Прочитайте офіційний опис

Мічиганська школа психології (MSP), незалежна неприбуткова вища школа, забезпечує навчальний клімат, який надихає студентів на досягнення свого потенціалу, професійно та особисто. Ця установа є лідером в клінічній, досвідченій самостійній освіті вже понад 30 років. Його навчальна програма підкреслює особистісний ріст, автентичність та творчість як невід'ємну частину навчального процесу.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Мічиганська школа психології (MSP) - це унікальне навчальне середовище, що надихає зростання та досконалість. На підтримку цієї мети місія MSP полягає у створенні атмосфери, яка характеризується запитом, відкриттям та творчістю. Динамічні відносини та сильна академічна грамотність сприяють розвитку психологів та психотерапевтів, які роблять значний внесок у свої громади та професію в галузі психічного здоров'я, надаючи експертні клінічні послуги з цілісністю та повагою до різних груп населення. Сертифікаційні пропозиції та курси без кредитування надають учням можливість розширити свій досвід у психологічних сферах навчання. Зовнішнє залучення має вирішальне значення для досягнення інституційної мети; з цією метою MSP активно підтримує охоплення навколишнього середовища, освітні та службові можливості, що створюють здорові умови та відносини.

ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

 • Запит, відкриття та творчість
 • Відносини, взаємодія та обслуговування
 • Різноманітність та повага
 • Цілісність

ФАКУЛЬТЕТ

Факультет МСП має різноманітний клінічний досвід у багатьох дисциплінах. Ці дисципліни включають психологію здоров'я, клінічну психологію, мультикультурну психологію, освіту, філософію та дослідження. Партнерство існує між студентами та викладачами для досягнення спільної мети: підвищення кваліфікації та підвищення особистісного зростання. У цьому прагненні студенти та факультети створюють оптимальне навчальне середовище.

СТУДЕНТИ

Студенти магістрів вступають у програму з академічною підготовкою в психологію - у багатьох також є відповідний досвід роботи. Студенти з психології вступають до програми з вищою освітою та мають навчальний план в галузі психології та суміжних областях. Випускники МСП прагнуть стати практикуючими клініцистами, які прагнуть до гуманістичних принципів та цінностей психології.

Студенти на осінь 2016 року:

 • 103 магістрантів
 • 66 студентів-психологів
 • 5 абітурієнтів з сертифікатом ABA (не в двох магістерських програмах)
 • 79% жінок
 • 21% чоловіків
 • 1% іноземних студентів
 • 28% Студенти кольору
 • Середній студентський вік - 31 рік
 • Середній студентський вік магістра - 29 років
 • Середній студентський вік PsyD становить 34 роки
 • Середній студентський вік АБА - 44 роки
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Michigan School of Professional Psychology

Магістр в галузі клінічної психології (MA) є інтенсивної програмою призначена для студентів, що володіють знаннями і навичками, щоб стати обмеженими ліцензованими психоло ... [+]

Навчальний план проблема студентів інтегрувати основні знання психології з новими клінічними навичками та установками. Програма поєднує традиційні і прикладні програми, підкреслюючи психологічні теорії та концепції, особистий досвід, клінічне навчання і дослідження. Професійний розвиток і особистісний ріст є невід'ємними частиною програм ступеня в MiSPP, і багато аспектів освітнього процесу на основі експериментального навчання та самопізнання. Студенти беруть участь у курсах, груповий процес, і інших пов'язаних з ними видів діяльності, які вимагають самостійного дослідження, діалог і вираз особистої інформації. Крім того, курси, клінічне спостереження або інші заходи, пов'язані з програмою, може знадобитися в класі презентації та / або письмові завдання, які передбачають передачу особистої інформації.... [-]

США Фармінгтон-Хіллз
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
11 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
26811 Orchard Lake Rd
Address
Michigan School of Psychology 26811 Orchard Lake Road
48334-4512 Фармінгтон-Хіллз, Мічиган, США
Телефон
+1 248-476-1122, ext 117