Western Kentucky University College of Education and Behavioral Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Університету Західного Кентуккі (WKU), будинку Гіллтопперів. Наш кампус на вершині пагорба - це місце краси та доброзичливості. WKU знаходиться в Боулінг-Гріні, штат Кентуккі, місті з населенням понад 60 000, приблизно в 110 милях на південь від Луїсвілля і в 65 милях на північ від Нешвіла. Регіональні кампуси WKU розташовані в Глазго, Овенсборо та Елізабеттаун-Форт Нокс. Заплануйте екскурсію або відвідайте наш віртуальний тур, щоб переглянути нашу визначну пам’ятку на пагорбі з видом на місто.

Бакалаврський відділ WKU забезпечує чотирирічні програми, що ведуть до бакалавра мистецтв, бакалавра вишуканих мистецтв, бакалавра міждисциплінарних досліджень, бакалавра наук, бакалавра сестринської справи, бакалавра музики та бакалавра соціальної роботи градусів. Доступні дев'яносто три (93) академічні спеціальності, які ведуть до здобуття ступеня бакалавра, та сімдесят сім (77) неповнолітніх. Ряд професійних та допрофесійних консультаційних треків надає додаткові можливості.

Університет Західного Кентуккі (WKU) готує студентів різного походження до продуктивних, зацікавлених та соціально відповідальних громадян-лідерів глобального суспільства. Університет пропонує наукові дослідження, послуги та можливості навчання впродовж життя для своїх студентів, викладачів та інших учасників. WKU покращує якість життя тих, хто знаходиться в його межах.

Коледж освіти та поведінкових наук при WKU пропонує навчальні програми з питань консультування та питань студентів, освітнього лідерства, організаційного керівництва, військової науки, психології, управління робочою силою та освіти.

Розташування

Bowling Green

Address
42101 Bowling Green, Кентуккі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія