Worcester Polytechnic Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про WPI

Worcester Polytechnic Institute був заснований в 1865 році для створення та передачі останніх наукових та інженерних знань у найбільш корисних для суспільства способів.

Сьогодні WPI твердо дотримується своєї основної місії, щоб забезпечити освіту, яка врівноважує теорію з практикою, філософію, що символізує башти наших двох оригінальних будівель, зображених вище.

14 факультетів WPI пропонують понад 50 програм бакалавра, магістра та доктора наук з питань науки, техніки, технологій, бізнесу, соціальних наук та гуманітарних та мистецьких наук.

Університетський навчальний план містить гнучку, сувору програму, яка заснована на проектах та зацікавлена ​​у всьому світі, спрямована на якісний досвід та позитивний вплив на громади, з якими вона співпрацює. Члени викладацького складу WPI - нещодавно зайняли вищу позицію в країні за якість та доступність, як повідомляє The Wall Street Journal - робота зі студентами з міждисциплінарних досліджень, спрямованих на вирішення важливих та соціально значущих проблем, як у кампусі, так і в більш ніж 40 центрах проектів по всій Америці, Африці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Європі.

Вища освітня програма включає робототехніку, матеріалознавство, кібербезпеку та навчальні науки та технології. WPI інвестує в дослідження в критичних областях, шукаючи рішення важливих та соціально значущих проблем у таких різноманітних галузях, як інженерія пожежної охорони, науки про життя та біоінженерії, енергетика та наука в області даних.

 • 4337 УЧАСНИКИ СТУДЕНТІВ
 • 2,091 ВНУТРІШНІ СТУДЕНТИ
 • 50 СТОРІННИХ ПРОГРАМ
 • 45 ГЛОБАЛЬНИХ ПРОЕКТНИХ ЦЕНТРІВ НА ШІСТЬХ КОНТИНЕНТІВ

Історія

Засновники WPI хотіли створити новий вид університету, щоб допомогти підготувати новий професійний клас інженерів, вчених та підприємців, щоб підготувати цю нову еру. Вони мали різне уявлення про те, як краще виховувати технологічних фахівців, і, об'єднавши їхні бачення, з'явилася нова, впливова модель вищої освіти.

Піонер на основі проектного навчання

WPI був одним із перших в США університетів, щоб включити в основний навчальний план навчання на основі проекту, вимагаючи від студентів застосовувати свої набуті навички, знання та вміння розробляти рішення для реальних проблем. Тепер WPI допомагає іншим коледжам та університетам здійснювати експериментальне навчання у своїх навчальних програмах.

Наш кампус

Щоб дізнатись, що таке WPI, ви повинні випробувати його з перших рук. Чарівний кампус WPI, розташований на відокремленому вершині пагорба, не виглядає або відчуває себе як міський університет. Проте внизу від «Хілл» оживляється яскраве місто коледжу з зручностями, можливостями та жвавою культурною сценою, яку можна було б очікувати від другого за величиною міста Нової Англії.

Річний

Від Homecoming до QuadFest до TouchTomorrow в університеті проводяться численні щорічні заходи, церемонії, спортивні змагання та освітні програми, які відзначають досягнення, традиції честі та викликають почуття гордості, шкільного духу та спільноти на WPI.

№8

 • 25 коледжів, де ступені мають найвищий потенціал заробітку
 • CNBC (2018)

№1

 • ФАКУЛЬТЕТ, ЯКЩО БЕЗКОШТОВНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА НАВЧАННЯ
 • ЖУРНАЛ СОЛНОВОЇ ВЕЧІЇ / ПІД ЧАС ВИЩЕ ОСВІТИ (2016)

TOP 25

 • STEM COLLEGES
 • FORBES (2018)

# 5

 • БЕЗКОШТОВНІ КОЛЕДЖИ
 • ОГЛЯД ПРИНЦЕТОНУ (2019)

Розташування

Вустер

Address
Institute Road,100
01609 Вустер, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія