Walden University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Walden University Вплив Ваш світ з дипломом Уолден. Почніть сьогодні!

Уолден ступеня і сертифікат програми призначені для професіоналів, що працюють. Відправити форму справа, щоб дізнатися, як ви можете зробити зміни і просування вашої кар'єри.

За більш ніж 40 років, Уолден університет, акредитована установа, допоміг працюючих фахівців досягти своїх освітніх цілей. Уолден ступеня і сертифікат програми розроблений, щоб допомогти студентам вивчити поточні тенденції ринку, отримати необхідні навички, які можуть бути застосовані безпосередньо в реальному світі, і створити позитивних соціальних змін в їхньому житті та громад.

Студенти навчаються за професорсько-викладацького складу, які обидва вчених і практиків, в результаті чого академічної точки зору і практичний досвід в онлайн класі.

Чому саме Уолден?

Опції: Уолден в даний час пропонує понад 80 градусів програм, більш 370 спеціалізацій і концентрації, а також більше 50 сертифікатів програми, так що ви можете знайти програму або область вивчення вам потрібно. Peer мережі: У спільноті Walden, який складається з більш ніж 127,600 студентів і випускників, у вас є мережа однолітків, які можуть підтримати вас у вашому подорожі. Багато перспективи: різноманітний студентський Уолден приходить з усіх 50 штатів США і більш ніж в 150 країнах. Експерт факультет: понад 3000 викладачів Уолден є експертами в своїх областях, які приносять реальний досвід у своїх курсах. Задоволення Студент :. 91% випускників, які Уолден відповіли на Уолден опитування 2 013 зазначено будучи дуже задоволені або задоволені їх альма-матер *

  • Джерело: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Прийом

Вимоги до вступників Walden Університету варіюватися залежно від програми та рівня ступеня. Уолден консультанти охоплення доступні, щоб допомогти вам з кожним кроком процесу онлайн додатків, від вирішення яких програма підходить для вас, щоб застосовувати на отримання фінансової допомоги. Зарахування консультанти можуть також пояснити передачу Уолден кредитної політики за минулі освітнього досвіду.

Плата за навчання та фінансова допомога Оплата за освіту може бути проблемою, але Уолден допоможе вам визначити багато варіанти фінансування, які доступні для вас, у тому числі стипендій, грантів і федеральних і приватних позик. Ви також можете перевірити з вашим роботодавцем, щоб побачити, якщо вони пропонують навчання відшкодування для ваших курсів. Уолден реєстрації консультант може допомогти вам визначити, фінансування яких варіанти доступні для вас. Крім того, ви можете заощадити час і гроші, зароблені передачі кредитів вище. Більшість випускників програми Уолден дозволяють передавати до 50% ваших необхідних кредитів.

Підтримка Вашого успіху Мета Уолден, щоб допомогти вам досягти ваші. З вашого першого запиту на кожному етапі ваших досліджень, ви можете отримати вигоду з широкого спектра послуг для студентів, спрямованих на підтримку допомогти вам добитися успіху у вашому навчальному подорожі. Уолден надає наступні послуги для студентів: персональні керівники: отримати особисту увагу від радників в реєстрації, фінансової допомоги, науковців та інших допоміжних послуг, щоб зробити більшу частину вашого онлайн програми.

Технічна допомога: Дослідження Worry-Free знаючи, що ви є 24/7 доступ до технічної підтримки Walden.

Користувальницькі Підтримка Онлайн вивчають: Доступне в будь-якому місці з доступом в Інтернет, онлайн-бібліотека Уолден має більш ніж 64 000 повнотекстових журналів, понад 100 баз даних, і більш 3 млн дисертації. Різноманітність послуг, створений спеціально для інтернет-докторантів, у тому числі каталог факультет експертизи та допомоги дисертаційного дослідження та усних заперечень.

