Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - San Diego

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут менеджменту гостинності Vatel в Міжнародному університеті Allian пропонує унікальну освітню освіту, присвячену американському менеджменту. Якість навчання разом із оплаченими можливостями стажування в деяких найрозкішніших готелях світу робить ці програми кроком для блискучої міжнародної кар'єри.

Дух захоплюючі пейзажі Сан-Дієго та неперевершений клімат роблять його одним з найбільш бажаних місць для відпочинку держави та нації, а більш ніж 3 мільйонам людей достатньо пощастило називати його будинком, що робить його ідеальним місцем для остаточного стайця.

Один із самих сімейних міст Америки, Сан-Дієго, - це рай, який відпочиває, із цілорічними температурами в сімдесяті роки та майже постійним сонячним світлом. Гарячі сонцезахисні окуляри та серфери гарантують, що вони знайдуть свій ідеальний пляж, а готують смаки в артилерійських пивоварнях, місцевих бістро та ресторанах для гурманів.

Від атракціону Бродвею до майдану La Jolla до європейського відчуття Маленької Італії до нумерації кварталу Газламп у Сан Дієго є щось для всіх.

Бакалавр та MBA з концентрацією в готелях та менеджменті пропонуються в Інституті управління готельного бізнесу Vatel в Міжнародному університеті Alliant в Сан Дієго. Кампус розміщений на дерев'яних схилах снігового хребта Скріпс-Ранчо. Всього за 10 миль від пляжу та за п'ятнадцять миль на північний схід від центру міста, розташування пропонує найкраще "Finest City America".

Кампус Сан-Дієго є домом для кількох навчальних закладів, аудиторії та спортивного центру. У всеукраїнських будівлях також є декілька конференц-залів, дві комп'ютерні лабораторії, відеоконференції, Wi-Fi через кампус та безліч мальовничих місць для навчання. Серце університету - нещодавно відремонтована Бібліотека Вальтера, яка вистелена прапорами деяких найбільш відомих авторів університету, таких як Авраам Маслоу та Карл Роджерс.

Приблизно 1200 аспірантів і 150 студентів-старшокурсників щорічно навчаються в ряді шкіл та програм.

Наша місія полягає в тому, щоб навчити нового покоління менеджерів та лідерів для найбільшої та найбільш активної галузі в світі. Ми досягаємо своєї місії завдяки прагненню до досконалості в навчанні, тісному співробітництву з лідерами галузі гостинності, реальним практичним досвідом та безцінним міжнародним впливом.

Студенти проходять через кожну програму в когортах з курсами, пристосованими до їхньої групи. Структура когорти гарантує, що студенти отримують уроки, які вони потребують для випуску в режимі реального часу.

Наші факультети є експертами з менеджменту освіти та прагнуть підготувати наших студентів до успішної кар'єри в міжнародному менеджменті гостинності.

Практичний професійний досвід є найважливішим компонентом наших навчальних програм та пропонує цілісне розуміння індустрії гостинності, покращення визначення та досягнення професійних цілей кожного студента.

Міжнародний університет Alliant акредитований Вищою колегією WASC та університетською комісією (WSCUC) , регіональним органом з акредитації, який визнаний Міністерством освіти США та тим же агентством, за яким акредитовані інші престижні каліфорнійські та західні американські школи, такі як Stanford, USC та UCLA .

Vatel USA є членом Національної асоціації консультування з прийому на коледж (NACAC) та підписує Заяву про принципи належної практики.

Розташування

Сан - Дієго

Address
520 West Ash Street
CA 92101 Сан - Дієго, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: