Yeshiva University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу Sy Syms

Школа бізнесу Sy Syms присвячена створенню завтрашніх лідерів та новаторів. Це яскраве співтовариство студентів та викладачів, які працюють в тандемі, щоб забезпечити зоряну, всебічну освіту з основ бізнесу та практики. Sy Syms забезпечує бізнес-освіту, яка відрізняється від інших шкіл завдяки унікальній місії та цінностям та зосередженості на практиці.

Основна увага школи спрямована на інтеграцію етики в кожен курс, включення значущих цінностей, а також прославлення духу підприємництва в оточенні, що заохочує та надихає учнів на позитивний вплив на світ впливу, інтелектуально, творчо та етично. Наші програми включають найбільш бажані сьогодні випускники в галузі бізнесу - бухгалтерія, бізнес-аналітика, підприємництво, фінанси, маркетинг, нерухомість та стратегія.

Кацкова школа науки та охорони здоров'я

Мордехай Д. і Монік С. Кац школа в Yeshiva University дає студентам можливість для подальших їх інтелектуальних і професійних занять і стати частиною однієї з новин США і Всесвітній доповідь «s топа 80 університетів в Сполучених Штатах і топ - 5 в Нью Йорк. Школа Katz прагне до викладання світового класу в нових та розширюючих дисциплінах, для об'єднання студентів з лідерами думок та роботодавцями в Нью-Йорку та інших країнах, а також для створення зразкового досвіду студентів та викладачів.

Наші програми фокусують STEM, дані та дизайн, медичні науки та подібні нові та розширюючі професії, які трансформуються за допомогою технологічних інновацій. Yeshiva University є академічним університетом, і ми запрошуємо вас приєднатися до нас.

Виняткова освіта

Навчаючись на кампусі або в Інтернеті, курси проводяться винятковою групою викладачів на денному та практичному рівні, кожна з яких дотримується принципів якісного навчання. Замість того, щоб покладатися на тести та іспити, курси часто засновані на проектах, щоб студенти оцінювалися на тому, що вони будують та роблять. Як результат, студенти виходять з портфеля робіт, що дасть їм конкурентну перевагу на ринку праці. Факультет також визнає найважливішу роль технологій у наданні можливостей для цифрових і багатих на даних організацій організацій і тому включає в себе останні програми та лабораторне обладнання на своїх курсах.

Yeshiva University" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/75/75532_Katz2.jpg" alt="The Katz School at Yeshiva University" />

Досвід, який має значення

Ми закликаємо кожного нашого студента та факультету керувати цінностями - добротою, чесністю, щедрістю, доброчесністю та справедливістю до інших - і залишити світ трохи краще, ніж вони знайшли. Ми переконані, що це не лише цільове призначення, але й цінності, які ми приносимо до подорожі.


Розташування

Нью-Йорк

Katz School Office of Enrollment

Address
215 Lexington Avenue
10016 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Телефон
+1 (917) 326-4870

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія