Villanova University M. Louise Fitzpatrick College of Nursing

Введення

Прочитайте офіційний опис

Спираючись на міцну основу гуманітарних мистецтв, студенти медсестер Villanova виступають надзвичайно підготовленими медсестрами завдяки трансформаційним підходам до навчання в класі, можливостям досліджень та різноманітному клінічному досвіду в симуляційних лабораторіях, громадських центрах, лікарнях та клініках. Завдяки цьому унікальному та переконливому навчальному досвіду Національна ліга сестринської справи Лікувальну справу Villanova постійно називають Центром досконалості в галузі сестринської освіти.

Чотирирічна програма медсестер для студентів вимагає від студентів бути незалежними мислителями та вирішувачами проблем. Студенти випускники готові доглядати, виявляти, досліджувати та керувати.

Наші студенти - спортсмени, волонтери Спеціальної Олімпіади та Хабітат для людства, президент Студентського уряду та керівники NROTC. Деякі заробляють неповнолітніх з інших дисциплін. Вони об'єднують зусилля з колегами, такими як студенти технічних та природничих наук, для вирішення великих проблем. Вони співпрацюють з викладачами для проведення досліджень і мають шанс подорожувати майже на всі континенти, занурюючись у культурний досвід, де вони можуть навчати, піклуватися та зміцнювати здоров’я, а також розвиватися у своїй глобальній перспективі.

Кожен студент вносить у програму свій власний досвід та пристрасть, покращуючи свою освіту, будуючи свою кар’єру в галузі медсестер.

Розташування

Вілланова

Address
Lancaster Avenue,800
19085 Вілланова, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: