Магістр державної політики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Оснащення майбутніх керівників рішень навичками та знаннями

Магістр публічної політики (БНП) школи Брандта - це дворічна міждисциплінарна програма ступеня, розроблена для молодих вчених та професіоналів, які бажають продовжити кар'єру на державній службі в державних установах, міжнародних організаціях та неприбутковому секторі . Програма MPP надає майбутнім, хто приймає рішення, знаннями та практичними навичками, необхідними для просування інтересів суспільства та прийняття обґрунтованих політичних рішень.

На основі політичних наук, економіки, соціології, державного управління та права навчальна програма MPP формує вміння та знання, необхідні професійному аналітику політики. Він включає курси з політичного та економічного аналізу, статистики, державного управління та етики . Протягом курсової роботи, досліджень та досвіду на місцях студенти розвивають своє розуміння процесу політики та установ та акторів, які беруть участь у цьому процесі.

126485_126389_P01_cut.jpg

Надихаюче середовище навчання - складне та заохочувальне

Студенти з усього світу навчаються в школі Брандта. Це означає не тільки надихати розмови за обіднім столом, але й постійно кидати виклик власним ідеям.

Різноманітні курси курсів та надихаючі лекції для гостей запропонують вам новий вклад та перспективи. Будьте готові ставити під сумнів ідеї та розширити свою обізнаність до раніше невідомих вод.

Практичний тренінг

Школа Брандта проводить різноманітний досвід навчання, коли освіта не обмежується сторінками підручника.

126486_126386_P02_cut.jpg

Спеціалізуйтеся: Структуруйте навчання за своїми інтересами

MPP складається з основної навчальної програми (зосереджена на аналізі політики, державному управлінні, управлінні та методах), стажуванні та інтенсивному проекті політики (модулі практичного навчання), факультативні курси, виведені з чотирьох потенційних напрямів спеціалізації (спеціалізаційні модулі) та навчання іноземних мов

Обов'язкові модулі складають основну навчальну програму, тоді як спеціалізаційні модулі, модулі практичного навчання та модуль іноземної мови можна обирати виходячи з ваших особистих інтересів та професійних прагнень .

Ви можете вибрати факультативні курси з двох із чотирьох модулів спеціалізації для розробки та спеціалізації вашого індивідуального профілю:

 • Некомерційне управління та соціальне підприємництво | Навчіть своє підприємницьке, інноваційне та незалежне мислення. Дізнайтеся, як розробляти, розміщувати та реалізовувати соціальні проекти та бізнес-ідеї орієнтованим на вплив.
 • Міжнародна та глобальна публічна політика | Розглянемо способи формування політичних сил та економічних систем та взаємодії між собою. Набути аналітичних компетенцій стосовно суб'єктів, зацікавлених сторін, установ та питань у галузях політики, які можна вирішувати лише на міжнародному рівні (наприклад, клімат, енергія та стійкість).
 • Розвиток та соціально-економічна політика | Розслідуйте такі питання, як "Чи працюють політики щодо надання допомоги?", "Чи прогресуємо ми? Що таке прогрес і як ми його вимірюємо? ' Вивчити та розширити концептуалізації розвитку та належного врядування. Оцініть соціальний, політичний та економічний вплив політики.
 • Конфліктні дослідження та управління | Дізнайтеся, як аналізувати та розробляти відповіді на сучасні конфлікти. Критично проаналізуйте втручання політики та вивчіть підходи до вирішення конфліктів. Вдосконаліть відповідний регіональний досвід через перспективу управління конфліктами.

126488_126383_P03_cut.jpg

Практичне навчання: Навчання на практиці

Державна політика - це втручання у політичну реальність та її розробку. Як невід'ємна частина нашої філософії викладання нам важливо, щоб ви працювали з професійними партнерами та вирішували проблеми в реальному світі і, роблячи це, готувались до своєї майбутньої кар’єри.

Тому МПП включає обов'язкове стажування . Це дасть вам можливість застосувати свої знання та вміння на основі класу в професійному контексті, дасть вам практичну точку зору та досвід аналізу політики та громадського управління, а також допоможе вивчити свої здібності та інтереси стосовно вимог, зокрема галузі публічної політики. Ми надаємо допомогу у пошуку стажування в державних установах, міжнародних організаціях, неурядових організаціях чи інших некомерційних та некомерційних організаціях.

Крім того, студенти MPP третього семестру беруть участь у обов'язковій проектній групі . Під наглядом члена академічного колективу група з близько десяти студентів виконує завдання для зовнішнього партнера щодо реальної проблеми або питання публічної політики. Групи проектів надають вам ще одне місце для застосування ваших знань із доданими компонентами управління проектами та роботи в команді. Ви збираєтесь співпрацювати з різними партнерами за проектом, починаючи з масштабів (місцевих, регіональних, міжнародних), секторів та результатів.

126489_126385_P04_cut.jpg

Про нас: Willy Brandt School of Public Policy at the University of Erfurt

Школа Брандта, заснована в 2002 році, є найстарішою школою публічної політики Німеччини, розташованою в її новітньому державному університеті, Ерфуртському університеті. Школа Брандта - це професійна школа, що забезпечує стимулююче середовище для тих, хто прагне до керівних та керівних посад у державному, приватному та некомерційному секторі.

 • Ми: міждисциплінарний, орієнтований на практику та міжнародний інститут
 • Ми маємо: видатні практики як викладачі
 • Ми гарантуємо: доступний персонал та викладачі
 • Ми пропонуємо: мережу з професійним світом
 • Ми проводимо: діяльність з іншими інститутами публічної політики

Кожного зимового семестру ми вітаємо від 50 до 60 нових студентів з понад 30 різних країн.

126490_126387_P05_cut.jpg

Ерфурт: Навчайтеся в зеленому серці Німеччини

Розташований у центрі Німеччини, Ерфурт - столиця Тюрінгії та проживає близько 210 000 мешканців - приблизно за дві години їзди від столичних центрів, таких як Франкфурт / Майн, Берлін та Мюнхен. На відміну від багатьох інших міст Німеччини, історичний центр Ерфурта залишається недоторканим і може похвалитися більш ніж 1000-річною історією. Характеризуючись збереженим середньовічним виглядом, інтегрованим із сучасною інфраструктурою, Ерфурт вважається одним з найкрасивіших міст Німеччини.

Тюрингія, одна з 16 держав Німеччини, вже багато років є центром політичних і культурних рухів. Ви можете знайти всюди сліди великих мислителів, таких як Мартін Лютер, Йоганн Ґете, Фрідріх Шиллер та Макс Вебер. Невелике мальовниче місто Веймар, що знаходиться всього в десяти хвилинах їзди від Ерфурта, - це походження архітектурного стилю Баухауза, міста-засновника «Республіки Ваймарер» та центру німецької класичної епохи. Любителі природи та прихильники природи зберігають скарб Тюрінгії за своїм багатим ландшафтом: від лісів, що дають місцевості його прізвисько «Зелене серце Німеччини», до сільської місцевості, яка всіяна озерами, затоками та кількома чарівними замками.

Університет Ерфурта - близько 6000 студентів, є порівняно невеликим університетом. Він використовує свої розміри, виховуючи почуття близькості та спільності в кампусі, близькість є головним надбанням Ерфурта та його університету. Сучасні навчальні заклади, найсучасніша бібліотека та сучасні доступні гуртожитки розташовані навколо центрального парку, що робить кампус серцем академічного та студентського життя.

Навчання в Ерфурті є доступним, оскільки є одним з найдешевших університетських міст Німеччини. Мало того, але вчитися в Ерфуртському університеті - престижно. Протягом багатьох років університет здобув національну та міжнародну репутацію за відмінну якість викладання та інноваційні програми, такі як MPP.

126491_126388_P06_cut.jpg

Застосувати зараз

Дати та терміни

 • Період подання заявки відкривається на початку січня та закінчується в кінці травня (громадяни, які не є членами ЄС) / кінець вересня (громадяни ЄС) . У цей період приймальна комісія розглядає заявки на програму поетапно.
 • Кінцевий термін пріоритетності - останній день лютого.
 • Якщо ви з країни, яка вимагає для вас студентської візи для в'їзду до Німеччини, ми наполегливо рекомендуємо подати заявку якомога раніше , щоб забезпечити достатній час для отримання візи.
 • Програма MPP офіційно починається щороку в жовтні 1 - го, період лекція починається в середині жовтня.

Комісія за навчання та семестр

 • Плата за навчання MPP становить 1600 євро на семестр (6400 євро за весь час дії програми - чотири семестри).
 • Внесок студентського семестру , який наразі складає близько 244 євро, повинен сплачувати університету кожного семестру. Студенти отримують посвідчення студента після того, як буде здійснено оплату, яка включає доступ до громадського транспорту в межах міста Ерфурт та навколо нього, а також до загальних послуг адміністрації, що надаються університетом.

126492_126384_P07_cut.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to the Willy Brandt School of Public Policy, Germany's oldest public policy school situated within its newest public university. Created in 2002 as part of the Faculty of Legal, Social and Eco ... Детальніше

Welcome to the Willy Brandt School of Public Policy, Germany's oldest public policy school situated within its newest public university. Created in 2002 as part of the Faculty of Legal, Social and Economic Sciences it has operated since as an interdisciplinary, practice-oriented and international institute of higher education that has been preparing students for the demands and challenges of today's complex political world. Згорнути