Viterbo University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Viterbo University почав свою діяльність у ранніх академічних заходах сестер францисканців з постійним поклонінням (FSPA). Його безпосереднім попередником була звичайна школа Сент-Роуз, повністю організована в 1890 році для підготовки сестер до викладання в початкових школах.

У 1923 році були введені колегіальні курси, і було зроблено кроки до розвитку звичайної чотирирічної програми коледжу. До 1931–1932 рр. Коледж Сент-Роуз був офіційно створений і затверджений Університетом Вісконсіна в Медісоні. Подальший розвиток пішов, і до 1939 року коледж був затверджений чотирирічним навчальним закладом для підготовки вчителів до початкових шкіл. Перші навчальні вправи були проведені в 1940 році. Випускники програми були сертифіковані Державним департаментом державної освіти.

У 1937 році, коли складалися плани зведення нового будинку, назву коледжу змінили з коледжу Сент-Роуз на коледж Вітербо. Непрофесійні жінки були прийняті в 1943 році; у 1970 р. прийнято чоловіків.

У 50-х роках Вітербо розширив свою програму у галузі вільних мистецтв та у підготовці вчителів до середніх шкіл. У 1952 р. Ця програма отримала схвалення Комітету з акредитації коледжів університету Вісконсіна.

Отримавши статус чотирирічного коледжу гуманітарних мистецтв, Вітербо звернувся за акредитацією до Північної центральної асоціації коледжів та середніх шкіл. Це було досягнуто в 1954 році та підтверджено в 1979 році.

4 вересня 2000 р. Вітербо ознаменував ще одну віху - перехід від статусу коледжу до університету. Зміна Viterbo University офіційно назвала те, що вже відбулося внутрішньо. Насправді, в 1994 році Міністерство освіти США перекваліфікувало Вітербо як "всеосяжну установу (університет)" завдяки феноменальному зростанню кількості учнів та розширенню програм випускників, студентів та виїзних програм.

Розташування

La Crosse

Address
Viterbo Drive,900
54601 La Crosse, Вісконсін, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: