Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - Los Angeles

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут менеджменту гостинності Vatel у Міжнародному університеті Alliant пропонує унікальну освітню освіту, присвячену американському менеджменту. Якість навчання разом із унікальними можливостями для оплаченої інтернатури в деяких найрозкішніших готелях світу робить ці програми кроком для блискучої міжнародної кар'єри.

Лос-Анджелес - це одна з найбільш різноманітних та активних міст країни та розважальна столиця світу.97809_BannerHotels1.jpg

Лос-Анджелес, найчастіше відомий своїми ініціалами, Лос-Анджелес, - це світовий центр бізнесу, міжнародної торгівлі, розваг, культури, засобів масової інформації, моди, науки, технологій та освіти.

Лос-Анджелес займає третє найбагатший місто і п'яте наймогутнішого та найвпливовішого міста у світі, що стоїть лише за Нью-Йорком в США. Найбільш розкішні готельні бренди можна знайти в Лос-Анджелесі та його околицях.

Бакалавр та MBA з концентрацією в менеджменті готельного бізнесу пропонуються через Інститут менеджменту гостинності Vatel в Міжнародному університеті Alliant.

Кампус Лос-Анджелеса Alliant розташований у Альгамбрі, у західному районі Сан-Габріель у окрузі Лос-Анджелес. Вісім кілометрів від центру міста, кампус Лос-Анджелеса, надає учням негайний доступ до розквітаючої столиці. Програми в Лос-Анджелесі можуть бути недоступні всім студентам. Будь ласка, попросіть спеціаліста із зарахування для отримання детальної інформації.97819_Group2photoshooting.jpg

Навколишнє середовище кампуса - це динамічна концентрація розваг, бізнесу та промисловості. Дві третини 100 найбільших корпорацій штату мають свою штаб-квартиру в цьому колі.

У кампусі є 23 навчальних аудиторії, кімната для відеоконференцій, інтегрована комп'ютерна класна кімната, комп'ютерна лабораторія, семінари для груп та два студентські зали. Понад 600 студентів навчаються щорічно в ряді шкіл та програм.

Міжнародний університет Alliant досяг найбільшого рівня акредитації в США. Університетська Комісія WASC (WSCC) , регіональний орган з акредитації, який визнаний Міністерством освіти США та тим же агентством, за яким акредитовані інші престижні каліфорнійські та західні американські школи, такі як Stanford, USC та UCLA.

Місія Vatel і Alliant - це виховання наступного покоління менеджерів та лідерів для найбільшої та найбільш активної галузі в світі. Ми досягаємо своєї місії завдяки прагненню до досконалості в навчанні, тісному співробітництву з лідерами галузі гостинності, реальним практичним досвідом та безцінним міжнародним впливом.

Практичний професійний досвід є найважливішим компонентом наших навчальних програм та пропонує цілісне розуміння індустрії гостинності, покращення визначення та досягнення професійних цілей кожного студента.

Студенти проходять через кожну програму в когортах з курсами, пристосованими до їхньої групи. Структура когорти гарантує, що студенти отримують уроки, які вони потребують для випуску в режимі реального часу.

59761_thumb_vatel-international-business-school-of-hospitality--management-noborder_1456441881.jpg

Наші факультети є експертами з менеджменту освіти та прагнуть підготувати наших студентів до успішної кар'єри в міжнародному менеджменті гостинності.

Vatel USA є членом Національної асоціації консультування з прийому на коледж (NACAC) та підписує Заяву про принципи належної практики.

Розташування

Лос-Анджелес

Address
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
CA 90010 Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: