Western Kentucky University Potter College of Arts and Letters

Введення

Прочитайте офіційний опис

З того часу, як Університет Західного Кентуккі відкрив свої двері в 1906 році, вільне мистецтво було в основі місії школи. Завдяки видатним програмам у галузі мистецтв, гуманітарних та соціальних наук, це сьогодні так само справедливо, як і більше століття тому.

Поттер коледж мистецтв та літератури (PCAL) готує студентів до широкого кола кар'єри та програм поглибленого навчання за допомогою 34 спеціальностей, 38 неповнолітніх та 5 сертифікатів через 12 академічних програм. Як прихильники гуманітарних мистецтв, Поттер коледж вважає, що розуміння історії, суспільства та культури допомагає студентам краще зрозуміти та досягти успіху у світі, і бере за основну наукову тему вивчення чоловіків та жінок - їх минулого, сьогодення та майбутнього а також їх естетичне вираження, метафізичні проблеми та соціальна взаємодія.

У 21 столітті наш світ кардинально змінюється в економічному, технологічному, глобальному, міжкультурному, екологічному, соціальному та політичному планах. Відповідно, роботодавці визнають цінність ліберальної освіти для випускників коледжів та громадян сьогоднішнього та завтрашнього дня. Вони прагнуть передавати навички - навички, які співробітники беруть із собою на будь-яку роботу, наприклад, навички письмового та усного спілкування, здатність вирішувати складні проблеми, добре працювати з іншими та адаптуватися на мінливому робочому місці. Маючи міцну освіту гуманітарних наук, випускники не обмежуються певною посадою, а гнучкі та кваліфіковані для широкого кола можливостей.

У WKU Поттер коледж розвиває інтелектуальні здібності та практичні навички студентів, надаючи широкі знання, щоб підготувати їх до різноманітних робочих місць та до життя та навчання. Програми Поттер коледжу дають змогу студентам досягти успіху в робочій силі, яка вимагає яскравих командних гравців та світових мислителів, котрі будуть допитливими, аналітичними та креативними з чудовими комунікативними, міжособистісними та лідерськими навичками. Наші класи надають студентам особисту увагу та безліч можливостей брати участь у заходах та проектах із реальними додатками. Досконалість викладання та навчання є нашим найвищим пріоритетом. Студенти знайдуть різноманітних викладачів світового класу та турботливий персонал, який особисто зацікавлений у допомозі студентам у досягненні своїх цілей.

Розташування

Bowling Green

Address
42101 Bowling Green, Кентуккі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія