Webster University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Значення, бачення

Глобальний. Орієнтовані на дію. Академічно Відмінно.

Ви унікальні, так це і Вебстер. З нашого історичного кампусу Вебстера Гроувса до місць у всьому світі, кожен кампус університету Вебстера є привабливим і особистим - з поважним студентським факультетом. Наші програми є гнучкими, а наш доступ є глобальним; як наші студенти, так і викладачі з усього світу створюють різноманітне навчальне середовище.

Дізнайтеся, що робить Вебстера унікальним, як ви - і як ми можемо забезпечити якісну освіту, особисту увагу, різноманітну спільноту та глобальний досвід, який ви шукаєте.

Відмінний досвід студента

 • Студенти відчувають ідеальне, орієнтоване на студента середовище з невеликими класами та персоналізованим навчанням
 • Студенти відвідують з усього Сполучених Штатів та з більш ніж 100 країн
 • Різноманітність та включення є основними цінностями - ми пропонуємо приємне середовище
 • Видатні члени факультету пропонують правильний баланс світової науки та професійного досвіду
 • Доступні туристичні нагороди - ваша можливість подорожувати по всьому світу за місцем роботи Webster з факультетом та студентами Webster

Відмінне навчання

 • Глобальна риса в академічних програмах. Глобалізована програма є нашим відмінним відзнакою
 • Академічні програми залучають ваш розум і стимулюють ваше розуміння поза межами вашої країни і культури
 • Кожен студент переживає глобальний компонент навчання
 • Кожен студент піддається світовій мережі студентів, які живуть, працюють і навчаються в США, Європі, Африці та Азії
 • Вчитися сьогодні в класі і застосувати його в реальному житті завтра
 • П'ять шкіл і коледжів: мистецтво

Відмінні кампуси та мережі

 • Красивий і яскравий домашній кампус, розташований у Вебстері Гровз, пропонує програми для студентів і випускників
 • Студенти мають змогу створити унікальний досвід на основі кожного місцевості університетського містечка Вебстера, будучи впевненим у постійній академічній якості в кожному місці в кожній програмі
 • Глобальний доступ з місцем розташування по всьому світу та в Інтернеті - пропонує якість, зручність і доступ до навчання
 • Webster Groves / St. Луїс є одним вузлом у світовій мережі. Ідеї, академічний зміст та контакти зі студентами та викладачами є постійними та вільними у всій мережі Вебстера

Глобальний, інклюзивний, приватний, некомерційний університет

Університет Вебстера в Сент-Луїсі, штат Міссурі, США, включає в себе глобальну мережу викладачів, співробітників, студентів та випускників, які створюють потужні зв'язки між собою та зі своїми громадами по всьому світу. Заснований у 1915 році, Вебстер є приватним неприбутковим університетом зі студентами, які навчаються на території кампусу в Північній Америці, Європі, Азії та Африці, а також у надійному навчальному середовищі в Інтернеті. Університет прагне забезпечити високоякісний навчальний досвід, який перетворює студентів на глобальне громадянство та індивідуальний досвід.

Університет Вебстера акредитований Комісією з вищого навчання , 230 South LaSalle Street, Suite 7-500, Чикаго, IL 60604, hlcommission.org • 800.621.7440.

Перетворення студентів

Наша місія є сміливою та доречною для цих часів: Університет Вебстера, всесвітня установа, забезпечує високоякісний навчальний досвід, який перетворює студентів на глобальне громадянство та індивідуальний досвід.

82063_82033_CLG_3841.jpg

Онлайн навчання

Престижна ступінь

Онлайн ступінь від Університету Вебстера пропонує переваги отримання ступеня від Університету Вебстера, насолоджуючись зручністю та гнучкістю прийому онлайн-курсів у світовому досвіді навчання.

Онлайн ступінь

Університет Вебстера пропонує більше 50 онлайн програм для випускників, студентів і сертифікатів. Онлайн-курси пропонують таку ж строгість і стандарти, як і наші курси, що викладаються на території кампусу, і онлайн-ступінь такий же, як і ті, що зароблені на кампусі.

Почніть своє майбутнє сьогодні і почніть заробляти в університетській диплому або сертифікаті Webster!

Чому Webster University Online ?

Традиції та технології

Університет Вебстера є універсальним, приватним, некомерційним американським університетом, акредитованим Вищою навчальною комісією. Побудований з майже століття традиційної освіти, заснованої на якості з 1915 року, Університет Вебстера - це всесвітня установа, яка приносить широку та динамічну міжнародну мережу до глобального класу. Курси в WorldClassRoom включають новітні освітні технології для забезпечення високоякісного навчання.

Навчальний план оптимізований для онлайнового навчання

Курси в WorldClassRoom спеціально розроблені з урахуванням онлайн-учнів. Спеціальні курси створюються та передаються тим же видатним викладачам, які навчають на землі. Сучасні технології покращують онлайн-доставку, забезпечуючи прямий і позитивний зв'язок з знаннями та досвідом нашого факультету та інтернет-спільноти.

Різноманітні перспективи

WorldClassRoom забезпечує різноманітні та унікальні перспективи. Ваші однокласники та викладачі можуть бути де завгодно в світі, що надає безцінну інформацію та світогляд, до яких ви, можливо, не володієте в традиційному досвіді навчання на землі. Як студент WorldClassRoom, ви будуєте та залучаєте мережу міжнародних колег, які не тільки допоможуть вам у вашій навчальній подорожі, але будуть незамінними для вас, як тільки ви отримаєте цей диплом і перебуваєте на своєму шляху до кар'єри.

82062_82032_CLG_3827.jpg

Розташування

Сент-Луїс

Address
470 East Lockwood Avenue
63119 Сент-Луїс, Міссурі, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: