Westcliff University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Уесткліфф університет був створений для забезпечення якісної освіти для студентів, що бажають увійти в швидкозростаючих сфер бізнесу та освіти. Уесткліфф університет, який отримав свою первинну схвалення з Бюро з приватним вищу освіту в 1993 році, пропонує різні програми в бізнес-коледжу та коледжу освіти. Навчальна програма WESTCLIFF університету складається із студентів і ступінь бакалавра програм у галузі бізнесу та освіти, а також інших програм сертифікації.

У той час як в деяких школах лише вчити теоретичні концепції, Уесткліфф університет готує студентів для практичних і теоретичних елементів, необхідних на ринку праці сьогодні. Уесткліфф університет пропонує повний робочий день робочий студентам можливість вступити в інноваційних курсів онлайн і гібридних дистанційної освіти, які зручні і доступні за ціною.

Уесткліфф університет підкреслює важливість підготовки студентів особисто, в навчанні, і професійно. Для забезпечення його програми є інноваційними, до сучасних, і високої якості, університет має консультативна рада програми, яка включає ключових лідерів з компаній, включаючи Google, Yahoo, і Toyota, а також місцевих підприємств і організацій.

Глобальна перспектива Академічні програми в бізнес-коледжу та коледжу освіти дійсно мають глобальний фокус. Студенти, що проходять як в Інтернеті і гібридних курси походять з таких країн, як Китай, Німеччина, Індія, Нігерія, Перу, Таїланді і В'єтнамі. Крім того на сайті і гібридних курс студенти, що народилися в США приходять з різних етнічних груп, гарантуючи, що різноманітність точок зору і зробити клас і онлайн-дискусії інформативним і динамічним.

Навчання в більшій кожного курсу в університеті Уесткліфф підкреслити глобальний характер предмета: вона вчить Чи англійську як другої мови в США, Аргентині, або в іншому місці; або, дізнавшись про управлінні зарубіжний відділ бізнесу або придбання товарів та послуг на міжнародному рівні.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд DBA - OnlineStudies » Перегляд MBA » Перегляд Сертифікати » Перегляд Програми BBAs » Перегляд Програми BAs » Перегляд Заочні і вечірні MBA » Перегляд DBA - PhDStudies »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістр в галузі викладання англійської для носіїв інших мов (MA TESOL)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 36 часів США Irvine

MA TESOL Програма проводить випускників з навичками, щоб навчати викладацький які відрізняються своєї ролі в якості педагогів, творчих вчених і дослідників. Ця програма буде готувати вчителів для широкого спектра позицій, як в США і за кордоном. Наші студенти будуть оснащені спеціалізованими знань і навичок на місцях для викладання англійської мови для носіїв інших мов. Після закінчення, вони будуть компетентні професійні педагоги з демонстрованих навичок лідерства. [+]

MA TESOL Програма проводить випускників з навичками, щоб навчати викладацький які відрізняються своєї ролі в якості педагогів, творчих вчених і дослідників. Ця програма буде готувати вчителів для широкого спектра позицій, як в США і за кордоном. Наші студенти будуть оснащені спеціалізованими знань і навичок на місцях для викладання англійської мови для носіїв інших мов. Після закінчення, вони будуть компетентні професійні педагоги з демонстрованих навичок лідерства.... [-]


Відео

Why Westcliff University

Для зв'язку
Поштова адреса
University Tower
4199 Campus Drive #650

CA, 92612 US
Адреса місце знаходження
Irvine, California, 92612 US