Western Kentucky University Gordon Ford College of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

З моменту свого заснування в 1884 році і до сьогоднішнього дня, бізнес-коледж Гордона Форда забезпечив своїм студентам особливий навчальний досвід. GFCB зосереджує свої зусилля на допомозі студентам застосувати концепції класу до реальних бізнес-проблем та сценаріїв. Унікальне поєднання викладання в класі та практичного застосування забезпечує єдиний у своєму роді навчальний досвід, який неможливо легко повторити.

З першого разу, коли студент заходить до класу Grise Hall, до початку одягання шапки та сукні, викладачі та співробітники кидають виклик студентам залишатися зайнятими, уповноваженими та підготовленими, щоб скористатися всіма пропозиціями коледжу.

Коледж бізнесу Гордона Форда створив глибоке коріння, яке дозволило йому рости та процвітати протягом своєї 145-річної історії. Досягнення, якими він користується сьогодні, є результатом відданості та наполегливої праці багатьох викладачів, співробітників, студентів та випускників, які вірять у його місію: бути лідером у забезпеченні якісної, прикладної бакалаврської бізнес-освіти та обирати аспірантські програми, які відповідають потребам ділового співтовариства.

Розташування

Bowling Green

Address
42101 Bowling Green, Кентуккі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія