Washington University In St. Louis McKelvey School of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія інженерної школи Маккелві в Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі - сприяти незалежним дослідженням у галузі інженерних досліджень та освіти з акцентом на наукові досконалість, інновації та співпрацю без обмежень.

Інженери WashU виробляють нові знання, які змінюють світ, і наш факультет навчає студентів досліджувати та творити у світі, який ми ще не можемо уявити. Завдяки дослідженням та освіті ми робимо позитивний вплив на місцеву спільноту, країну та світ.

Академічні кафедри

  • Біомедична інженерія
  • Інформатика та інженерія
  • Електрична та системна інженерія
  • Енергетика, екологія та хімічна інженерія
  • Машинобудування та матеріалознавство
  • Інститут Севера
  • UMSL / WashU спільна програма інженерного навчання

Що лежить попереду

Як інженерна школа, ми повинні адаптуватися до мінливого середовища та підготувати наших учнів до вивчення, створення та досягнення успіху у світі, який ми ще не можемо уявити. Для вирішення цих потреб ми розпочали п'ятирічний стратегічний план, який спирається на наявні в нас сили, щоб підготувати студентів до завдань, що стоять перед нами. Серед кроків, які ми здійснили, є запуск нових міждисциплінарних програм у дуже актуальних сферах, включаючи візуалізацію, науки про дані, матеріалознавство, кібербезпеку та комбіновані програми з математики та бізнесу. Маючи 3 350 квадратних футів для майстрів, а також приміщення для класів та навчальних приміщень, що будується, ми гарантуємо, що ми надаємо все, що потрібно для успішної роботи наших студентів.

Розташування

Skinker DeBaliviere

Address
63130 Skinker DeBaliviere, Міссурі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія