Central Connecticut State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Випускників вищих навчальних закладів в Центральному університеті штату Коннектикут

У CCSU ви відкриєте для себе виключні академічні програми, щоб задовольнити ваші професійні потреби і ваші інтелектуальні пристрасті.

Освіта і багато іншого!

CCSU має славну історію підготовки фахівців в галузі освіти і кадрових служб. Програми варіюються від первісної сертифікації вчителів до ступеня магістра професійних сертифікатів двох докторських в навчальному посібнику. Наші сильні професійні зв'язки, школи, установи та клініки, створюють можливості для «реального життя» навчань досвіду під обнадійливим наглядом фахівців на місця сайту.

CCSU також пропонує величезну різноманітність аспірантур в області мистецтва, гуманітарних наук, техніки, технологій і бізнесу - в тому числі MBA та MSA.

громада навчання

З більш ніж 40 областей навчання, ми пропонуємо захоплюючий спектр академічних програм. Наші викладачі - національно відомі вчені та досвідчені практики - працювати з вами в якості партнерів, допомагаючи вам карту курсу навчання, діючи в якості наставників, запрошує вас приєднатися до них у дослідницьких проектах, а також надання консультацій, щоб допомогти вам просунути вашу кар'єру.

Ви також знайдете, що CCSU справжнє співтовариство навчання. Ви зустрінете людей, які захоплені ідеями і готові поділитися тим, що вони виявляють. Наші програми були розроблені, щоб допомогти вам досягти ваших цілей, як ви баланс і інші вимоги у вашому житті.

Життя після випускників вищих навчальних закладів

Ось як наші студенти вивчають свої мрії після аспірантури: Як професіонали в великих компаніях від Етни до Verizon.

Як шлюбні і сімейні лікарі, в лікарнях і суспільне розумові установах охорони здоров'я; як приватні консультанти та психотерапевти; в якості консультантів в області психічного здоров'я в інститутах і клініках; в якості консультантів з реабілітації в державних і національних агентств.

Як вчителі, шкільні консультанти, директори та виконроби, а також вищі навчальні академічні консультанти, консультанти з питань кар'єри та адміністратори за всіма Нової Англії.

І як студенти в деяких з кращих професійних і докторських програм в країні.

Вартість

Наші програми на національному рівні визнані за їх освітній досвід. Ми продовжуємо пропонувати найдоступніші в стані навчання в регіоні - видатний повернення інвестицій.

Річна вартість відвідуваності 2016-17

По-державний FT Graduate (в рік): Вартість навчання та необхідні збори $ 10956
Через через State FT Graduate (в рік): Вартість навчання і необхідних зборів $ 23756

Вища Вимоги до вступників

Ми вітаємо заяви від студентів з широким спектром можливостей, інтересів і фонів. Програми магістратур вимагають еквівалента США 2,70 GPA з регіональних акредитованого навчального закладу вищої освіти.

Перевага міжнародні студентські терміни є 1 травня на осінь і 1 листопада на весну.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

мс TESOL (викладання англійської мови носіям інших мов)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США New Britain

Ступінь магістра наук в галузі викладання англійської мови як іноземної (TESOL) план навчання, спеціально розроблений для тих студентів, з інтересом до мови та лінгвістики, які хочуть працювати з не говорять по-англійськи студентів тут або за кордоном. [+]

Ступінь магістра наук в галузі викладання англійської мови як іноземної (TESOL) план навчання, спеціально розроблений для тих студентів, з інтересом до мови та лінгвістики, які хочуть працювати з не говорять по-англійськи студентів тут або за кордоном. Програма TESOL готує вчителів використовувати сучасні методи для задоволення різних навчальних потреб студентів англійської мови як другої або іноземної мови, заохочуючи таких студентів, щоб зберегти свою рідну мову і культурні компетенції. Студенти отримують ґрунтовну в практичних навичок і методів викладання іноземних мов для розвитку комунікативної компетентності і відповідних академічних навичок англійською мовою і стати професійно компетентним в питаннях, пов'язаних з природою мови і оволодіння мовою і роль мови в суспільстві. Програма Результати навчання: Випускники програми зможуть: Аналізувати та інтерпретувати лінгвістичні явища з використанням сучасних лінгвістичної теорії (яка мова). Аналізувати та інтерпретувати лінгвістичні явища з використанням сучасних теорій придбання другої мови (як відбувається вивчення мови). Проектування, впровадження і оцінка уроків і програми в TESOL з використанням сучасних методів і передового досвіду в професії (як вчать мову). Вимоги до вступників: Для того, щоб претендувати на магістра наук в програмі ступеня TESOL, заявник повинен завершити три кредиту навчання на другому мовою (не носіями англійської мови може використовувати англійську мову, щоб задовольнити цю вимогу). Заявник повинен мати середній бал 3,00 за чотирибальною шкалою, як в цілому і студентів (якщо є) випускником курсових робіт. Заявник, який не відповідає всім вимогам задовільно можуть бути допущені до умовно на розсуд відділу, з кумулятивним ГПД між 2,40 і 2,99. Кандидати повинні подати такі документи в Управління Випускаюча Приймальної: Заявка на освіту; Офіційний... [-]

мс комп'ютерних інформаційних технологій

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США New Britain

До метою підготовки інформаційних технологій (ІТ) практиків в 21-м столітті, програма MS CIT об'єднує кілька дисциплін області інформаційних технологій, в тому числі комп'ютерні науки, інформаційні системи управління, а також мереж і телекомунікацій, надаючи студенту як широту і глибину знань і навичок на основі знання і досвід в цій області. [+]

Програма Обгрунтування: До метою підготовки інформаційних технологій (ІТ) практиків в 21-м столітті, програма MS CIT об'єднує кілька дисциплін області інформаційних технологій, в тому числі комп'ютерні науки, інформаційні системи управління, а також мереж і телекомунікацій, надаючи студенту як широту і глибину знань і навичок на основі знання і досвід в цій області. Програма Результати навчання: Студенти в програмі повинні продемонструвати: теоретичне і концептуальне майстерність широкій основи інформатики, інформаційних систем управління, а також мережевих і телекомунікаційних навичок, необхідних для успішної кар'єри в області інформаційних технологій; додатків на основі оволодіння широкою базою інформатики, інформаційних систем управління, а також мережевих і телекомунікаційних навичок, необхідних для успішної кар'єри в області інформаційних технологій; і здатність проводити і уявити прикладні дослідження в рамках проекту дослідницької групи. Вимоги до вступників: Кандидати повинні мати ступінь бакалавра в регіональну акредитацію установи вищої професійної освіти. Кандидати також повинні мати мінімальний студентську середній бал 2,70 за 4,00 бальною шкалою (де А 4,00), або його еквівалент, а також хорошою репутацією (3.00 ГПД) у всіх пост-бакалаврат курсової роботи. Кандидати повинні подати заявку в аспірантуру поряд з офіційними транскриптов з усіх коледжів та університетів взяли участь в Graduate Recruitment і Приймальної. Обов'язковий Додаткові матеріали: Кандидати повинні представити резюме і два рекомендаційних листи, які будуть використовуватися при розгляді CIT, пов'язаних з роботою. По крайней мере, один рекомендаційний лист повинен виходити від людини, який може підтвердити досвід роботи заявника; друга буква може бути від людини, який може підтвердити академічні здібності та зобов'язання заявника. Всі додаткові матеріали повинні бути відправлені в офіс MS-CIT директора, Марія Sanford зал, кімната... [-]

міжнародні дослідження мс

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США New Britain

Магістра наук в програмі міжнародних досліджень навчає студентів в ряді ключових областей світу: Близький Схід, Африка, Азія, Європа, Латинська Америка, і глобальних досліджень (орієнтовані на глобальну тему). Студенти засновані на теорії інтернаціоналізації, історії різних країн і регіонів, крос-культурні питання, а також особливості різних міжнародних культур і надаються програмні, аналітичні та практичні навички для вирішення міжнародних проблем. [+]

The Магістра наук в програмі міжнародних досліджень навчає студентів в ряді ключових областей світу: Близький Схід, Африка, Азія, Європа, Латинська Америка, і глобальних досліджень (орієнтовані на глобальну тему). Студенти засновані на теорії інтернаціоналізації, історії різних країн і регіонів, крос-культурні питання, а також особливості різних міжнародних культур і надаються програмні, аналітичні та практичні навички для вирішення міжнародних проблем. Програма готує універсали для роботи в урядових і неурядових організацій в рамках і за межами Сполучених Штатів для вирішення проблем, пов'язаних з глобальним людським досвідом. Програма міжнародних досліджень магістра призначена для виробництва окремих осіб, компетентних у розумінні взаємопов'язаний характер глобального явища, впевнений в своєму членство в спільноті глобальних громадян, а також здатний виконувати різні професійні позиції, пов'язані з області міжнародних досліджень. Для досягнення цих всеосяжних цілей, результатів навчання випускника програми концерну є здатність студента, щоб висловити ці компетенції в формальних есе (в тому числі тезу або дипломний проект) і презентації дослідницьких проектів і політичних позицій. Ступінь магістра в галузі міжнародних досліджень готує студентів для цілого ряду можливостей для кар'єрного зростання в уряді, в некомерційних фондів і громадських організацій, в некомерційних організацій, а також в цілому ряді інших установ, що пропонують послуги транснаціональному або іншим чином працювати в глобальному середовищі. На додаток до звичайних вимогам прийому, заявник для MS в програмі міжнародних досліджень необхідно відправити резюме та есе, яке звертається до його / її минулий досвід, цілі кар'єри, і регіон, в якому він / вона хоче спеціалізуватися (вибрати з Африки , Східної Азії, Європи, Латинської Америки, Близького Сходу, і глобальних досліджень). Кожна заявка повинна... [-]

технології управління мс

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США New Britain

Магістр наук в галузі управління програмою Технологія призначена для задоволення освітніх потреб студентів і працюючих фахівців, чия кар'єра шляху спрямовані на управління в технологічно орієнтованих організацій. [+]

Магістр наук в галузі управління програмою Технологія призначена для задоволення освітніх потреб студентів і працюючих фахівців, чия кар'єра шляху спрямовані на управління в технологічно орієнтованих організацій. Програма Результати навчання: Аспіранти в програмі чекатимуть: Продемонструвати знання, необхідні для вибору методик, навички і сучасні інструменти для управління життєвим циклом продукту або послуги; Показати знання з управління операціями, в тому числі кошти, вимоги і планування ресурсів; Відображення знання, життєво необхідні для створення "Lean" робоче середовище; Exhibit знання, необхідні, щоб бути інноваційним лідером і управляти різноманітною робочої сили, засоби обслуговування, і керівник проекту та вирішення проблемних груп. Вимоги до вступників: Кандидати повинні мати ступінь бакалавра в регіональну акредитацію установи вищої професійної освіти. Кандидати також повинні мати мінімальний студентську середній бал 2,70 за 4,00 бальною шкалою (де А 4,00), або його еквівалент, а також хорошою репутацією (3.00 ГПД) у всіх пост-бакалаврат курсової роботи. Додаток випускник, реєстраційний внесок, а також офіційні стенограми повинні бути представлені в Управління Graduate Recruitment і Приймальної. Офіційні стенограми повинні бути спрямовані безпосередньо в Graduate Recruitment і Приймальної комісії від кожної установи, за винятком Центральному університеті штату Коннектикут. [-]

управління будівництвом мс

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США New Britain

Місія програми магістра в галузі управління будівництвом є створення програми поглибленого вивчення, призначена для задоволення технологічних і управлінських потреб окремих осіб, які переслідують кар'єру управління будівництвом. Метою післядипломної освіти є надання студентам з навколишнім середовищем для розвитку знань і навичок, щоб зробити внесок у їх дисципліни і в мінливому світі. [+]

Місія Програма магістра в галузі управління будівництвом полягає в створенні програми поглибленого вивчення, призначена для задоволення технологічних і управлінських потреб окремих осіб, які переслідують кар'єру управління будівництвом. Метою післядипломної освіти є надання студентам з навколишнім середовищем для розвитку знань і навичок, щоб зробити внесок у їх дисципліни і в мінливому світі. Це мета програми, щоб допомогти розвитку будівельної робочої сили Коннектикуту на всіх рівнях. Зміни в професії управління будівництвом викликають більше будівельних фахівців розглянути ступінь магістра, а не бакалавра, як терміналу ступеня. Крім того, все більше число професійних організацій по всій країні починають розглядати ступінь магістра в якості професійного ступеня початкового рівня для практикуючих менеджерів. Це в даний час поширена ситуація для керівників будівництва. Кілька управління будівництвом професійних організацій, в тому числі будівельної асоціації управління Америки, Асоціації фінансового управління будівництва, а також Американського інституту Конструктори, є закріплює ліцензування програм, які просунули вимоги до освіти. Програма Результати навчання: Студенти в програмі чекатимуть: аналіз фінансового балансу для будівельної компанії, розуміючи, як кожен компонент впливів фінансові рішення, прийняті суспільством; аналізувати річний звіт про доходи для будівельної компанії і використовувати його як інструмент для прогнозування тенденцій компанії; виконати оцінку ризиків проекту будівництва; оцінки облігацій та страхові пропозиції як для будівельних компаній і проектів; проаналізувати основний контракт на будівництво і бути в змозі оцінити його по відношенню до інших договорами; зрозуміти різні варіанти, доступні для вирішення спорів у будівельній галузі; розуміння впливу різних систем доставки проекту на процес будівництва; і проведення досліджень з питань, на основі технологій і підготовки технічних документів на підтримку цього дослідження.... [-]