University of Utah

Введення

Прочитайте офіційний опис

Рішення великих світових викликів.

Сьогодні ми стикаємося з великими глобальними викликами, зміною клімату, використанням природних ресурсів, деградацією та відновленням довкілля, розвитком енергії та стабільністю. Вчені та інженери Землі стоять на передньому плані у вирішенні цих складних проблем, коли вони працюють над розумінням походження, перетворення та відповідального використання нашої власної планети, включаючи її геологію, атмосферу та водні тіла - та взаємозв’язки між ними.

Цей унікальний коледж з'єднує інтерфейс між науками про землю та інженерними галузями, пропонуючи широкий спектр захоплюючих науково-дослідних та освітніх досвіду з двадцятьма трьома акредитованими ступенями бакалаврату та аспірантури з наук про землю, геологію, геофізику, геологічну інженерію, гірничу техніку, металургійну інженерію, матеріалознавство та техніка, землекористування та атмосферні науки.

Про наш коледж

Розташування коледжу шахт і наук про Землю в геологічно-багатій на мінерали та енергію географічній зоні забезпечує навколишнє середовище для досліджень та досліджень, що виходить далеко за межі кампусу. Через мінеральні ресурси Юти коледж має важливе значення у розвитку регіону, що стає все більш важливим для майбутнього шахтарського та енергетичного майбутнього.

Коледж складається з чотирьох академічних кафедр, які пропонують шість спеціальностей та чотири ступеня бакалавра та випускників. Всі викладачі мають докторантуру, принаймні третина мають значний виробничий досвід, і багато хто зберігає зв'язки з промисловістю. Окрім викладання, викладачі займаються найрізноманітнішими науково-дослідними діями. Аспіранти та деякі студенти також беруть участь у дослідженнях.

Коледж гірничо-шахтних наук займає будівлю Фредеріка А. Саттона, будівлю Вільяма К. Браунінга, лабораторію з переробки мінералів (будинок 58), будівлю Hedco (будинок 57), лабораторію шліфування та лабораторію досліджень гірничих систем (будинок 59), та науково-обчислювальний центр "Міжгор'я".

124435_124254_SouthAfrica20171.png

Опис місії

  • Навчати та готувати професійних науковців із землекористування, геологічних інженерів та педагогів з землезнавства, метеорологів та вчених-атмосферних, фізичних та видобувних металургів, фахівців з розділення корисних копалин та гірничих інженерів.
  • Займатися науково-дослідною діяльністю з геології, геофізики, геологічної інженерії, метеорології, фізичної та видобувної металургії, розділення корисних копалин та гірничої техніки.
  • Поширювати нещодавно здобуті знання шляхом своєчасної публікації оригінальних досліджень викладачами та студентами у всіх вищезазначених галузях.
  • Виховувати університетську спільноту та громадськість про склад та будову Землі, процеси, які її формують, та її історію та майбутнє.
  • Надання професійного обслуговування шляхом надання знань про природні ресурси, методи видобутку природних ресурсів, безпеку промислової діяльності, видобуток та модифікацію металів, геологічні небезпеки, навколишнє середовище та стійку Землю.

Звіт про вартість

Ми цінуємо:

  • досконалість у викладанні, залучення студентів та громадянство, та
  • ефективне наукове дослідження, яке інформує про політику та просуває наше розуміння землі та її ресурсів з метою покращення екологічної та економічної безпеки.

Коледж прагне бути лідером кампусу в галузі безпеки, постійного оцінювання, різноманітності та інклюзивності, співпраці та колегіальності.

Зобов'язання зацікавлених сторін

  • Коледж здійснює підготовку та підготовку професійних науковців із землекористування, науковців з атмосфери, геологів, інженерів-геологів, гірничих інженерів, інженерів-металургів, фахівців з відділення корисних копалин, фізичних та видобувних металургів та викладачів землезнавства. Ми займаємось науково-дослідницькою діяльністю з геології, геофізики, геологічної інженерії, гідрології, атмосферних наук, океанічних процесів, фізичної та видобувної металургії, розділення корисних копалин, гірничої техніки, управління георесурсами та безпеки.
  • Ми поширюємо нещодавно здобуті знання шляхом своєчасної публікації оригінальних досліджень викладачами та студентами у всіх вищезазначених галузях. Ми прагнемо навчити університетську спільноту та громадськість щодо складу та будови Землі, процесів, які її формують, її історії та майбутнього.
  • Ми надаємо професійні послуги, надаючи знання про природні ресурси, методи видобутку природних ресурсів, безпеку промислової діяльності, видобуток та модифікацію металів, геологічні небезпеки та процеси навколишнього середовища.

Розташування

Солт-Лейк-Сіті

Address
COLLEGE OF MINES & EARTH SCIENCES
FREDERICK ALBERT SUTTON BUILDING
115 S 1460 E, ROOM 205
SALT LAKE CITY, UT 84112-0102

Солт-Лейк-Сіті, Юта, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: