Vanderbilt Peabody College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Пібоді коледж освіти і розвитку людського потенціалу робить різницю в життя тисяч людей, створюючи нові знання. Деякі з наших останніх робіт основна увага приділяється розумінню того, як:

культурні відмінності впливають на мовні навички державна політика впливає на шкільну адміністрацію спільноти можуть полегшити депресію підлітків або наслідків материнської депресії на дітей що робить і не працює з федеральної підтримки для бездомних сімей що далі для Pre-K програм в галузі освіти, а також як стан Теннессі може поліпшити якість освіти і сфери послуг

У цих та багатьох інших проектах, Пібоді партнери з митрополитом, державними і національними організаціями по фінансованим науково-дослідних проектів. Наша співпраця з більш широким спільнотою Вандербільта відкриває ще більше можливостей для розвідки.

Ми одними з кращих. Щороку США Новини & World Report займає Пібоді серед кращих випускників шкіл освіти в країні, Для 2017 року, Пібоді програми оцінки рейтингу:

Адміністрація / нагляду, 1-й Спеціальна освіта, 2-й Політики в галузі освіти, 4 Початкову освіту, 5-ий Навчальний план / Інструкція, 6 Психологія освіти, 8 Вища освіта Адміністрування, 8-а Середню освіту, 9-й

Розташування

Нашвілл

The Department of Psychology and Human Development, Peabody College

Address
Vanderbilt University Peabody College · 230 Appleton Place
TN 37203 Нашвілл, Теннессі, США
Телефон
+1 615-322-8141