VATEL USA at CIBU Campus in San Diego

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ватель пропонує унікальне утворення гостинність зосереджено на американському управлінні. Якість освіти в поєднанні з унікальними можливостями стажування в деяких з найбільш розкішних готелів в світі роблять Ватель сходинкою для блискучої міжнародної кар'єри.

Одним з найбільш сімейних міст Америки, Сан-Дієго є раєм відпочиваючий в, з температурами цілий рік в сімдесятих і майже постійне сонце. Любителі позасмагати і серферів гарантовано знайти свій ідеальний пляж, і гурмани знайти принади в кустарних пивоварних заводів, місцеві бістро і ресторани для гурманів.

Від Бродвею хвилювання Jolla Playhouse Ла до Європейського відчуття Маленька Італія в модерн-шик Чверті Газової лампи, Сан-Дієго є щось для всіх.

Всі наші програми на національному акредитовані Рада з акредитації незалежних коледжів і шкіл (ACICS) і пропонується в партнерстві з Каліфорнії International Business University (CIBU). CIBU є приватною, некомерційною університет.

Наша місія в Ватель є виховання нового покоління менеджерів і керівників для найбільших і найбільш динамічною в світі індустрії. Ми досягаємо нашої місії через прагнення до досконалості в навчанні, сильні співпрацю з лідерами індустрії гостинності, реальних практичним досвідом і безцінний міжнародний рівень.

Студенти прогрес через кожну програму в когорт з курсів з урахуванням їх групи. Структура когорта гарантує, що студенти отримують класи, необхідні для випускників на час.

Наші викладачі є експертами в управлінні освіти і прагнути, щоб підготувати наших студентів для успішної кар'єри в міжнародній готельного менеджменту.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Відео

Preview: CIBU VATEL

Welcome to VATEL USA V15

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
520 West Ash Street
San Diego, Каліфорнія, CA, CA 92101 US