Westcliff University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Уесткліфф університет був створений для забезпечення якісної освіти для студентів, що бажають увійти в швидкозростаючих сфер бізнесу та освіти. Уесткліфф університет, який отримав свою первинну схвалення з Бюро з приватним вищу освіту в 1993 році, пропонує різні програми в бізнес-коледжу та коледжу освіти. Навчальна програма WESTCLIFF університету складається із студентів і ступінь бакалавра програм у галузі бізнесу та освіти, а також інших програм сертифікації.

У той час як в деяких школах лише вчити теоретичні концепції, Уесткліфф університет готує студентів для практичних і теоретичних елементів, необхідних на ринку праці сьогодні. Уесткліфф університет пропонує повний робочий день робочий студентам можливість вступити в інноваційних курсів онлайн і гібридних дистанційної освіти, які зручні і доступні за ціною.

Уесткліфф університет підкреслює важливість підготовки студентів особисто, в навчанні, і професійно. Для забезпечення його програми є інноваційними, до сучасних, і високої якості, університет має консультативна рада програми, яка включає ключових лідерів з компаній, включаючи Google, Yahoo, і Toyota, а також місцевих підприємств і організацій.

Глобальна перспектива Академічні програми в бізнес-коледжу та коледжу освіти дійсно мають глобальний фокус. Студенти, що проходять як в Інтернеті і гібридних курси походять з таких країн, як Китай, Німеччина, Індія, Нігерія, Перу, Таїланді і В'єтнамі. Крім того на сайті і гібридних курс студенти, що народилися в США приходять з різних етнічних груп, гарантуючи, що різноманітність точок зору і зробити клас і онлайн-дискусії інформативним і динамічним.

Навчання в більшій кожного курсу в університеті Уесткліфф підкреслити глобальний характер предмета: вона вчить Чи англійську як другої мови в США, Аргентині, або в іншому місці; або, дізнавшись про управлінні зарубіжний відділ бізнесу або придбання товарів та послуг на міжнародному рівні.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістр в галузі викладання англійської для носіїв інших мов (MA TESOL)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 36 часів США Irvine

MA TESOL Програма проводить випускників з навичками, щоб навчати викладацький які відрізняються своєї ролі в якості педагогів, творчих вчених і дослідників. Ця програма буде готувати вчителів для широкого спектра позицій, як в США і за кордоном. Наші студенти будуть оснащені спеціалізованими знань і навичок на місцях для викладання англійської мови для носіїв інших мов. Після закінчення, вони будуть компетентні професійні педагоги з демонстрованих навичок лідерства. [+]

MA TESOL Програма проводить випускників з навичками, щоб навчати викладацький які відрізняються своєї ролі в якості педагогів, творчих вчених і дослідників. Ця програма буде готувати вчителів для широкого спектра позицій, як в США і за кордоном. Наші студенти будуть оснащені спеціалізованими знань і навичок на місцях для викладання англійської мови для носіїв інших мов. Після закінчення, вони будуть компетентні професійні педагоги з демонстрованих навичок лідерства. Програма Уесткліфф MA TESOL готує вас до кар'єри в навчанні TESOL або адміністрації. У Уесткліфф університету ви будете Робота з різними студентів, зробити навчання демонстрації, і привести проекти, засновані на останніх дослідженнях в області TESOL Побудувати фундамент в принципах TESOL для навчання і для адміністрації Розробка вашу здатність мислити критично і вирішувати проблеми творчо Скористайтеся семінарів і презентацій запрошеного оратора, протягом усього року на як онлайн, так і гібридних програм. Мережа зі студентами та викладачами, що працюють в різних TESOL фони Не менш важливо, ви дізнаєтеся з викладачів, які мають великий досвід TESOL викладачів, адміністраторів і навчальної програми та розробники програми Мети MA TESOL програми Наступні освітні цілі є ті з TESOL магістерської програми: Продемонструвати принципи мовної педагогіки і поточної найкращої практики у викладанні англійської мови для носіїв інших мов; пояснити, як ці принципи засновані на дослідженнях у вивченні мови та викладання різних областях навичок Продемонструвати знання в розмовного та письмового англійської на рівні, з роллю мовної моделі, ілюструючи знання англійської мови та навички, необхідні, щоб пояснити систему англійської мови Встановіть поточний TESOL педагогіки у створенні ефективних планів уроків для різних груп учнів у різних... [-]

Відео

Why Westcliff University

Для зв'язку
Поштова адреса
University Tower
4199 Campus Drive #650

CA, 92612 US
Адреса місце знаходження
Irvine, Каліфорнія, CA, 92612 US