Прочитайте офіційний опис

Ми Маверики

Виховний лідер в самому серці процвітаючого регіону Північного Техасу, Університет Техасу в Арлінгтоні виховує уми в середовищі, що оцінює досконалість, винахідливість та різноманітність. UTA присвячений виробництву навчаються протягом усього життя та критичних мислителів нашого регіону та нації.


Університет відмінності

UTA - це зростаюча компанія "Carnegie Research-1", яка займається дослідженнями "Найвища науково-дослідна діяльність", яка націлена на розкриття життя, інноваційне навчання та зацікавленість громадськості.

У Техаського університету в Арлінгтоні достатньо успіхів і успіхів. Наші висококласні академічні програми залучають найкращих та найяскравіших вчених з усього світу, а наші факультети та студенти постійно отримують національне та міжнародне визнання за їхні досягнення. Широта та глибина цих пожвавлень підкреслюють статус УТА як видатне місце для інтелектуальних пошуків та водію позитивних змін.


Університетські рейтинги

 • UTA був нагороджений R-1: Докторантура - Найвища науково-дослідницька діяльність за Класифікацією вищих навчальних закладів Карнегі, остаточний список для провідних докторських дослідницьких університетів у Сполучених Штатах. Це ставить університет у елітну групу з 115 установ, включаючи Гарвард, MIT і Джон Хопкінз.
 • Новини США
 • Новини США
 • За даними Military Times, UTA посідає № 12 у списку 2018 року "Краще для ветеринарів: коледжів", найвищого з будь-якого чотирирічного Техаського університету.
 • УПА № 9 входить до університету "Військово дружній", який на 2018 рік буде заснований Victory Media, який оцінює вищі навчальні заклади для демонстрації провідних практик при наборі та підтримці студентів післявоєнних.
 • Університет стрибнув 16 плям на національному рівні та 3 місця в глобальному рейтингу Центру світового університету 2018-19. UTA займає 150 місце на національному рівні та 558 місце у світі.
 • Прінстонський огляд назвав УТА одним із "Кращих західних" в її кращих коледжах 2019 року: рейтинги регіону за регіонами.
 • Різноманітність: проблеми у вищій освіті посідають УТА серед провідних університетів країни для надання ступенів студентам меншин. У 2017 році УТА була № 1 в Техасі для отримання ступенів бакалавра та магістра, присуджена афроамериканським студентам, № 1 в Північному Техасі, а № 12 у країні для отримання ступеня магістра, виданого іспанським аспірантам, № 1 в Північному Техасі. і № 18 в країні для отримання ступеню бакалавра, присудженого іспанським студентам, № 1 в Північному Техасі, і № 2 в Техасі для отримання ступеня магістра, присудженого всім студентам меншин, а № 21 в країні для отримання ступеню бакалавра та магістра, що надаються всі студенти меншості.
 • Факультет факультет UTA у рейтингу 15 відсотків американських коледжів та університетів для ветеранів дружби. Ранжування базується на результатах навчання для ветеранів, військовослужбовців військовослужбовців та членів їх сімей.
 • Військова вища освіта
 • Журнал Winds of Change під назвою UTA у своєму 2017-18 списку 200 найкращих шкіл для американських студентів з вищою освітою, третій рік поспіль він був визнаний.
 • УТА - це № 9 "Великих коледжів" 2017-18 рр. Рейтингу "50 кращих коледжів для освіти дорослих".
 • Форбс зайняв місце УТА № 191 у своєму списку 2018 Best Value Colleges.
 • UTA названий одним з "Кращих шкіл для латиноамериканців" журналу "Лідери латино".
 • Доповідь Інституту Брукінгса посідає Техаський університет в Арлінгтоні серед провідних державних університетів країни, забезпечуючи високоякісну освіту серед студентів з усіх рівнів доходу.
 • Асоціація жінок у галузі математики в 2017 році відзначила студентську кафедру УТА з інавгураційною нагородою за збір коштів та стабільності.
 • У 2018 році UTA назвали одним з кращих онлайн-коледжів для нетрадиційних студентів OnlineColleges.com. Він увійшов до списку №8.
 • УТА увійшов до найвищого рейтингу "Cool Schools" у 2017 році національним журналом "Сьєрра Клуб" Сьєррою. Сьєрра щорічно оцінює школи з широкого кола показників сталого розвитку, включаючи транспортування, видалення відходів, енергію, харчування та інновації в університетському містечку.
 • Американське товариство будівельних інженерних інженерних інженерних інженерів заслужило вищу освіту в університеті UTA в якості ступеня аспірантуру цього року в 2017 році.
 • Латиноамериканський мережевий журнал став UTA серед кращих найкращих шкіл країни в 2017 році.
 • Університет штату Нью-Йорк був призначений Кампусом за участю громади Карнегі у 2010-2020 роках Фондом Карнегі за сприяння викладання для обслуговування громад та державної шкільної системи.
 • У Прінстонському огляді включено UTA у своєму списку "Кращі 381 коледжі: видання 2017 року".
 • ValueColleges.com займає рейтинг UTA серед 50 найкращих вищих шкіл для 2017 року. Оцінки сказали, що місце розташування UTA дає студентам доступ до однієї з провідних економічних центрів країни.
 • Центр рейтингу світового університету розмістив УТА на номері 166 у Сполучених Штатах у своєму 2017 році. Це збільшення від 175 до 2016 року, 185 до 2015 року та 196 до 2014 року.
 • UTA зайняв 36-е місце в "Екологічному стовпчику" рейтингу Університетського коледжу "Уолл Стріт Джордж" / "Times" у вищому навчальному закладі 2017 року. Стовп розглядає склад тіла студента в кожному кампусі, допомагаючи студентам зрозуміти, чи вони опиняться в різноманітних, підтримуючих, та інклюзивне середовище, коли вони знаходяться в коледжі.
 • UTA зайняла перше місце в Техасі і 49-е місце в країні на переліку найкращих 4-річних коледжів для дорослих учнів у Вашингтоні Місяць за 2017 рік. Журнал вибрав коледж, заснований на даних Міністерства освіти і науки про комплексне опитування середніх даних системи середньої освіти та їх базі даних College Scorecard.
 • ValueColleges.com займає УТА № 42 у своєму списку кращих онлайн-вищих шкіл 2017 року.
 • Времена вища освіта займала УТА № 126 у своєму списку кращих університетів США у 2018 році.
 • УТА займає 141 місце в новинах США
 • Новини США
 • UTA є однією з 63 установ по всій країні , названих в Phi Theta Kappa в 2017 році передачі пошани, яка визнає перевагу в суспільній передачі коледжу Pathways .
 • UTA зайняв № 8 у кращих інтернет-коледжів ValueColleges.com у Техасі.

Державний університетський містечко в серці Північного Техасу

Зі зростаючою кількістю мешканців кампусу, UTA стала першокласним університетом для студентів, що прагнуть активного досвіду коледжу. Наші студенти беруть участь у надійному сегменті навчальних програм, які підготують їх, щоб стати наступним поколінням лідерів.

Засоби

Більше ресурсів. Менше конкуренції.

У нас є одне з найбільш неймовірних навчальних середовищ в Університеті Техас Системі. І студенти, які приїжджають сюди, швидко усвідомлюють, що вони дійсно мають доступ до всього цього. Від художників, які демонструють свою роботу в Галереї на UTA, до майбутніх медсестер, які реагують на надзвичайні ситуації у нашій Смартовій лікарні, наші студенти отримують шанс працювати в просторі, що розмиває лінію між світом, в якому вони вчаться, і тим, яким вони допоможуть сформувати .


Наші випускники роблять історію

Близько 65 відсотків 210 000 випускників університету живуть у Північному Техасі та сприяють нашому річному економічному впливу в регіоні 12,8 млрд. Доларів.


Наше лідерство

Ми з'єднуємо студентів зі своєю кар'єрою. Ми наділяємо нашим факультетом свої інтереси. І ми поставляємо світ свіжими ідеями та рішучим талантом. Те, що робить все це можливо, є наша сильна центральна організація, яка працює з ефективністю, чіткістю та чесністю.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Texas Arlington

Магістр наук у галузі бізнес-аналітики призначений для підготовки випускників до визначення та реалізації можливостей для стратегічного використання бізнес-аналітики з ак ... [+]

Магістр наук у галузі бізнес-аналітики призначений для підготовки випускників до визначення та реалізації можливостей для стратегічного використання бізнес-аналітики з акцентом на бізнес. Студенти отримують знання про широкий спектр дисциплін і функцій у бізнесі, а також спеціалізовані знання з бізнес-аналітики та супутні навички. Інтенсивний навчальний план, що охоплює бізнес-аналіз, аналіз даних, економетрику, маркетингові дослідження, статистичні методи, готує студентів до кар'єри в галузі бізнес-аналітики.... [-]

США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Випускна програма надає можливості для професійного розвитку у таких формах, як: навчальні курси по підвищенню технічної компетенції в галузі практики машинобудування; тр ... [+]

Випускна програма надає можливості для професійного розвитку у таких формах, як: навчальні курси по підвищенню технічної компетенції в галузі практики машинобудування; тренінг через різноманітний досвід розробки, розробки, досліджень, експериментів та / або аналізу у спільних зусиллях з викладачами та однолітками; спеціальні курси навчання, необхідні для вступу в кар'єру, пов'язані з механічною інженерною дисципліною; кероване індивідуальне навчання під керівництвом факультету; і підтримка курсових робіт для програм, що ведуть до кар'єри, що вимагає міждисциплінарної компетенції.... [-]

США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Пропозиції курсу надати студенту можливість розширити та активізувати свої знання в ряді областей електротехніки. Студент, за допомогою радника факультету, може планувати ... [+]

Пропозиції курсу надати студенту можливість розширити та активізувати свої знання в ряді областей електротехніки. Студент, за допомогою радника факультету, може планувати програму в будь-якому з ряду галузей спеціалізації в галузі електротехніки або від пропозицій відповідних факультетів в галузі науки і техніки.

Аспірантура та дослідження пропонуються в таких сферах:

Цифрові та мікропроцесорні / контрольні системиТвердотільні пристрої, схеми та системиСистеми та елементи керуванняЕлектромагнітні поля та застосуванняЦифровий сигнал та обробка зображеньТелекомунікації та інформаційні системиPower SystemsОптичні пристрої та системиНанотехнології та MEMS - Матеріали та приладиСистеми поновлюваних джерел енергії та автомобільні технології... [-]
США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Метою аспірантських програм в комп'ютерній інженерії (CpE) є сприяння подальшому професійному та науковому розвитку студента. Програма магістра наук (MS) призначена для р ... [+]

Метою аспірантських програм в комп'ютерній інженерії (CpE) є сприяння подальшому професійному та науковому розвитку студента. Програма магістра наук (MS) призначена для розширення знань студента та підкреслення конкретної зони концентрації.

Типові області концентрації включають:

Комп'ютерні системиІнтелектуальні системиРозробка програмного забезпеченняБаза данихЗв'язокНавчальний план... [-]
США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Промислова інженерія Програма призначена для забезпечення студента фундаментальними знаннями в багатьох областях промислової інженерії. Студент може пройти широку ступінь ... [+]

Випускна програма в галузі промислової інженерії призначена для забезпечення студента фундаментальними знаннями в різних галузях промислової інженерії та з можливістю підкреслити в конкретній області. Студент, який проходить магістра, може спеціалізуватися в будь-якій галузі промислової інженерії, такий як загальна промислова інженерія, дослідження операцій та прикладна статистика, системи виробництва, логістика, корпоративні системи, управління підприємствами та ергономіка.... [-]

США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Програма інженерного менеджменту пропонується в якості міждисциплінарної програми, яка об'єднує інженерні та бізнес-концепції. Навчальний план готує досвідченого професій ... [+]

Програма інженерного менеджменту пропонується в якості міждисциплінарної програми, яка об'єднує інженерні та бізнес-концепції. Навчальний план готує досвідченого професійного інженера або вченого за лідерську роль у плануванні, розробці та управлінні технологічними ресурсами компаній, включаючи людей, технології та процеси. Випускники отримують розуміння того, як використовувати технічну базу для досягнення операційних, стратегічних та конкурентних завдань організації. Ця програма пропонується у партнерстві з коледжем ділового адміністрування.... [-]

США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Метою аспірантських програм в області комп'ютерних наук (CS) є сприяння подальшому професійному та науковому розвитку студента. Програма магістра наук (MS) призначена для ... [+]

Метою випускних програм в Computer Sc (CS) є сприяння подальшому професійному та науковому розвитку студента. Програма магістра наук (MS) призначена для розширення знань студента та підкреслення конкретної зони концентрації.

