University of Wisconsin-Stout

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет, який отримує результати

UW-Stout - це всебічний, орієнтований на кар’єру політехнічний університет. Наші студенти, викладачі та співробітники використовують прикладне навчання, наукову теорію та дослідження для вирішення реальних проблем, зростання економіки держави та служіння суспільству.

Розташований у мальовничому Меномоні, штат Вісконсін, наш кампус має довгу і багату історію надання чіткого набору програм. Наші студенти користуються 98,8% рівня пошуку роботи або продовження навчання після закінчення навчання. Ми пишаємось своїми надзвичайними галузевими партнерствами та своїм внеском у місцеву та регіональну економіку.

Рух економіки вперед

У UW-Stout ми формуємо культуру, де студенти здобувають неоціненні навички та знання. Маючи в 3 рази більше лабораторій, ніж лекційні зали, наші студенти занурені у відповідне для галузі практичне навчання. Частково це пояснюється нашим надзвичайним галузевим партнерством з національно визнаними компаніями, такими як Target, Thomson Reuters, Sony та 3M.

Але тут не тільки студенти, котрі виграють - за кожен долар, вкладений у UW-Stout, платники податків отримують 3,50 доларів економічного внеску. Дослідження впливу, проведене в 2016 році, показало, що в цілому наш університет вносить в економіку регіону 271,8 млн доларів на рік.

Розташування

Меномоніє

Address
Broadway Street South,712
54751 Меномоніє, Вісконсін, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: