University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Науки собі можливість для досліджень і відкриттів у гонитві за новими знаннями, розуміючи системи у фізичній і природного світу, так і для поліпшення людського стану. З стоять перед світом, ніколи не було кращого часу, щоб продовжити освіту в дослідженнях науки, охорони здоров'я або спортивних. Вчені, фахівці та вихователі користуються високим попитом. Коледж природних і медичних наук пропонує строгий, навчальні програми високої якості, призначений для підготовки студентів до викликів і можливостей, які чекають попереду.

Наш факультет відмінні викладачі, як у класі, так і роботи зі студентами на індивідуальній основі. UT вклала значні кошти в розвиток навчальних і дослідницьких установ і лабораторій нашої коледжу. Факультет, що не аспірантів, і навчіть всі курси лабораторних основі в усіх наших відділів.

Наш коледж постійно сприяє відносини з організаціями в районі Великого Тампа-Бей і в інших місцях, щоб надати студентам можливість проводити стажування, добровольців, або взаємодіяти з професіоналами, що працюють в обраній сфері. Кожен відділ також пропонує курси навчання за кордоном, що студенти можуть взяти в кредит до їх ступеня.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд Підготовка для ветеринарів » Перегляд Підготовчі медичні курси » Перегляд Bachelor » Перегляд Бакалаври »

Відео

The University of Tampa - Overview

Для зв'язку

The University of Tampa

Адреса, рядок 1 The University of Tampa 401 W. Kennedy Blvd.
33606 Tampa, Florida, США
Веб-сайт http://www.ut.edu
Телефон +1 813-253-3333