Webber International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

історія

6 квітня 1927, Грейс Найт і Роджер У. Бебсон заснував університет, що мав нести прізвище онукою, Камілла Грейс Веббера. Роджер Бабсон був відомий за його внесок у галузі економіки та фінансів, до якого увійшли закладу Звіти BABSON в і авторство ряду ділових видань і книг. Серед його численних благодійних внесків були створення низки вищих навчальних закладів та служби по ряду корпоративних рад, а також облечение декількох благодійних фондів.

Веббер був спочатку створений в якості коледжу жіночого, з винятковою метою навчання жінок про бізнес. Це була перша школа зафрахтований під освітніх та благодійних законами штату Флорида, як некомерційної організації.

Перші доданки в кампусі Бебсон Парк почав в січні наступного року в будівлі, тепер відомої як Старий Майні, в той час як класи падіння були проведені в Бостоні в готелі Леннокс. Студенти відвідували заняття в цій манері, поки 1940 року, коли Бебсон Парк став постійним кампусі університету.

У 1950 році нинішній озера містечко був завершений з присвятою Грейс Лицар Babson меморіального Студентський центр і гуртожиток, а потім класі будівлі Макконнелл і Майкл Веббер Паркхерст аудиторії / гімназії.

Веббер став акредитованим комісій з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл (SACS) в 1969 році. У вересні 1971, перші студенти чоловічої статі були допущені в коледж. Подальше зростання кампусу відбулося в 1970-х з додаванням Камілла гуртожитку і Джордж Дженкінс рекреаційній зоні. Посвячення в бібліотеці комплексу відзначені святкування 50-річчя коледжу в 1978 році.

У 1980-х був доданий Фізкультурно-оздоровчий центр Саббах, щоб забезпечити відмінні умови для гри у волейбол і баскетбол.

1990-і роки бачили розвиток дорослого програми для студентів старше 25 років з двох років досвіду університету. Учні послуги були Підсилює по завершенні союзу Док Dockery студентського якому знаходиться Закусочна г O, каплиця, ігрові кімнати, а також закутку, книжковий магазин університету.

Міжвузівський легкої атлетики були розширені в 1990 році. Веббер є членом NAIA і Флорида Sun конференції. Веббер участі жінок на міжвузівській рівні в футбол, волейбол, теніс, швидко-крок софтбол, крос-кантрі, гольф, легка атлетика, а Веббер чоловіки змагаються в кросі, футбол, баскетбол, теніс, бейсбол, гольф, легка поля і футбол.

У 2002 році був відкритий Рекс Р. Yentes Конференц-центр. Нова будівля знаходиться комп'ютерний клас, комп'ютерний майстерня, Центр Кар'єри послуги, офіси прийому і зал 325- безпеки. крім того, в восени 2001 року, університет відкрив новий фітнес-центр з атлетичною навчальному закладі і нещодавно відремонтовані спортивні споруди.

У 2002 році Веббер додав міжвузівського футбол з його спортивної програми. Футбольна команда Веббер Воїн змагалися у своєму першому повному сезоні в 2003 році. Футбольний роздягальня і додатковий фітнес-центр був завершений в 2003 році влітку разом з полем практики в декількох хвилинах ходьби від головного кампуса. Крім того, в літо 2003 року, стадіон 500 місце і повне висвітлення було добавлено в бейсбольному полі.

Восени 2003 року з комп'ютерних інформаційних систем основним був доданий в академічних пропозицій. З додаванням нового мажор, комп'ютер міні-лабораторія була відкрита в влітку 2004 року.

Веббер буде продовжувати пропагувати ідеали, передбачені її засновниками, побудованих на міцній спадщиною досвіду і знань, Веббер підготує бізнес-лідерів завтрашнього дня, щоб відповідати на виклики майбутнього, вселяючи бажання інноваційного мислення і творчого виконання.

Місія

Місія університету полягає в наданні студентам масив бізнесу, гуманітарних і природничих наук, і попередньо професійних програм навчання, які створюють життя перетворюючу освітні можливості, які практично в застосуванні, глобальна за своїми масштабами, і мульти-дисциплінарної в його загальному Ядро освіти. Студенти набувають глибину знань і досвіду в обраній ними галузі дослідження, збалансований широтою знань у різних дисциплінах. Особлива увага приділялася зміцненню усної та письмової комунікації, і навички критичного мислення.

Нагороджує градусів університету на рівнях бакалаврату та магістратури в місцях, у Флориді і Північній Кароліні, а також на рівень асоційованим у Флориді. Традиційний класі, онлайн, і гібридні середовища навчання доступні. Існують можливості для студентів, щоб залучити на курсах і програмах навчання в обох місцях через онлайн-курси та / або періоди проживання в будь-якому університетському містечку. Програми Уеббера у Флориді зосередитися на світовому бізнес-середовища, і підкреслюють розвиток навиків в галузі управління і стратегічного планування, використовуються сучасні методи ведення бізнесу, і підприємництва. Санкт-Ендрюс філія кампус в Північній Кароліні пропонує широкий спектр традиційних ліберальних мистецтв і наук і допрофесійної програм навчання.

Адміністративний твердження: 17 листопада 2011 Затверджено Уеббера і Санкт-Ендрюс рад піклувальників: 19 грудня 2011 Переглянутий: лютий 2014

Акредитація

Регіональна акредитація

Веббер Міжнародного університету (у тому числі його філій кампусів, університет Сент-Ендрюс і Сент-Ендрюс @ дюни) акредитована Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів присуджувати ступеня на об'єднання, бакалавра і магістра рівнях. Контакти Комісію з коледжів в 1866 Південному провулку, Decatur, Грузії 30033-4097, телефонуйте 404-679-4500, або перейдіть на http://www.sacscoc.org на питання про акредитації Веббер Міжнародного університету.

Нормальні запити про університет, наприклад, вимоги для вступу, фінансової допомоги, освітніх програм і т.д., повинні бути адресовані безпосередньо в університет, а не в офіс Комісії. Комісія буде зв'язатися, тільки якщо є докази того, що, як видається, підтримують значну недотримання установа з вимогою або стандартом.

Бакалавр наук в галузі ділового адміністрування зі спеціалізацією в області:

 • облік
 • комп'ютерні інформаційні системи
 • Корпоративні Зв'язки
 • фінанси
 • Управління з туризму Гостинність
 • управління
 • маркетинг
 • Управління кримінального правосуддя
 • Спорт Бізнес Управління

Бакалавр наук в області спільних досліджень бізнесу

Магістратура з ділового адміністрування

 • На додаток до традиційної MBA, Веббер пропонує МВА в наступних концентраціях:
 • облік
 • міжнародний бізнес
 • Управління кримінального правосуддя
 • Спорт Бізнес Управління

Факти про Уеббера!

 • Веббер Міжнародний університет офіційний шкільні кольору
 • Регіональну акредитацію і державну ліцензію.
 • IACBE Акредитовані.
 • Приватних, незалежних, чотири роки спільного навчання Університет Бізнесу, плюс МВА.
 • Заснована в 1927 році.
 • У 40 хвилинах від Disney World між озера Уельсу й паркові.
 • 110 Акко кампус межує чудове озеро Криве.
 • На кампусі резиденції.
 • Студенти з 22 країн і 36 країн.
 • 90% наших студентів одержують певний тип грантів та стипендій.
 • Визнаний в Princeton Review, як "Кращий на південному сході" і в "Best Value" коледжу.

Розташування

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія