University of Texas Arlington

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми Маверики

Освітній лідер у центрі процвітаючого регіону Північного Техасу, Техаський університет в Арлінгтоні, виховує розум у середовищі, яке цінує досконалість, інновації та різноманітність. UTA присвячена сприянню навчанню протягом усього життя та критичних мислителів, які потребують наш регіон та нація.


Університет досконалості світового класу

UTA - це зростаюча компанія "Carnegie Research-1", яка займається дослідженнями "Найвища науково-дослідна діяльність", яка націлена на розкриття життя, інноваційне навчання та зацікавленість громадськості.

Новини США та Всесвітній звіт "Рейтинги кращих випускних шкіл містять понад 20 програм для випускників в УТА. Наші висококласні академічні програми приваблюють найкращих та найяскравіших науковців із понад 100 країн, а наші викладачі та студенти постійно отримують національне та міжнародне визнання за свої досягнення. Будучи шостим найрізноманітнішим університетом країни, UTA пишається культурною включеністю та можливостями.

Глибина цих визнань підкреслює статус UTA як важливого місця для інтелектуальних занять та рушія позитивних змін.

Сучасні заклади мистецтва

Більше ресурсів. Менше конкуренції.

У нас є одні з найнеймовірніших навчальних середовищ в Техаській університетській системі. Студенти, які приїжджають сюди, незабаром розуміють, що вони мають доступ до всього цього. Від художників, що демонструють свою роботу в Галереї в УТА, до майбутніх медсестер, які реагують на надзвичайні ситуації в нашій Розумній лікарні, або відкривають для себе нові починання в науці та медицині в новому приміщенні Science Engineering Innovation Research. Наші студенти отримують можливість працювати в просторах, які розмивають межу між світом, в якому вони навчаються, і тим, в якому вони допоможуть формувати.


Наші випускники - лідери світу

Ми пов’язуємо студентів з їх кар’єрою. Ми надаємо можливість нашому факультету переслідувати їхні інтереси. І ми постачаємо світові свіжі ідеї та рішучий талант. Все, що робить це можливим, - це наша сильна центральна організація, яка працює з ефективністю, ясністю та доброчесністю.

Серед більш ніж 220 000 випускників університету - космонавти, медсестри, викладачі, підприємці, художники, мери, вчені та деякі найкращі впливові в районі Даллас-Форт-Ворт. Завдяки їх керівництву, ентузіазму та щедрій підтримці вони допомагають UTA здійснити свою місію, що надає можливість студентам та викладачам змінити світ сміливими рішеннями та глобальним впливом.

Випускники UTA щорічно вносять економічний вплив у розмірі 20,7 мільярдів доларів на штат Техас і 16,1 мільярда доларів на північний Техас. Наші випускники працюють у всіх 24 компаніях Даллас-Форт-Ворт Фортун 500. Ми не стежимо за світом, ми просуваємо його до наших стандартів.

Розташування

Арлінгтон

Address
South Nedderman Drive,500
76013 Арлінгтон, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія