California State University San Marcos

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про CSU Сан-Маркос

Ласкаво просимо до Університету штату Каліфорнія Сан-Маркос. Ми новий вид ХСС - повною мірою брати участь у нашому суспільстві, технологічно складні і призначені для навчання майбутніх поколінь через відповідну навчальну програму з глобальної точки зору.

Що робить ХСС Сан-Маркос таким особливим?

Висока якість, близько інструкція через наші чотири коледжі і розширених програм навчання Доступна факультет - 100% штатних викладачів трюмних докторів або вищий ступінь у своїй області Технологія багатих кампус - весь кампус оснащений високошвидкісним Wi-Fi доступом в Інтернет, а також численні "розумні" класні запропонувати передові мультимедійне обладнання в навчальному процесі Весело кампус - більше 100 студентських клубів та організацій, Кларк поле дому та активним Ассошіейтед Студенти, Inc. Расширяющаяся кампус - будівництво на нашому новому університет студентського союзу в даний час. Крім того, держава-оф-арт Соціальні та поведінкові науки будівлі, будови машини, і будівля громадської безпеки були завершені протягом останніх двох років. Красива кампусу - 304 акрів розташований кочення в зазначені міста Сан-Маркос передгір'ях, і на невеликій відстані від пляжів Тихого океану і мексиканського кордону

Ми вважаємо, ви знайдете цей новий вид університету по своєму смаку - і ви зможете виділитися і тут ростуть.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Перегляд MA » Перегляд Програми BAs » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд курс » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Professional Science Master in Biotechnology

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США San Marcos

[+]

[-]

Відео

Welcome to CSUSM: Imagine the Possibilities