Написання центр: Різкість ваші навички за підтримки Walden письмово центр, який пропонує ресурси і онлайн-уроки по очній професійних редакторів і викладачів.

Академічні Резиденції: Мережа з викладачів, співробітників і колег в очних резиденцій, призначених, щоб дати вам додаткове дослідження і написання підтримку для вашого master's- або дослідження докторської рівня.

Кар'єра Послуги: Кар'єра Послуги Центру Уолден пропонує один-на-сам консультації та онлайн-портфоліо ресурсів, щоб допомогти вам з критично важливих завдань, таких, як листи, резюме пошуку роботи і стратегій інтерв'ю.

Інтернет навчання Гнучкість та підтримка Уолден поставити освіту в межах досяжності. Ви будете користуватися всеосяжної досвід онлайн навчання, яка включає:

Зручний запуск дату протягом року. Орієнтація, що готує вас до успіху в онлайн-середовищі. Можливість завершити курсову, коли і де це зручно для вас. Доступ до курсів і матеріалів на вашому смартфоні або планшеті. Мультимедіа ресурси призначені для збільшення знань студентів: відео, тематичні дослідження, моделювання, статті, журнали і дискусійні теми. Глобальний інтернет-спільнота викладачів, студентів і випускників ,.

Уолден курси зосередитися на практичних навичок і стратегій, які ви можете застосувати негайно в робочому місці. Вам буде запропоновано використовувати те, що ви дізнаєтеся, розглянути інноваційні рішення для реальних проблем, і багато програм пропонують можливість застосувати те, що ви дізналися через практикум досвіду. Курси враховувати поточні дослідження і тематичних досліджень для підвищення критичного мислення. Наш інтернет-формат заохочує співпрацю та обговорення, так що ви можете дізнатися з інших професіоналів у своїй галузі.

Факультет Учасники Walden факультету орієнтовані на успіх. Наш експерт факультету входять вчені, дослідники і видатні лідери, які обрані для їх наукових і галузевих повноважень, а також для їх навчання здібностей. Вони виступають в якості наставників і радників і сприяти створенню сприятливих та інклюзивного середовище навчання.

Ось цифри: 86% членів професорсько-викладацького складу Уолден проводити принаймні один докторський ступінь, і всі разом вони отримали понад 900 нагород за свої професійні досягнення і видатний внесок у своїх областях. Уолден Факультет також включає в себе 26 Фулбрайта вчених і фахівців. Вони мають широкий спектр емпіричних і культурних і досягти успіху в інтеграції їх досвід у класі.

Спільнота випускників Уолден університет має більш ніж 79,800 випускників через 135 країнах по всьому світу. Наші випускники підтримують асоціацію випускників активні, який тримає випускників, пов'язані з студентів, викладачів, колег і випускників більшою спільноти Walden. Випускники участь у регіональних заходах і продовжувати займатися через посла Програми випускників, myWaldenAlumni-наші випускники портал-і публікація підпис університету, журнал Уолден, який висвітлює досягнення наших випускників два рази на рік.

Акредитація Уолден університет акредитований вищих навчальних комісії і членом Центрального Асоціації Північної, www.ncahlc.org.

Уолден пишається тим, що заробив спеціалізовані акредитації від наступних організацій:

Національна рада з акредитації педагогічної освіти (NCATE) Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) Комісія з Енциклопедичний сестринської освіти (CCNE) Рада з акредитації консультування та відповідних освітніх програм (CACREP) Інститут управління проектами (PMI) ® Global акредитації центру (GAC) з управління проектами освітніх програм Рада з акредитації для техніки і технології, Inc. (АВЕТ)

Акредитація підтверджує, що університет і його програми високої якості і пропонують відповідного змісту. Акредитація Walden University означає:

Програми та курси високої якості. Студенти, які мають право мати доступ до федеральної допомоги студента. Кредити, отримані легше перенести, ніж кредити, отримані в неакредитованих інститутів.

При оцінці повноваження, роботодавців та університети часто шукають кандидатів, які отримав ступінь в акредитованому університеті.

Знайти інформацію про витрати, видах заняття, показники завершення, і середній позикової заборгованості для цих програм на http://www.waldenu.edu/programdata.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc - Master » Перегляд DBA » Перегляд PhD - OnlineStudies » Перегляд MBA » Перегляд MA » Перегляд MSc - OnlineStudies » Перегляд Masters » Перегляд MSc - HealthcareStudies » Перегляд Аспірантури » Перегляд Master » Перегляд PhD - Lawstudies » Перегляд PhD - PhDStudies »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

мс в некомерційних управління та керівництва

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США США Інтернет Minneapolis + 1 більше

Досліджуйте стратегії для успішного управління некомерційною організацією в MS Walden університету в Некомерційної управління і лідерської програми. [+]

Досліджуйте стратегії для успішного управління некомерційною організацією в MS Walden університету в Некомерційної управління і лідерської програми. Від збору коштів добровільно вербування, ця програма спрямована на задоволення потреб і проблем сучасних некомерційних.

Розширте свої знання некомерційних організацій через міжнародні теми і концепцій, включених всієї вашої курсової роботи і вивчити навички, в тому числі управління бюджетування, що некомерційні організації покладаються на для виконання своїх завдань. Дізнайтеся, як можна сприяти позитивних соціальних змін зі ступенем в цій онлайн-господаря.... [-]


мс в області клінічної психології

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США США Інтернет Minneapolis + 1 більше

Посилення розуміння основ психології та поведінки людини і навчитися застосовувати психологічні теорії та дослідження в реальних ситуаціях в клінічних умовах. [+]

Посилення розуміння основ психології та поведінки людини і навчитися застосовувати психологічні теорії та дослідження в реальних ситуаціях в клінічних умовах. Стимулювання позитивних соціальних змін, застосовуючи сучасні теорії та дослідження в академічній або професійній обстановці. Якщо ви зацікавлені в отриманні докторського ступеня або стати ліцензований клінічний психолог, MS Уолден в клінічній психології дасть вам міцну основу для подальших кроків на шляху до досягнення цих цілей. Ця програма пропонує спеціалізацію, консультуючи, через які ви можете вивчити різні моделі консультування, в тому числі групи, шлюб і сім'я, і ​​токсикоманії консультування.... [-]


мс в промислових та організаційної психології

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 15 місяця September 2018 США США Інтернет Minneapolis + 1 більше

Підготувати ввести швидко розвивається області промислової та організаційної (IO) психології як практикуючий IO, консультант, корпоративний тренер або менеджер людських ресурсів в MS Уолден в промислової та організаційної психології програми. [+]

Підготувати ввести швидко розвивається області промислової та організаційної (IO) психології як практикуючий IO, консультант, корпоративний тренер або менеджер людських ресурсів в MS Уолден в промислової та організаційної психології програми. Спираючись на практичні додатки на робочому місці, ви будете досліджувати такі теми, як динаміка групи, лідерство, управління продуктивністю та навчання персоналу, як ви отримуєте навички, необхідні для створення більш продуктивних і ефективних організацій.... [-]


мс в психології

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США США Інтернет Minneapolis + 1 більше

MS Walden університету в програмі психології дозволяє досліджувати соціальні, культурні та когнітивні аспекти людської поведінки і дає вам фундаментальне розуміння принципів психології. [+]

MS Walden університету в програмі психології дозволяє досліджувати соціальні, культурні та когнітивні аспекти людської поведінки і дає вам фундаментальне розуміння принципів психології. Ця програма пропонує широкий вибір спеціальностей на вибір, залежно від ваших індивідуальних інтересів і цілей. Отримайте більше глибоке розуміння полікультурних перспективи психології, як ви вивчіть дослідження, які можуть бути застосовані до широкого діапазону налаштувань. ... [-]


Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Міннесота, MN, 55401 US