Прочитайте офіційний опис

Університет Вірджинії Darden школи бізнесу http://www.darden.virginia.edu/web/Home/ Університет Вірджинії Дарден школи бізнесу є одним з провідних бізнес-шкіл світу - зайняла досвід # 1 освіти економіст (2012 р). Дарден пропонує три формату своєї програми МВА (MBA, MBA для керівників і Global MBA для керівників), а також кандидатські і Executive Education програм. Дарден забезпечує кращий досвід управління освіти у світі через його високої навчальної середовищі участь, який відрізняється трьома ключовими елементами:

Метод тематичне дослідження занурює студентів в бізнес-ситуацій реального життя, що охоплюють галузі промисловості, країни і дисципліни і розвиває їх в повних лідерів, які готові на все.

Дарден в топ-рейтинг факультету - послідовно визнаний The Princeton Review і Financial Times - глибоко віддані професійного та особистісного розвитку студентів і керівників. Дарден професора створити високу енергію, трансформаційний досвід у класі і заздалегідь інноваційного мислення в бізнесі шляхом проведення наукових досліджень.

Дружна громада, що складається із студентів, викладачів, співробітників і випускників, є одним з найбільш у світі спільної. Дарден випускники формують глобальну мережу з більш ніж 14 000 і залишатися підключеним до школі протягом усього їхнього життя, віддаючи через добровольчество, благодійності і вчених.

Дарден є випускником бізнес-школи університету Вірджинії, заснованої в Шарлоттсвілль в 1819 році Томасом Джефферсоном, третім президентом Сполучених Штатів і автором Декларації незалежності. Місія школи полягає в поліпшенні світу шляхом розробки та надихаючи відповідальних керівників і поглиблення знань.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: