Wake Forest University - School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1834 році, Wake Forest є приватною, спільне навчання колегіальний університет заснований в Вінстон-Салем, Північна Кароліна. Один з провідних інститутів в своєму роді, Wake Forest поєднує в собі близькість ліберального коледжу мистецтв з академічної життєздатності дослідницького університету. У центрі Wake Forest є вчитель-науковець ідеал. Професори прихильні індивідуалізованого навчання та індивідуального розвитку своїх студентів. Керуючись нашим девізом Pro Humanitate (для людства), Wake Forest присвячений етично інформованого освіти в кліматі, який цінує особистісного зростання, взаємодії громад і окремих осіб честь.

розвиток особистості

У школі бізнесу, Наше завдання полягає у формуванні цілого людини. Ми допомагаємо компаніям створити кращий світ за допомогою розвитку пристрасна, Лідери бізнес-етичні які отримують результати з цілісністю, і думали, що керівництво видно і позитивно впливає на практику бізнесу.

Ми запрошуємо студентів, які вважають, що досягнення визначається напруженої роботи, співпраці і характер, щоб приєднатися до нас в прийнятті позитивного і тривалий вплив на благородної професії бізнесу.

значні результати

В результаті нашої прихильності, Wake Forest школа бізнесу послідовно розміщені серед кращих в світі по основні рейтингові організації. Наша увага до компетентності і характеру призводить до доведеними результатами для випускників, які користуються авторитетом завершення суворості наших топ-рейтинг програм, а також протягом усього життя переваги надійної мережі випускників. Наші випускники досягають особистого успіху, здійснюючи себе більш високі причини. Сильні основні філософії наших бізнес-програм виробляють принципові лідери, які впливають далеко за межами університетського містечка та корпоративного світу.

Wake Forest Reynolda Campus в Вінстон-Салем

Закріплення П'ємонт-Тріада регіон Північної Кароліни, баланс Вінстон-Салем міських можливостей і природної краси постійно заробляє високі національні оцінки за якість життя. При температурі в середньому приємні 69 градусів, "Місто мистецтв та інновацій" є життєво важливим хаб на півдорозі між східними пляжами Північної Кароліни і західних гір. Вінстон-Салем, будинок Wake Forest головного університетського містечка, був національно місце серед кращих місць, щоб почати бізнес з подібними Forbes і Money Magazine, і Bloomberg Businessweek включив його в число десяти найбільш "Fun, доступні" міста в Сполучені Штати.

Перлиною Кампус Reynolda є Фаррелл Hall, Новий будинок Wake Forest University школи бізнесу. $ 55 мільйонів, 130 тисяч квадратних футів відкрився восени 2013 року, інтегруючи впроваджений технології та гнучкі навчальних просторів з серпнем грузинської архітектури, щоб надихнути зручний, обтічний співробітництво між викладачами і студентами.

Wake Forest Charlotte Center

Досвід Wake Forest занадто важлива, щоб обмежитися одного міста. Наш другий кампус в найбільшому місті Північної Кароліни, Шарлотта, розширює Wake Forest бренду і ставить студентів ще ближче до концентрації влади в діловому світі. Основним фінансовим центром з активами другий тільки в Нью-Йорку, "Queen City" служить штаб-квартирою для таких гігантів, як Банк Америки і Wells Fargo, а також професійних спортивних команд, таких як Carolina Panthers і Шарлотт Хорнетс.

У відповідь на потроєння його неповний робочий день студента MBA населення з 1995 року, Університет Уейк Форест переїхав його університетського містечка Шарлотта майже 30 000 квадратних футів простору в 2012 році. Що проживають поряд з деякими з найбільш впливових підприємств міста, в декількох кроках від різноманітних магазинів і ресторанів у верхній частині міста Шарлотт, міського кампусу забезпечує практичне зручність і впроваджений послуги для зайнятих працюючих фахівців, які навчаються в наших програмах.

Wake Forest університет акредитований:

AACSB International, Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу, яка представляє собою найвищий рівень досягнень для бізнес-шкіл по всьому світу. Акредитовані установи підтверджують свою прихильність до якості і постійного вдосконалення через строгий і всеосяжного огляду однолітків.

Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів, який є регіональним органом з акредитації з видачею диплома вищих навчальних закладів, яка виступає в якості спільного знаменника загальних цінностей і практики серед різних установ в південних штатах, що нагорода асоціювати, бакалавр , магістра або доктора наук.

Розташування

Вінстон-Салем

Wake Forest University School of Business

Address
Wake Forest School of Business
1834 Wake Forest Road
Building 60, Farrell Hall
Wake Forest University

NC 27106 Вінстон-Салем, Північна Кароліна, США
Телефон
+1 336-758-5422

Шарлотта

Address
Шарлотта, Північна Кароліна, США

Акредитації

AACSB Accredited