William Woods University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо Вільям Вудс університету знаходиться у Фултоні, штат Міссурі в центрі США. З 1870 року, наші курси і можливості підготували студентів не тільки для кар'єри, але і для життя в світі, який є динамічним, глобальної і багаті можливості. Вільям Вудс освітнє співтовариство більш ніж 3400 студентів і викладачів, у тому числі близько 1100 студентів, традиційних 1500 випускника і 800 студентів онлайн, що представляють більше ніж 35 американських штатів і 11 країн на нашій 200-акрів кампусу в Фултон, штат Міссурі.

Ми пропонуємо унікальні програми бакалавра, у тому числі міжнародно-визнаної програми кінні досліджень, чотирирічної програми інтерпретації американський мову жестів, і MBA в 5 міри, що дозволяє вам почати свій диплом магістра під час вашого старшого року. Наші 74 майорів і 26 неповнолітніх дасть вам навички, необхідні для досягнення свій унікальний потенційно-і більше ста маршрути, щоб ви там. Вільям Вудс університету випускник і онлайн програми поєднують національну сертифікацію та навчанні із зручністю і вартістю. Який би шлях ви шукаєте, ви можете розраховувати на виклик та за підтримки, шляхом практичного курсових викладав шляхом залучення викладачів. Наш професійний досвід поєднується із зобов'язанням вниз до землі, щоб залучити вас глибоко у вашому досвіді навчання; зміцнення мереж та співпраця з колегами і підтримувати вас протягом вашої академічної поїздки і за її межами. Вільям Вудс Університет входить до числа кращих програм онлайн навчання країни. Ми об'єднуємо більше 140 років успіхів у навчанні з особистісно-орієнтованого, сервіс-орієнтованої освітньої середовища, і наші зручні, 8-тижневі курси пропонують гнучкість і доступним навчання.

Серед нашої мережі більш ніж 20000 успішних випускників, ми розраховуємо в золотий медаліст Олімпійських, тренер грому, талісман Денвер Бронкос, і незліченні професіонали в галузі медицини, бізнесу, права і освіти - у тому числі понад 600 керівників шкіл, починаючи від начальників і директори шкіл, і спеціальні адміністратори освіти. Вільям Вудс випускники заповнити позиції на Дісней, 3M, Кока Кола, UPS, Компанія Hewlett-Packard і багато інших великі корпорації. Наш 140-річна історія обслуговування та лідерство в освіті дав нам, як спільнота, цінності, які терпіти і зробити Вільям Вудс освітній досвід унікальний. Ми закликаємо наших студентів, щоб виявити, свинець, і домогтися, часто за те, що вони коли-небудь мріяли. Що робить Вільям Вудс відрізняється наша прихильність залишитися з нашими студентами, як вони переслідують свої цілі; стежити за тим, що вони процвітають в школі та за її межами. Це особиста, перший ім'я відносини, які виходять далеко за рамки класній кімнаті і триває довго після ступінь заробив. Наша місія полягає, щоб допомогти вам процвітати в те, що ви вирішили робити зі своїм життям.

Запитайте студента, що Вільям Вудс досвід, як і відповідь буде, швидше за все, розвиватися від обговорення програми на рахунок людей, які не тільки займаються і можливостями, але, хто ходив уздовж боку їх і підтримав їх, поки не подорож була повною.

Акредитація

Вільям Вудс університету користується найкраще з обох світів, коли справа доходить до репутації - залучення студентів, викладачів та партнерів на національному рівні для підпису програм, роблячи значний вплив на місцевому рівні і в масштабі штату в таких областях, як бізнес і освіту.

Найбільш авторитетних коледжів і університетів країни зазвичай відкривають свої двері для однолітків для процесу акредитації - спосіб забезпечення того, щоб студенти і сім'ї отримати якісне віддачу від своїх інвестицій в освіту.

Вища освіта комісії

Вільям Вудс університет акредитований навчання комісії вищого (HLC) Центрального Асоціації Північної, яка є одним з 6 регіональних інституційних акредитив в Сполучених Штатах: Вища освіта Асоціації, комісії Північної Центральної Асоціацією 230 Південній LaSalle Street, Suite 7 -500 Чикаго, Іллінойс 60604-1411 Тел: 312.263.0456 hlcommission.org

Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм

Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) бакалаврату / Вища освіта Ради уповноважених нагороджений Вільям Вудс університет, у Фултоні, штат Міссурі акредитацію своїх бізнес-програм і окрема акредитація його бухгалтерської програми. Акредитація ACBSP засвідчує, що процеси викладання та навчання в рамках програм бакалаврату та магістратури Бухгалтерський облік і бізнес, пропонованих на Вільяма Вудса університету відповідати жорстким освітні стандарти, встановлені ACBSP.

Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) 11520 Захід 119 Street Overland Park, KS 66213 Тел: 913.339.9356 www.acbsp.org програм ACBSP Акредитовані

ВИЗНАННЯ

У той час як сторонні почесті і визнання, стали одним з основних продуктів, як коледжі привернути увагу, ми в університеті Вільяма Вудса в кінцевому рахунку, вимірюємо наш успіх тим, що випускники та їхні роботодавці повідомляють про наших випускників. Ми дякуємо всіх викладачів, співробітників, випускників та спонсорів для важкої роботи, що заслужив таку визнання Вільям Вудс університету: • зарахувати до топ 100 Midwest університету США Новини & World Report • Входить в топ інтернет-програм в країні по Новини США & World Report • Визнання за її онлайнових програм ступеня якості та доступності США Новини & World Report, який займає 7-МО і 141-й в США для своїх онлайн-бакалаврів • Займає 14 по доступній коледжів онлайн (Online) змінного струму між приватним, некомерційні коледжів для недорогих програм онлайн ступеня • 2-е місце в Середньому Заході США Новини & World Report для випускників з легким боргового навантаження

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд BBAs » Перегляд MBA » Перегляд Masters » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстер освіти (MED) в легкій атлетиці / адміністрації діяльності

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 30 часів January 2019 США Fulton

Ведучий гучних програму школи з легкої атлетики / заходи вимагає навичок в галузі управління та заходів, рекрутингу, гласності, законності та багато іншого. Вільям Вудс університету Майстер освіти в легкій атлетиці адміністрації / Туризм є одним з небагатьох програм в країні, який готує вас в цих навичок на всіх рівнях, починаючи від середньої школи до вузу та студентського спорту. Курсова підготує вас для розробки ефективних методів для вербування спортсменів, тренерів, і посадових осіб; управління часом; підтримання дилетантизм; Закон спорту; управління об'єктами і планування; фінансове управління, та зв'язків з громадськістю та маркетингу. [+]

Переваги програми

У Вільям Вудс, ви будете брати участь в аспірантуру відомого своїм досвідом і для забезпечення значної кількості керівників у державній шкільній системі Міссурі. В якості одного з цих студентів, у вас буде можливість ознайомитися з активними практиками в цій області і зробити зв'язку, необхідні для керівництва та кар'єрного зростання

Підготуйте вести програму атлетика ... [-]

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
William Woods University,
One University Ave

Fulton, Missouri, 65251 US