Типові області концентрації включають:

Комп'ютерні системиІнтелектуальні системиРозробка програмного забезпеченняБаза данихЗв'язокНавчальний план

Магістр наук в галузі обчислювальної техніки не забезпечує професійного розвитку інформатики. Структурований варіант вимагає 36 кредитних годин.... [-]

США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Мета ступеня магістра наук в інформаційних системах - забезпечити кваліфікованих студентів як загальними знаннями бізнесу, так і спеціалізованими знаннями в інформаційних ... [+]

Кар'єра в інформаційних системах може бути цікавою та складною. IS є зростаючою сферою з багатьма можливостями. Зарплата для випускників вищих навчальних закладів вища, ніж типові бізнес-спеціальності як для бакалавра, так і для більшості магістрів.

Магістр наук в галузі інформаційних систем призначений для надання випускникам як загальних знань бізнесу та спеціалізованих знань інформаційних систем. Студенти піддаються впливу теорії, досліджень та практичних застосувань численних інформаційних систем, включаючи інформаційні системи управління, системи управління базами даних, системний аналіз та проектування, а також передачу даних; і може прийняти факультативні курси в загальних поняттях систем, електронної комерції, бізнес-аналітики, формулювання проблем, інформатики, управлінських наук, досліджень та інших суміжних областях. Програма призначена для підготовки студентів до кар'єри інформаційних систем у бізнесі та промисловості, а також у державних та некомерційних організаціях.Типовим навчальним планом для програми MSIS є:BSTAT 5325 Розширені статистичні даніINSY 5337 Data Warehousing та бізнес-аналітикаINSY 5339 Data MiningINSY 5376 Big Data або INSY 5377 Web Analytics або INSY 5378 Data ScienceINSY 5373 Управління проектамиINSY 5375 Управління інформаційними технологіямивиборчі години, затверджені випускником радника **Програма MSIS дозволяє гнучко підбирати факультативні курси та ваші темпи в рамках програми. Всі курси пропонуються вечорами на головному кампусі в Арлінгтоні, штат Техас.** Для тих студентів з недостатньою інформацією про курси INSY 5309, INSY 5335 та INSY 5341 будуть потрібні як факультативні.Вимоги до прийомуПрограма прийому до MS в інформаційних системах (MSIS) базується на дотриманні загальних вимог до прийому, як зазначено у Випускних вимогах до прийому та процедурах в каталоге випускників.Департамент має два альтернативні набори умов, які дозволяють без застережень приймати заявників без розгляду Комітетом з аспірантури.... [-]
США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Метою програми вищої освіти в цивільному будівництві є підготовка студентів до постійного професійного та наукового розвитку відповідно до їхніх технічних інтересів. Студ ... [+]

Мета

Метою програми вищої освіти в цивільному будівництві є підготовка студентів до постійного професійного та наукового розвитку відповідно до їхніх технічних інтересів. Студенти, за сприяння факультету радника у сфері їх інтересів, планують свої програми навчання в одній з технічних областей цивільного будівництва. Типові області програм та досліджень:

Будівництво та управління;Екологічний (контроль якості води та повітря, контроль твердих та небезпечних матеріалів);Геотехнічні (механіки грунту та основи);Інфраструктура системної інженерії та управління;Структури та прикладна механіка;Транспорт (планування руху, шосе, аеропорти та транзит);Водні ресурси (гідрологія та гідравліка)Навчальний планБудівельна техніка та управління... [-]
США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

University of Texas Arlington

Ступінь магістра будівництва - це міждисциплінарна програма, спрямована на управління будівельними проектами. Він включає факультативні курси з архітектури, бізнесу та ме ... [+]

Ступінь магістра будівництва - це міждисциплінарна програма, спрямована на управління будівельними проектами. Він включає факультативні курси з архітектури, бізнесу та менеджменту. Цей ступінь магістра призначений в основному для абітурієнтів з ступенем бакалавра в галузі цивільного будівництва, але студенти з різними дисциплінами бакалавра можуть вступити в програму, прийнявши призначені курси вирівнювання.... [-]

США Арлінгтон
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 семестри
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Turn it up