University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Мета бізнес-школи в UW Tacoma полягає в тому, щоб запропонувати відповідне, застосовне та своєчасне навчання, яке буде негайно переведено на робочу силу в цьому регіоні та за його межами. Ми пишаємося тим, що працюємо і навчаємось тут і запрошуємо вас приєднатися до нас. Отримайте відмінність, яку UW Tacoma Business може зробити у вашому майбутньому.

Навчальна програма бакалавра спрямована на результати навчання комунікації, кількісний аналіз, фінансові навички, стратегічне мислення, етика та бізнес у суспільстві, загальне визнання, робота в команді, технології та професіоналізм; компетенції, визначені лідерами компанії South Sound як важливі для успішної кар'єри в бізнесі. BABA пропонує зосереджені дослідження в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, управління, маркетингу та загального бізнесу. Стажування дозволяє студентам застосовувати навички, отримані в класі, до реальних ситуацій роботи, отримуючи при цьому цінний досвід.

Навчальний план МВА надає поточним та майбутнім менеджерам знання, необхідні для досягнення успіху у все більш динамічному та складному бізнес середовищі 21-го століття. Програма інтегрує лідерські, технологічні, аналітичні, міжособистісні та комунікативні навички. Студенти навчаються оцінювати тенденції у сучасному швидко розвивається бізнес-середовищі та ефективно розробляти та впроваджувати зміни. Вечірня програма, призначена для вечірніх годин, призначена для роботи дорослих людей з напруженим життям та необхідністю балансу в школі, роботі та особистому житті.

Майлгард, магістр бухгалтерського обліку (MAcc) програма призначена для підтримки бухгалтерської кар'єри з практичним і науково обґрунтованим навчальним планом у державному, корпоративному, державному та неприбутковому секторах бухгалтерського обліку. Наша програма відповідає вимогам навчального року для участі в іспиті CPA - багато наших студентів MACC! Зручні вечірні будні дні, наші курси призначені для того, щоб студенти отримали ступінь МАКС протягом дев'яти місяців.

Наше завдання

Школа бізнесу Мілград виховує лідерів бізнесу шляхом передового та особисто доступного навчання, різноманітних наукових розробок та інноваційної участі громади, одночасно сприяючи соціальній відповідальності. Ми надихаємо студентів на навчання протягом усього життя.

Наше бачення

Школа бізнесу Мілград перетворює наші громади за допомогою новаторського мислення, співчуття керівництва та зразкового зацікавленості зацікавлених сторін.

Стратегічні цілі

  • Використовуйте високоосвітні практики (https://www.aacu.org/leap/hips), щоб виконати обіцянку трансформаційного навчання для студентів
  • Створюйте та поширюйте знання за допомогою різноманітних інтелектуальних внесків
  • Запропонуйте відмінні програми та центри, які відповідають потребам громади та вимогам ринку
  • Надай студентам значущі та успішні кар'єри
  • Виховувати випускників на посаді послів, які підтримують ділову спільноту, один одного та школу
  • Інвестуйте в факультет та персонал, щоб оптимізувати потенціал у своїй кар'єрі та внесок у школу
  • Підтримуйте інклюзивну культуру, побудовану на довірі, повазі, співпраці та конструктивному діалозі

Розташування

Такома

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Телефон
253.692.4400