Wilmington University College of Health Professions

Введення

Прочитайте офіційний опис

Уілмінгтонський університет - це ваші ворота до академічного та професійного успіху в галузі охорони здоров’я! Програми в Коледжі медичних професій є унікальними тим, що ми пропонуємо ТІЛЬКИ програми закінчення ступеня для медичних працівників. Початкова підготовка до того, щоб стати зареєстрованою медсестрою, не пропонується. Ми поважаємо ваше попереднє навчання і тому маємо ліберальну кредитну політику щодо переказу. Оскільки ми обслуговуємо працюючих професіоналів, ми пропонуємо гнучкі графіки, що дозволяють збалансувати виклики, пов'язані з робочими, особистими та освітніми зобов'язаннями.

Наш ступінь бакалавра наук у галузі охорони здоров’я призначений для студентів, які шукають ролі охорони здоров’я та / або Pathway до аспірантури. Цей ступінь бакалавра - це ЄДИНА чотирирічна програма коледжу, яка готує студентів до практики лідерів, викладачів або різноманітних інших клінічних ролей у галузі охорони здоров’я. Студенти, які мають ступінь доцента в галузі охорони здоров'я або наукової концентрації в галузі охорони здоров'я, можуть здобути ступінь бакалавра в галузі охорони здоров'я.

Наша різноманітна студентська група відображає нашу світову спільноту. Викладачі виховують спільноту передового досвіду, де студенти цінують якість, актуальність та навчання протягом усього життя. Студенти та випускники постійно повідомляють про задоволеність навчальним досвідом, а їхні роботодавці повідомляють про розширену професійну практику. Ми пишаємося нашими студентами та випускниками, які є справді активними лідерами у своїх різноманітних професійних ролях, пов'язаних з медичними сестрами та охороною здоров'я та добровольчими практиками.

Наш перший клас RN для студентів BSN розпочав навчання в 1986 році і закінчив у 1988 році. Ми змінили багато за 30 років, щоб задовольнити потреби наших студентів. Сьогодні ми пропонуємо:

Очні та гібридні (частково очні та частково он-лайн) курси BSN у Делавер (Нью-Касл, Брендіуайн, Дувр та Джорджтаун) та Нью-Джерсі (Берлінгтон, Камберленд, Глостер).

Онлайн-курси розпочались у січні 2009 року.

Програма RN to BSN Pathways для зареєстрованих медсестер зі ступенем бакалавра в іншій галузі.

Варіанти сертифікатів для студентів у спеціалізованих областях старіння та оздоровлення, інформаційних технологій в галузі охорони здоров’я, латиноамериканської культури, зміцнення здоров’я: фітнес, управління міждисциплінарним доглядом та паліативна допомога та догляд за кінцем життя.

Сертифікат консультанта юридичної медсестри після закінчення бакалаврату для зареєстрованих медсестер, які закінчили ступінь бакалавра та бажають цього курсу навчання через дистанційну освіту. У 1993 році ми додали нашу першу програму MSN - Сімейний медсестер (FNP). За останні 25+ років наші випускні програми розрослися, включаючи:

Медсестра-практик: сімейний НП та посвідчення сімейного НП після ділового віку (активний), дорослий / геронтологічний НП (поступове припинення).

Керівництво медсестер: вихователь медсестер, керівник медсестер, консультант із юридичних сестер та охорони здоров’я. Подвійний ступінь з керівництвом у галузі бізнесу та медсестер.

Очні та гібридні курси MSN Leadership пропонуються в штаті Делавер (Випускний центр Вільсона, Брендіуайн, Дувр та Джорджтаун) та Нью-Джерсі (Камберленд), а також на 100% в Інтернеті

Програми для медичних сестер MSN пропонуються на вищому центрі Вільсона, Брендівайн та Джорджтаун у Делавері.

Сертифікат практикуючого психіатричного психіатричного аспіранта на 100% в Інтернеті

У 2005 році ми додали програму отримання ступеня охорони здоров'я Альянсу. У відповідь на потреби громади та підвищення ролі охорони здоров’я ми перейшли до програми бакалавра наук у галузі охорони здоров’я; закінчення та чотирирічний. Основні моменти цієї програми включають:

Курси пропонуються очні, гібридні та на 100% в Інтернеті.

Робота з інтегрованим навчанням (WIL) Досвід роботи в освітній роботі, що стосується основної галузі навчання студента.

Можливість продовжити аспірантуру, щоб просунутися в поточній кар’єрі або змінити кар’єру.

Прискорений шлях до ЧСЧ або МВА в адміністрації охорони здоров'я

У 2013 році ми запустили програму доктора медсестер (DNP), перша студентська когорта закінчила навчання в травні 2015 року.

Передова практика або концентрація керівництва медсестер

Курси пропонуються на 100% в Інтернеті або на вихідних з інтенсивним гібридом у нашому кампусі Brandywine

Варіанти прискореного Pathway включають: MSN до DNP, комбінований DNP та MBA в адміністрації охорони здоров’я, DNP до доктора філософії та комбінований сертифікат NP після закінчення магістра та DNP за двома спеціальностями (сімейне та психіатричне психічне здоров’я)

Бачення

Коледж медичних професій (COHP) позитивно впливатиме на здоров'я населення шляхом надання інноваційних навчальних планів та досвіду міжпрофесійної практики. Наші програми відображатимуть потреби нашої динамічної спільноти інтересів, і ми будемо передбачати нові сфери навчання. Наші випускники стануть ефективними керівниками, кваліфікованими викладачами та фахівцями-практиками, які стануть агентами змін у майбутньому в галузі охорони здоров’я.

Розташування

Wilmington Manor

Address
19720 Wilmington Manor, Делавер, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: