Прочитайте офіційний опис

Заява Американський національний коледж Місія

Американський національний коледж затверджується Програми з обміну студентами в профілі (SEVP) видавати I-20 віз для іноземних студентів, що бажають навчатися в Америці. Американський національний коледж пропонує програми для М-1 і Ф-1 візи студентам навчатися за кордоном!

Це мета американської Національного коледжу для підготовки студентів до життєво важливих професій, надаючи їм необхідні навички, а також етичної та академічну освіту, щоб ефективно застосовувати ці професії.

У професій вимогливою, як інформаційних технологій, охорони здоров'я, косметології (школи волосся, нігтів школи та естетики), Хірургічне технолог, помічник з правових питань та фельдшер, досконалість є мінімальним стандартом. Таким чином, школа прагне залучити тільки найвідданіші студентів, ставить тих студентів під опікою та керівництвом зацікавлених і відданих справі викладачів, і надає стимулюючу оточення з найостанніших навчальних матеріалів, доступних для отримання першокласний професійний випускник якого Становище на ринку забезпечена.

Американський національний коледж затверджується Програми з обміну студентами в профілі (SEVP) видавати I-20 F-1/M-1 студентських віз. Це місія американського Національного коледжу, щоб працьовиті, присвячені іноземним студентам отримати повне американську освіту для подальшого підвищення кваліфікації для надання допомоги кожному студенту в захоплюючої кар'єри в їх рідній країні.

Американський національний коледж є єдиним Dermalogica, ОМС і OPI Професійна школа краси на півдні.

Цей навчальний заклад також пропонує: