Vatel USA - Campus Los Angeles

Введення

Прочитайте офіційний опис

З 2008 року, Лос-Анджелес Ватель запропонував унікальний освіти гостинність зосереджені на американського менеджменту. Якість освіти в поєднанні з унікальними можливостями оплачуване стажування в деяких з найбільш розкішних готелів у світі роблять Ватель Лос-Анджелес сходинкою на шляху до блискучої міжнародної кар'єри.

Лос-Анджелес, часто називають його ініціали на, Лос-Анджелесі, і прозвали Місто Ангелів, є світовим центром бізнесу, міжнародної торгівлі, розваг, культури, засобів масової інформації, мода, науки, техніки та освіти. Вона є домом для відомих установ, що охоплюють широкий спектр професійних та культурних областях, і є одним з найбільш істотних економічних системах в Сполучених Штатах.

Лос-Анджелес був посідає третє місце багате місто і п'ятий найпотужніший і впливовий місто в світі, поступаючись лише Нью-Йорку в Сполучених Штатах. Найрозкішніші готельні бренди можуть бути знайдені в Лос-Анджелесі та його околицях.

Всі наші програми на національному акредитовані Рада з акредитації незалежних коледжів і шкіл (ACICS) і пропонується в партнерстві з Каліфорнії International Business University (CIBU). CIBU є приватною, некомерційною університет.

Наша місія в Ватель Лос-Анджелесі, щоб навчити нове покоління менеджерів і керівників для найбільших і найбільш жвавого світу промисловості. Ми досягаємо нашої місії через прагнення до досконалості в навчанні, сильні співпрацю з лідерами індустрії гостинності, реальних практичним досвідом і безцінний міжнародний рівень.

Студенти прогрес через кожну програму в когорт з курсів з урахуванням їх групи. Структура когорта гарантує, що студенти отримують класи, необхідні для випускників на час.

Наші викладачі є експертами в управлінні освіти і прагнути, щоб підготувати наших студентів для успішної кар'єри в міжнародній готельного менеджменту.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Відео

Welcome to VATEL USA V15

Vatel Los Angeles 2014 - Pierre-Olivier Beau

Vu The Toan - USA VaTel 2015

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
Los Angeles, Каліфорнія, CA, CA 90010 US