Yale University School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія Єльської школи менеджменту - виховувати лідерів для бізнесу та суспільства.

Ми шукаємо студентів, які глибоко піклуються про проблеми, що стосуються нашого світу. Ми озброюємо їх знаннями, ресурсами та мережами для досягнення позитивних та амбіційних змін - будь то форма відкриття бізнесу, який може змінити свій ринок, просунення далекосяжних та ретельно продуманих політичних ініціатив, чи керування транснаціональною корпорацією чітко усвідомлюючи та поважаючи його вплив на працівників, громади та навколишнє середовище.

У Yale SOM ви знайдете спільноту, яка прагне зрозуміти, як вирішити найважливіші виклики, що стоять перед нашим суспільством, шляхом спілкування з однодумцями, мотивованими колегами, вивчення останніх ідей академічної стипендії та вирішення проблем як на нашому порозі, так і на далекі материки. Наші навчальні програми та ініціативи зосереджені на питаннях, які лежать на стику бізнесу та суспільства, включаючи стійкість, управління активами, охорону здоров'я, освіту, фінансову стабільність, роль жінок у бізнесі та глобальне лідерство.

Наші студенти виграють від того, що перебувають у середовищі, де провідні мислителі борються з усіма цими основними темами та розвивають критичну перевагу розуміння того, як бізнес та суспільство так часто пов'язані та взаємозалежні.

Розташування

Нью-Хейвен

Address
Whitney Avenue,165
06511 Нью-Хейвен, Коннектикут, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія