Western State Colorado University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Будь лідером. Будь альпіністом.

Університет Західного Колорадо підтримує шлях до цілеспрямованого майбутнього, актуалізуючи потенціал студентів у їх невпинному пошуку досконалості та індивідуальності.

Різниця - результат.

У Вестерні нашим студентам надаються професійні вказівки та підтримка, необхідні для розвитку навичок у реальному світі, які призводять до успішної кар’єри. Наші високоперсоніфіковані програми зосереджуються на розробці професіоналів, готових відповідати потребам сучасного робочого місця.

Завдяки нашому виразному поєднанню академічних заслуг, практичних можливостей дослідження та інклюзивного досвіду студентів, ми забезпечуємо освіту, яка краще відповідає вимогам ринку.

Там, де академічна суворість зустрічає дивовижну пригоду.

Розташований у самому серці Скелястих гір, Університет Західного Колорадо пропонує широку науково-дослідну лабораторію на відкритому повітрі, яка має безпрецедентні можливості для студентів та навчання досвіду. Побудьте разом зі своїм професором, щоб відстежувати рись, брати участь в археологічних копаннях, приєднуйтесь до команди з робототехніки, щоб створити власну машину або дослідити нові лабораторії в школі комп’ютерних наук та інженерії імені Пол М. Раді. Погляньте ближче і побачите, що робить Вестерн таким особливим місцем.

Розташування

Gunnison

Address
Western Way,1
81231 Gunnison, Колорадо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія