West Virginia State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про себе WVSU Місія

Заснована в 1891 році, Західна Вірджинія державний університет є громадською, земля-грант, історично чорний університет, який перетворився на повністю доступною, расової інтегрованою і кількох поколінь установи. Університет ", живою лабораторією людських відносин", є спільнота студентів, співробітників та викладачів прагне до академічної зростання, обслуговування та збереження расової та культурної різноманітності установи. Її місія полягає у задоволенні вищих навчальних закладів та економічного розвитку потреби держави та регіону через впровадження інноваційних викладання і прикладних досліджень.

Вища освіта в Університеті пропонує всеосяжні і шанованих програм бакалаврату в бізнесі, гуманітарні науки, професійне навчання, науки і соціальних наук. Університет забезпечує ступінь магістра й інші можливості для післядипломної освіти.

Західна Вірджинія державний університет пропонує гнучкий графік, звичайно, в традиційних класах, нетрадиційних параметрів, і в Інтернеті. З метою поліпшення якості життя наших студентів, а також якість життя громадян Західної Вірджинії, Університету кує взаємовигідні відносини з іншими освітніми установами, підприємствами, організаціями культури, державних установ та сільськогосподарських та розширення партнерів.

Наступні значення направити наші рішення і поведінку:

успіхів у навчанні; академічна свобода; просування знань через навчання, дослідження, стипендії, творчості та громадської служби; Ядро навчання студентів, яка включає ефективне спілкування, розуміння і аналіз взаємозв'язків знань і відповідальності за своє власне навчання; протягом усього життя ріст, розвиток і досягнення наших студентів; Розвиток людського потенціалу для забезпечення цілісності, співчуття і громадянства; наша багата і різноманітна спадщини; особистісний та професійний розвиток нашого факультету та персоналу; і підзвітності шляхом спільної відповідальності та постійного вдосконалення.

Західна Вірджинія державний університет яскраві співтовариство, в якому ті, хто працює, вчити, жити і вчитися робити це в умовах, відображає різноманітність Америки. Наш великий кампус широкі можливості для наших студентів. Ми пишаємося в наших досягненнях і уявіть спираючись на наші бакалаврату та магістратури і нашої передового досвіду в галузі викладання, наукових досліджень та обслуговування.

WVSU студенти скаже вам, що є багато, щоб любити про свій університет - від багатьох можливостей вчитися і рости ... для викладачів і співробітників, які підтримують їх на шляху до успішного майбутнього.

Розташування - WVSU знаходиться всього в кількох милях від Чарльстона, столиці Західної Віргінії, і в декількох хвилинах їзди від великих міст у п'яти прикордонних держав.

Розмір - С менше, ніж 3000 студентів і співвідношення кількості студентів факультету 15: 1, студенти мають можливість навчатися в зручному сприятливому середовищі, відчуваючи можливості, пов'язані з набагато більшою університету.

кампус - Ви будете любити наш кампус, в мальовничому місці з великою кількістю зелених насаджень і великої площі чотириядерних для вивчення на свіжому повітрі, або кидати навколо футболу з набутими друзями.

історія - Заснована в 1891 році як історично Чорного коледж, WVSU розвивалися, щоб служити населення, яке багато різноманітними за етнічною приналежністю, географії, житловий / communter, випускників середніх шкіл і дорослих.

Випускники - Випускники WVSU можна знайти на керівних посадах і державній службі всієї Західної Вірджинії і в світі.

Зробіть наступний крок у своїй освіті, виявивши різницю WVSU. Бути частиною університетського містечка середовищі, яка має багату історію і культуру активної підтримки випускників, переслідуючи свої мрії за допомогою факультету, присвяченій вашому успіху.

Наша історія сягає глибоко

Західна Вірджинія державний університет була заснована відповідно до положень Закону про Другу Моррілла 1890 як Західна Вірджинія Кольорові інститут, Один з 19 гранту землі установ, уповноважених Конгресом і призначених державами для забезпечення освіти чорних громадян в сільському господарстві і механічних мистецтв. Західна Вірджинія був однією з держав, які підтримували Сегрегація освітніх систем в той час.

З 1891 по 1915, оригінальний Інститут запропонував еквівалент середньої освіти, професійного навчання та підготовки вчителів. У 1915 році Західна Вірджинія Енциклопедичний інститут почав пропонувати вищу освіту. Під керівництвом президента Джона У. Девіса, навчальна програма була розширена і нові будівлі були побудовані, і в 1927 році, установа було акредитовано Центральної Асоціацією Півночі; в 1929 році, він став штату Західна Вірджинія коледж. Протягом наступних десятиліть, WVSC був визнаний як один з провідних державних закладів вищої освіти для афро-американців.

У 1954 році Верховний суд США дав своє історичне рішення поза законом сегрегації. Наслідком цього рішення для Західної Вірджинії State College був швидкий перехід до комплексного установи, яка обслуговує переважно білого, ходити на роботу, і літнього населення студента. Зарахування в чотири рази протягом наступних десятиліть.

Тим часом, за рішенням Західній Вірджинії Рада з освіти, WVSC був змушений відмовитися від статусу гранту землі, тільки один з 1890 установ, щоб зробити це. Тільки після 12-річного зусилля були статус гранту землі коледжу повністю відновлений, в 2001 році актом Конгресу.

У 2004 році Західна Вірджинія парламент затвердив перехід WVSC на статус університету, і сьогодні WVSU пропонує 22 ступені бакалавра і чотири ступеня магістра. З багатою історією і багатообіцяючим майбутнім, WVSU позиціонується, щоб стати найбільш особистісно-орієнтованого дослідження та викладання, земля-грант університетів у Західній Вірджинії, і за його межами.

Вчіться з нами

WVSU студентів працювати. Наша викладачі та співробітники також наполегливо працювати, щоб допомогти нашим студентам знайти проблеми, можливості, пристрасть і впевненість, щоб реалізувати свої мрії.

WVSU пропонує різноманітність областей дослідження в галузі мистецтва, науки, бізнесу, освіти та професійного навчання.

Незалежно від вашої області інтересів, WVSU пропонує кошти, щоб продовжувати вчитися і рости.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми » Перегляд BScs » Перегляд Програми BAs » Перегляд Бакалавр природничих наук »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

дослідження ма ЗМІ

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Charleston

MA в медіа-досліджень є комплексний, міждисциплінарний програма призначена для студентів з традиційної освіти студентів і деяким досвідом в галузі комунікацій і цифрових засобів масової інформації. [+]

The MA в медіа-досліджень є комплексний, міждисциплінарний програма призначена для студентів з традиційної освіти студентів і деяким досвідом в галузі комунікацій і цифрових засобів масової інформації.

Випускники з таким ступенем, єдиний в Західній Вірджинії, ідеально підходить, щоб скористатися розширюються можливостями роботи в області графічного дизайну, цифровий відео-продукції, інтерактивних засобів масової інформації та мультимедійної продукції, електронні видання, і он-лайн інформаційні послуги. Випускники Media Studies готові до кар'єри в якості фахівців зв'язку в таких місцях, як комерції та промисловості, освіти і розваг, а також уряду і не-для некомерційного сектора. Випускники також готові продовжити свою дипломну роботу до докторського ступеня. Студенти будуть випускнику Дизайн, технічна та навичок критичного і буде добре оснащені для вирішення численних проблем, з якими стикаються корпорацій, малих підприємств, державних установ, некомерційних організацій та освітніх установ, вони ризикують в цифрову епоху.... [-]


MSc

мс правоохоронних органів та адміністрації

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 6 семестри September 2018 США Charleston

The Ступінь магістра наук при відправленні кримінального правосуддя готує студентів до кар'єри в галузі кримінального правосуддя, зокрема, правоохоронних органів, і сприятиме кар'єрі тих, хто вже в полі. [+]

The Ступінь магістра наук при відправленні кримінального правосуддя готує студентів до кар'єри в галузі кримінального правосуддя, зокрема, правоохоронних органів, і сприятиме кар'єрі тих, хто вже в полі. Програма призначена як когорта групи повинні бути завершені протягом шести семестрів і включає в себе стажування і остаточний документ в останньому семестрі. Є дванадцять обов'язкових курсів для в загальній складності тридцять шість (36 годин). Студенти повинні будуть прийняти два (2) протягом кожного семестру протягом шести послідовних семестрів. Ці курси зосереджені на адміністрації, управління, політики, права та етики.... [-]


Master

МПа державного управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 США Charleston

The Програма Політологія в Західній Вірджинії державний університет пропонує ступінь магістра державного управління (MPA) ступеня для тих, хто зацікавлений в уряді та зайнятості некомерційної на національному, державному та місцевому рівнях. [+]

The Програма Політологія в Західній Вірджинії державний університет пропонує Магістр державного управління (MPA) Ступінь для тих, хто зацікавлений в уряді та зайнятості некомерційної на національному, державному та місцевому рівнях.

Використання когорти модель як з вечора і онлайн-класи, це MPA спеціально орієнтована на зайнятих професіоналів. Потенційні студенти входять фахівці державної служби, зацікавлені в підвищенні своїх повноважень, тих, хто шукає зміни кар'єри, і недавніх випускників коледжів. ... [-]