University of Virginia

Введення

Прочитайте офіційний опис

У 1819 році Томас Джефферсон заснував University of Virginia і відкрив сміливий експеримент - державний університет, призначений для просування людських знань, навчання лідерів та виховання поінформованого громадянина.

Через два століття це бачення процвітає. Студенти, викладачі, викладачі, співробітники та випускники УФА по всьому світу в різних регіонах світу кидають виклик конвенції, руйнують бар'єри та прагнуть досягти більшого блага.

Як одна з провідних державних державних установ, УФА розсуває межі того, що можливо - завжди в ім’я більшого блага. Одне з речей, що робить це можливим, - непохитна прихильність до ініціатив, які зростають, зміцнюють та формують нашу установу на майбутнє.

Університет є знаковим державним вищим навчальним закладом, який може похвалитися загальнодержавними школами та програмами, різноманітними та видатними факультетами, великим академічним медичним центром та гордою історією як відомий науково-дослідний університет. Громада та культура університету збагачуються активним студентським самоврядуванням, стійкою відданістю мистецтву та надійною програмою з легкої атлетики відділу NCAA.

Розташування

Шарлоттсвілль

Address
Duffy Boulevard,10
22903 Шарлоттсвілль, Вірджинія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія