University of Illinois at Urbana-Champaign

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Іллінойс?

Університет Іллінойсу, розташований в самому центрі міста, забезпечує вищу освіту з доступом до найсучасніших досліджень, одночасно сприяючи сімейній атмосфері. У коледжі сільськогосподарських, споживчих та екологічних наук (ACES) розміщено п’ять спеціальностей магістра професійних наук: сільськогосподарське виробництво (включає науки про тварини, рослинні культури та стале виробництво), біопереробку

Коледж вільних мистецтв

Хоча наші спеціальності та концентрації, безумовно, різноманітні, об'єднуючою темою є акцент на навчанні шляхом занять у класі та співпраці з галузевими партнерами. Нашою програмою керується зовнішня консультативна рада, що складається з вищого керівництва численних компаній Fortune 500.

Що ми робимо і чому це важливо

Наш викладач світового класу працює над просуванням своїх напрямків, щоб допомогти створити багату їжу, енергію та здорове середовище.

Офіс магістратури штату Іллінойс допомагає студентам орієнтуватися на навчальний та кар'єрний шлях. Цей вид допомоги призвів до 100% стажу стажу та 92% рівня кар'єрного працевлаштування протягом 12 місяців після закінчення навчання. Студенти, що входять, також поєднуються з одним із понад 200 випускників PSM для наставництва.

Подайте заявку сьогодні, щоб вступити до сім’ї Іллінойського університету.

Університет штату Іллінойс щойно займав перше місце серед державних університетів на Середньому заході за кращу рентабельність інвестицій (рентабельність інвестицій).

Urbana-Champaign - це міський міський оазис, який має доступ до вистав світового класу, художніх галерей, музичних майданчиків тощо. Плюс це невелика поїздка до Чикаго, Сент-Луїса та Індіанаполісу.

Подайте заявку вже сьогодні!

Розташування

Шампанське

Address
204 Coble Hall 801 S. Wright Street
61820 Шампанське, Іллінойс, США