у майстер державного управління

Загальні відомості

Опис програми

Презентація

The MPA - магістр державного управління Вона спрямована на утвердитися як збільшення поставок Школи соціальних і політичних наук в наукової дисципліни, що викликало його генезис, який відзначив своє розвиток, і вніс вирішальний внесок у його заяві. Через MPA, ISCSP дасть знання та розвивати необхідні навички для виконання функцій у системі державного управління.

MPA спрямована на всіх, хто бажає поліпшити свої навички та розвивати свої знання державного управління. Кожен, хто має ступінь бакалавра може застосовуватися незалежно від наукового полігону.

Звичайно Другий МПА цикл складається з чотирьох семестрів на загальну суму 120 ECTS. Навчальна програма включає 95 ECTS для ядерних навчальних одиниць обов'язкових у наукової громадської адміністрації, 10 ECTS для наукової області державної політики та 15 ECTS для наукової галузі менеджменту.

Це 2-й цикл досліджень призначена для розробки і надання ліцензіатам, зокрема, такі повноваження:

 • Включити стажистів для виконання функцій управління в трьох конкретних галузях державного управління, а топ-менеджерів чи менеджерів середньої ланки.
 • Забезпечити студентів з основною рамках науки управління, як наука застосовується для державного управління.
 • Забезпечити студентів з моделями та існуючих процесів управління, державної адміністрації порівняльній перспективі.
 • Розробка в студенти навичок лідерства дозволяє їм контролювати і управляти відбуваються процеси змін.
 • Кваліфікаційні студентів з інформацією на рівні дізнатися більше, ноу-хау і знаю, як бути, важливо, щоб відповідати на виклики нового державного управління.
 • Розробка здатність збирати, систематизувати та аналізувати інформацію критично, іноді складний і суперечливий, і повідомити про результати їх автономної роботи фахівців і неспеціалістів, чітко і ясно в національному та міжнародному контексті.
 • Здатність розуміти і застосовувати отримані знання у вирішенні нових і незнайомих ситуацій в широких міждисциплінарних ситуацій.

2 цикл досліджень, спрямованих на ступінь магістра в галузі державного управління (MPA) прагне, щоб претендувати своїх випускників з передовими навчання в галузі державного управління, на основі знань, отриманих на ринку праці і в 1-й адміністрації дослідного циклу Громадський ISCSP або розгляду еквівалентно Науковою радою дозволяє виконувати технічну роботу спеціалізованої рівні і високої складності в області центральних, регіональних та місцевих, у третьому секторі і в приватному секторі.

Заняття проходять у вівторок 6, між 14h і 21h, і в суботу, з 9 ранку до 13h.

Цілі

Це 2-й цикл досліджень спрямований також в загальних рисах, щоб і забезпечити основу для оригінальних розробок, у тому числі науково-дослідних контекстах в галузі державного управління, в різних галузях знань.

Для цього, передбачається, що студент для досягнення наступних цілей:

 • Розвиток потенціалу для інтеграції знань, вирішення складних проблем, розробки рішень і виносити судження на обмеженій інформації ситуації.
 • Розробляти власні навички навчання в навчанні протягом усього життя, з високим ступенем автономії.
 • Розробка здатність збирати, систематизувати та аналізувати інформацію критично, іноді складний і суперечливий, і повідомити про результати їх автономної роботи фахівців і неспеціалістів, чітко і ясно в національному та міжнародному контексті.
 • Виконайте функції управління всієї державної адміністрації з метою підвищення ефективності функціонування його, прийнявши нові методи і нові стратегії лідерства.

Конкретні цілі

 • На додаток до загальних цілей, викладеним вище, цей план дослідження спеціально орієнтована право випускникам працювати з високим рівнем продуктивності для досягнення наступних конкретних цілей Вчителі:
 • Забезпечити слухачів, прикладне перспективу, теоретичні основи науки управління.
 • Щоб дати студентам в порівняльній перспективі, моделі та процеси управління, які відповідають кращі галузеві практики.
 • Дозволити студентам на основі тематичних досліджень, щоб зрозуміти нові виклики, що етика, поставлених на лідерів державного управління.

Умови доступу

Вони допущені до опису курсу:

 • Тримачі ступеня або юридичної еквівалентності, переважно з трьох років відповідного досвіду роботи;
 • Тримачі наукової чи професійної навчальної програми, визнаної Вченої ради;
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The ISCSP promotes the formation of their students in the areas of Social and Political Sciences, offering graduate education (degree) and postgraduate, second and third level, corresponding to the de ... Детальніше

The ISCSP promotes the formation of their students in the areas of Social and Political Sciences, offering graduate education (degree) and postgraduate, second and third level, corresponding to the degrees of Master and PhD. Згорнути