University of Saint Mary

Введення

Прочитайте офіційний опис

Традиція

University of Saint Mary заснований у 1923 році сестрами милосердя з Лівенворта, має давні традиції академічного досвіду. Свята Марія - це згуртована громада, де цінується увага один на одного, а зростання вимірюється більш ніж на відсотки в книзі оцінок.

USM фокусується на задоволенні потреб як наших студентів, так і суспільства - створення академічних програм, де їх існування визначає мета, глобальний вплив та довгостроковий успіх. Студенти надихаються слідувати своїм мріям та знаходити свій потенціал - вибираючи з понад 30 спеціальностей, неповнолітніх та концентрацій; вісім аспірантських програм, включаючи найновіші USM: магістр атлетичних тренувань; разом з доктором фізичної терапії.

Місія

University of Saint Mary виховує студентів різного походження для реалізації їх даного Богом потенціалу та готує їх до ціннісно-орієнтованого життя та кар'єри, що сприяє добробуту нашого глобального суспільства.

Фонд вільних мистецтв

Основна навчальна програма, покликана отримати освіту в галузі гуманітарних наук, розроблена для створення широких знань у випускників. USM є одним із 700 коледжів-членів Ради незалежних коледжів, які підтримують національну програму адвокації, що сприяє розумінню вільних мистецтв та ефективності незалежної вищої освіти під назвою "Сила вільних мистецтв".

Розташування

Лівенворт

Address
South 4th Street,4100
66048 Лівенворт, Канзас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми