Магістерська наукова ілюстрація

Загальні відомості

Опис програми

Магістерська наукова ілюстрація

У цій міжнародній навчальній програмі ви навчитесь робити точні візуалізації тем із клінічної, медичної та біологічної сфери. Ви отримаєте навички використовувати широкий спектр традиційних та цифрових прийомів візуалізації. Єдина в Європі!

sc

Єдина в Європі!

Одне зображення говорить більше тисячі слів

Не дивно, що в біомедицині alt = "науки традиційно створюються ілюстрації, щоб забезпечити спілкування між alt =" вченим і автором, викладачем і студентом, або лікарем і пацієнтом. Мистецтво та alt = "наука зібралася в alt =" наукова ілюстрація.

Ваша майбутня експертиза

Після закінчення навчання ви є фахівцем, який робить точні візуалізації тем із клінічної, медичної та біологічної сфери. Ви маєте навички використовувати широкий спектр традиційних та цифрових прийомів візуалізації.

Кращий з двох провідних університетів

Майстерна наукова ілюстрація - це міжнародна навчальна програма, в якій ви зустрінете студентів з європейських країн та за її межами. Унікальний в Європі. Це співпраця між факультетом мистецтв Університету прикладної науки Зуйда в Маастрихті та факультетом охорони здоров'я, медицини та наук про життя Маастрихтського університету.

Мова

Англійська / голландська. Лектори також розмовляють німецькою мовою.

Навчальна навантаження

Зазвичай ви будете навчатися і працювати в університеті близько 20 годин на тиждень. Крім того, вам доведеться вчитися вдома близько 20 годин на тиждень.

Кредити

Програма включає 120 європейських кредитів.

Тривалість

Повний робочий день тривалістю два академічні роки або неповний робочий день тривалістю чотирьох навчальних років з вересня до липня.

Для кого цей майстер цікавий?

Якщо у вас є ступінь бакалавра, сильна мотивація, виявляється талант до малювання та глибоке ставлення до дослідницької роботи, будь ласка, подайте заявку на одне з небагатьох студентських місць. Дізнайтеся більше про реєстрацію та вступ.

Програма викладання

Навчання технічним навичкам

Ваше навчання сильно акцентує увагу на застосуванні звичайних прийомів візуалізації у поєднанні з фотографією, відео та комп’ютерними методами для точного двовимірного відображення тривимірних структур. Додаткове навчання цифровій тривимірній реконструкції та моделюванню проводиться в майстернях. Ви здобуваєте широку теоретичну основу, а також практичний досвід роботи з такими медичними методами, як розсічення, обробка серійних секцій мікроскопів = "скопік і макроалльт =" та робота з медичними методами візуалізації, такими як комп'ютерна томографія (КТ) та магнітно-резонансна томографія (МРТ).

Стати alt = "науковим казкарем"

Щоб створити образ alt = "науково правильний образ, ви повинні бути не лише добрим майстром, але й видатним" казкарем "і комунікатором. Ви повинні бути здатними спілкуватися з фахівцями з різних наукових галузей alt =", розуміючи alt = "наукова проблема, а потім зможете перетворити її у візуалізацію для конкретної цільової аудиторії. Створення зображень для навчання пацієнтів вимагає іншого підходу, ніж створення зображень для групи медичних фахівців. З цієї причини ви не тільки пройдете навчання анатомія та медична номенклатура, але ви також будете орієнтуватися в галузі спілкування. Крім того, за допомогою практичних завдань (включаючи ілюстрацію хірургічної процедури) ви накопичите досвід виготовлення абстракцій та alt = "схематизацій реальності для створення образ, який найкращим чином розповідає наукову історію alt = ".

Теми

Навчальна програма побудована на трьох темах:

  • Людина
  • Тварина
  • Хірургія людини та тварин

Кожна з тем складається з трьох-п’яти компонентів, і кожен компонент включає в себе одне або більше завдань, які стосуються різних аспектів alt = "наукової ілюстрації і в яких практикуються та застосовуються різні традиційні методи візуалізації. Завдання класифікуються за складністю , що виходить на рівень, необхідний для професійної практики.

Підсумковий іспит та випускний

Програма закінчується підсумковим іспитом, що складається з двох компонентів:

  • Дипломний проект, в якому ви пишете, ілюструєте та проектуєте публікацію.
  • Усний іспит.

Крім того, ви виставляєте свої роботи на випускній виставці і складаєте портфоліо своїх представницьких робіт, створених під час програми. Видання та портфоліо служать шедевром, який допомагає знайти роботу в професійній практиці.

Невеликий викладацький склад

Невелика команда відданих професіоналів, які мають власну спеціалізацію (наприклад, alt = "науково-медична ілюстрація, анатомія, програмне забезпечення, реконструкція обличчя тощо"), навчатимуть вас. Практика підтримує програму актуальною, навчально виправданою та тісно пов'язаною з цією професійною практикою. Всі вони регулярно публікують зображення, беруть участь у конгресах та беруть участь у дискусіях про професію alt = "науково-медична ілюстрація. Зовнішні професійні експерти беруть участь у якості запрошених доповідачів на лекціях, семінарах та в заключних випускних проектах.

Процедура прийому

Вимоги до прийому

  • Попередня освіта: ступінь бакалавра.
  • Додаткові вимоги: вам доведеться проявляти достатню мотивацію та талант у малюванні. Також потрібне ставлення до дослідження.

Процедура прийому

Як тільки ми отримаємо вашу заявку, ми запросимо вас до процедури прийому, яка складається з наступних кроків:

  1. Попередній вибір на основі домашнього завдання та вашого цифрового портфоліо.

  2. Мотиваційне інтерв'ю та оцінка вашого портфоліо.

  3. Практичне завдання.

Коли ви пройдете попередній вибір (1), ми запросимо вас на вступний іспит, який відбудеться в Маастрихті на цілий день. Протягом цього дня вас перевірять на придатність до програми. Ви можете показати зразки вашої власної роботи в портфоліо і набрати = "обміняйте свою роботу з приймальною комісією (2). Заключна частина - це практичне завдання, встановлене приймальною комісією (3).

Як застосовувати?

Якщо ви хочете подати заявку, можете зареєструватися в Studielink, національній інформаційній системі голландських університетів. Детальніше про реєстрацію та зарахування. Якщо ви не є громадянином країни ЄС / EER, ваші дипломи повинні бути підтверджені в установі в Нідерландах під назвою Nuffic. Кінцевий термін подачі заявок - перший травень. Після реєстрації в Studielink ви отримаєте відповідь від Zuyd.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Zuyd is a regional institution of higher education, which aims at the development and transfer of high-quality and practically-oriented knowledge, for the development of professions and our region. Th ... Детальніше

Zuyd is a regional institution of higher education, which aims at the development and transfer of high-quality and practically-oriented knowledge, for the development of professions and our region. The employees of Zuyd contribute to the personal development of people during their entire professional careers. We believe that every individual has unique talents and we want to assist in the full development of these talents. In our method of working we connect education, research and the environment. Згорнути