University of Southern California USC Gould School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

USC Gould - це елітна юридична школа, яка прагне до академічних досягнень. Наш успіх складається з факультету світового класу, згуртованого і різноманітного студентського корпусу, добре розташованого кампусу, міждисциплінарної програми та мережі підтримки випускників.

Факультет національно визнаний за свою наукову діяльність у багатьох галузях, його міждисциплінарну увагу, державну службу та лідерство у професії. Наш малий розмір класу та низьке співвідношення професор-студент створюють інтимну та колегіальну середу навчання.

Заснована в 1900 році, USC Gould була першою юридичною школою Південної Каліфорнії. З ранніх шкільних часів ми зарахували жінок і студентів кольорових. Сьогодні ми підтримуємо одну з найрізноманітніших студентів у галузі права студентів і зараховуємо більшість іноземних студентів. Це створює середовище, яке сприяє широкому спектру перспектив і досвіду.

Наше місцезнаходження в Лос-Анджелесі надає студентам величезні можливості в одному з провідних юридичних ринків і найбільш зайнятих судах у Сполучених Штатах.

Розташування

Південний Лос-Анджелес

Address
USC Gould School of Law
699 Exposition Boulevard

90089 Південний Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: