Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Заснована в 1834 році, Wake Forest є приватною, спільне навчання колегіальний університет заснований в Вінстон-Салем, Північна Кароліна. Один з провідних інститутів в своєму роді, Wake Forest поєднує в собі близькість ліберального коледжу мистецтв з академічної життєздатності дослідницького університету. У центрі Wake Forest є вчитель-науковець ідеал. Професори прихильні індивідуалізованого навчання та індивідуального розвитку своїх студентів. Керуючись нашим девізом Pro Humanitate (для людства), Wake Forest присвячений етично інформованого освіти в кліматі, який цінує особистісного зростання, взаємодії громад і окремих осіб честь.

розвиток особистості

У школі бізнесу, Наше завдання полягає у формуванні цілого людини. Ми допомагаємо компаніям створити кращий світ за допомогою розвитку пристрасна, Лідери бізнес-етичні які отримують результати з цілісністю, і думали, що керівництво видно і позитивно впливає на практику бізнесу.

Ми запрошуємо студентів, які вважають, що досягнення визначається напруженої роботи, співпраці і характер, щоб приєднатися до нас в прийнятті позитивного і тривалий вплив на благородної професії бізнесу.

значні результати

В результаті нашої прихильності, Wake Forest школа бізнесу послідовно розміщені серед кращих в світі по основні рейтингові організації. Наша увага до компетентності і характеру призводить до доведеними результатами для випускників, які користуються авторитетом завершення суворості наших топ-рейтинг програм, а також протягом усього життя переваги надійної мережі випускників. Наші випускники досягають особистого успіху, здійснюючи себе більш високі причини. Сильні основні філософії наших бізнес-програм виробляють принципові лідери, які впливають далеко за межами університетського містечка та корпоративного світу.

Wake Forest Reynolda Campus в Вінстон-Салем

Закріплення П'ємонт-Тріада регіон Північної Кароліни, баланс Вінстон-Салем міських можливостей і природної краси постійно заробляє високі національні оцінки за якість життя. При температурі в середньому приємні 69 градусів, "Місто мистецтв та інновацій" є життєво важливим хаб на півдорозі між східними пляжами Північної Кароліни і західних гір. Вінстон-Салем, будинок Wake Forest головного університетського містечка, був національно місце серед кращих місць, щоб почати бізнес з подібними Forbes і Money Magazine, і Bloomberg Businessweek включив його в число десяти найбільш "Fun, доступні" міста в Сполучені Штати.

Перлиною Кампус Reynolda є Фаррелл Hall, Новий будинок Wake Forest University школи бізнесу. $ 55 мільйонів, 130 тисяч квадратних футів відкрився восени 2013 року, інтегруючи впроваджений технології та гнучкі навчальних просторів з серпнем грузинської архітектури, щоб надихнути зручний, обтічний співробітництво між викладачами і студентами.

Wake Forest Charlotte Center

Досвід Wake Forest занадто важлива, щоб обмежитися одного міста. Наш другий кампус в найбільшому місті Північної Кароліни, Шарлотта, розширює Wake Forest бренду і ставить студентів ще ближче до концентрації влади в діловому світі. Основним фінансовим центром з активами другий тільки в Нью-Йорку, "Queen City" служить штаб-квартирою для таких гігантів, як Банк Америки і Wells Fargo, а також професійних спортивних команд, таких як Carolina Panthers і Шарлотт Хорнетс.

У відповідь на потроєння його неповний робочий день студента MBA населення з 1995 року, Університет Уейк Форест переїхав його університетського містечка Шарлотта майже 30 000 квадратних футів простору в 2012 році. Що проживають поряд з деякими з найбільш впливових підприємств міста, в декількох кроках від різноманітних магазинів і ресторанів у верхній частині міста Шарлотт, міського кампусу забезпечує практичне зручність і впроваджений послуги для зайнятих працюючих фахівців, які навчаються в наших програмах.

Wake Forest університет акредитований:

AACSB International, Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу, яка представляє собою найвищий рівень досягнень для бізнес-шкіл по всьому світу. Акредитовані установи підтверджують свою прихильність до якості і постійного вдосконалення через строгий і всеосяжного огляду однолітків.

Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів, який є регіональним органом з акредитації з видачею диплома вищих навчальних закладів, яка виступає в якості спільного знаменника загальних цінностей і практики серед різних установ в південних штатах, що нагорода асоціювати, бакалавр , магістра або доктора наук.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Wake Forest University - School of Business

Наш 10-місячний магістр наук (MSc) з програми управління розроблений спеціально для останніх випускників з гуманітарних наук, наук та інженерії, які хочуть досягти успіху ... [+]

Посилення конкурентного краю

Наша 10-місячна магістерська програма з ступеня менеджменту розроблена спеціально для непрофесійних спеціальностей (ділових неповнолітніх може подати заявку), які хочуть досягти успіху на сучасному ринку. Як одна з найбільш інноваційних програм у випускній бізнес-освіті, наша програма ґрунтується на навичках та знаннях, здобутих під час бакалаврату, готуючи вас до широкого спектру сфер та кар’єри.... [-]

США Вінстон-Салем
Липень 2020
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wake Forest University - School of Business

Магістр наук з бухгалтерського обліку університету Wake Forest (MSA) - одна з найпопулярніших програм бухгалтерського обліку в США. З незрівнянним курсом проходження CPA ... [+]

Ваші майстри з бухгалтерського обліку призводять до вимірюваного успіху

Програма магістра наук з бухгалтерського обліку «Wake Forest» є однією з найбільш високопоставлених програм такого типу в країні . Наша програма має перевірену історію досконалості викладання, неперевершену ефективність проходження курсу CPA , надійну кар’єрну послугу та сильну репутацію серед провідних фірм, що дозволяє нам постійно досягати майже 100% зайнятості після закінчення навчання .... [-]

США Вінстон-Салем
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wake Forest University - School of Business

Ступінь магістра наук Wake Forest в галузі бізнес-аналітики (MSBA) розроблений нашим факультетом за участю наших корпоративних партнерів, щоб переконатися, що ми пропонує ... [+]

Ступінь магістра наук Wake Forest в галузі бізнес-аналітики (MSBA) розроблений нашим факультетом за участю наших корпоративних партнерів, щоб переконатися, що ми пропонуємо готових до продуктивності професіоналів, яких вимагає ринок. Ми розробляємо вирішення проблем, які можуть приймати дані від розуміння до впливу та можуть додавати цінність для будь-якої організації з першого дня.

Магістри програм Business Analytics дозволяють нашим студентам:Здатність - визначити бізнес-проблеми, які можна вирішити за допомогою використання даних та аналітикиЗнання - для визначення правильних методологій, необхідних для вирішення поточних бізнес-проблемВпевненість - ефективно використовувати висновки своїх аналізів для формування критичних бізнес-рішеньЗосередьтеся на досвідних навчальних проектах з нашими корпоративними партнерами та використанні фактичних даних про роздрібну торгівлю з нашого унікального корпоративного партнерства Центру роздрібних інновацій Джефрі Кемм, декан департаменту бізнес-аналітики та кафедри президентської бізнес-аналітики Інмар«Програма Wake Forest MSBA підключена до ринку, де вибухнули можливості в галузі бізнес-аналітики. Завдяки нашим програмам в Інтернеті та в Інтернеті ми надаємо необхідні технічні навички, ділову хватку та досвід досвіду, щоб озброїти студентів навичками стимулювати аналітику до дії ».Програма на кампусіМісцезнаходження: Вінстон-Салем, штат Північна КаролінаТривалість: 10 місяцівПридатність: останні випускники коледжу з обмеженим досвідом післядипломної роботи з обмеженим або відсутнім штатним робочим часомПеревага: розпочніть свою кар’єру в аналітичній роліІнтернет-програмаРозташування: Інтернет-класТривалість: 2 рокиПридатність: працюючі фахівці, які мають більше ніж два роки штатного, післядипломного досвіду роботиПеревага: Удосконалюйте набір професійних навичок і рухайтесь вперед в лідерстві, працюючи все-таки на повній роботіОсновні моменти програми... [-]
США Вінстон-Салем
Липень 2020
англійська
Денне навчання
10 - 24 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Wake Forest School of Business

Wake Forest University School of Business
Address
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 Вінстон-Салем, Північна Кароліна, США
Веб-сайт
Телефон
+1 336-758-5422
Address
Шарлотта, Північна Кароліна, США
Телефон
false