American National College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заява Американський національний коледж Місія

Американський національний коледж затверджується Програми з обміну студентами в профілі (SEVP) видавати I-20 віз для іноземних студентів, що бажають навчатися в Америці. Американський національний коледж пропонує програми для М-1 і Ф-1 візи студентам навчатися за кордоном!

Це мета американської Національного коледжу для підготовки студентів до життєво важливих професій, надаючи їм необхідні навички, а також етичної та академічну освіту, щоб ефективно застосовувати ці професії.

У професій вимогливою, як інформаційних технологій, охорони здоров'я, косметології (школи волосся, нігтів школи та естетики), Хірургічне технолог, помічник з правових питань та фельдшер, досконалість є мінімальним стандартом. Таким чином, школа прагне залучити тільки найвідданіші студентів, ставить тих студентів під опікою та керівництвом зацікавлених і відданих справі викладачів, і надає стимулюючу оточення з найостанніших навчальних матеріалів, доступних для отримання першокласний професійний випускник якого Становище на ринку забезпечена.

Американський національний коледж затверджується Програми з обміну студентами в профілі (SEVP) видавати I-20 F-1/M-1 студентських віз. Це місія американського Національного коледжу, щоб працьовиті, присвячені іноземним студентам отримати повне американську освіту для подальшого підвищення кваліфікації для надання допомоги кожному студенту в захоплюючої кар'єри в їх рідній країні.

Американський національний коледж є єдиним Dermalogica, ОМС і OPI Професійна школа краси на півдні.

Розташування

Атланта

Address
American National College (Atlanta)
5522 New Peachtree Road, Suite 114

GA 30341 Атланта, Грузія, США

Х'юстон

Address
American National College (Houston 1960)
5020 Cypress Creek Pkwy, Suite A-12

TX 77069 Х'юстон, Техас, США

Х'юстон

Address
Amercian National College (Houston Pasadena)
1611 Spencer Hwy, Suite E

TX 77587 Х'юстон, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: