William Howard Taft University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Послання Президента

Ласкаво просимо. Як член Тафта системи університету, що складається з William Howard Taft University і Taft Law School, ми надаємо програми якості дистанційної освіти з 1976 року. Наші акредитовані онлайн градусів запропонувати Вам можливість отримати вперед у вашій кар'єрі, балансуючи роботу, сім'ю і якістю життя.

Недавні дослідження праці аналітика від Бостона запального скла технологій, зазначив, що «до-атестації впливає на широкий спектр робіт від виконавчих помічників будівельних інспекторів." Роботодавці все частіше вимагають диплом про закінчення коледжу з очікуванням того, що випускник мотивований, може думаю аналітично, і приносить сильну, дисципліновану етику роботи на роботу. Ці якості і навички, які Тафт університет як вчить і вимагає.

На Вільям Говард Тафт університету ми пропонуємо широкий вибір студентів і випускників програм і спеціальностей, покликаних допомогти зрілі дорослі досягти своїх академічних та кар'єрних цілей. Студенти в Бойєр Вищої школи освіти і В. Едвардса Демінга школи бізнесу наставництво факультету, які є невиліковно дипломовані практикуючі в своїх областях, і рішуче прихильні академічної і успіх в кар'єрі наших студентів.

У міру наближення нашого п'ятого десятиліття забезпечення якості дистанційної освіти, я з нетерпінням чекаю, щоб забезпечити, що ми як і раніше дуже шанованою дистанційна освіта інститут і що ми як і раніше аспірантам з функціональними знаннями та навичками, безпосередньо застосовних до потреб роботодавців.

Щирі вітання,
Доктор Ніл А. Джонсон

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд DBA » Перегляд PhD » Перегляд MBA » Перегляд BScs » Перегляд MSc » Перегляд Masters »

Для зв'язку