цифровий стратегічних комунікацій

Загальні відомості

Опис програми

ОТРИМУВАЧІ

Професіонали зв'язку (консультанти, публіцисти, консультанти, піар, маркетологи); недавні випускники з області зв'язку тощо; менеджерів з персоналу; професійних інформаційних технологій; тренажери; і зацікавлені в цифрового зв'язку в цілому.

ЦІЛІ

Частота Цифровий стратегічної комунікації Вища Він має спільну мету, щоб надати студентам теоретичні та практичні навички, які сприяють і допомагають інтеграції цифрового зв'язку і засобів масової інформації в стратегічному управлінні організацією, марки, продукту, особистості або послуги.

Зокрема, цілі включають в себе:

. Визнати дійсність цифрових засобів зв'язку в стратегічному плані; У Планування організаційних процесів комунікації в цифровому середовищі; C Визначення і визнання тактики, які підвищують ефект комунікаційних повідомлень в цифровому середовищі; D Управління присутність в Інтернеті за допомогою дій з управління змінами, управління кризою і репутаційного менеджменту; E Моніторинг та оцінка результатів онлайн присутність та інвестиційні зв'язки (ROI); F Оптимізація і безпосередні результати спілкування, напрями їх для подолання мети: сенс, вплив, справжність і звітності.

УМОВИ

Мінімальні кваліфікації

  • Градація
  • Інші можливі сценарії, щоб оцінити регулювання курсу.

Кількість місць

Не менш 12, максимум 30 студентів

Кредити

  • 60 ECTS
  • Курс структурований на кредитування курси Вчителі

КВАЛІФІКАЦІЯ

Інші ситуації (див регулювання курсу).

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ

Вступний внесок: € 100.00 загальна плата: € 2,000.00

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The ISCSP promotes the formation of their students in the areas of Social and Political Sciences, offering graduate education (degree) and postgraduate, second and third level, corresponding to the de ... Детальніше

The ISCSP promotes the formation of their students in the areas of Social and Political Sciences, offering graduate education (degree) and postgraduate, second and third level, corresponding to the degrees of Master and PhD. Згорнути