University of North Dakota College of Engineering and Mines

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про УНД

Університет Північної Дакоти завжди випереджав свій час.

Заснована в 1883 році, за шість років до створення самої держави, УНД дало свою назву Північній Дакоті, коли колишні території Дакоти розділилися на дві різні держави. На сьогодні UND - це зайнятий кампус площею 521 десятин, найбільший у штаті. Ми стали новатором в галузі техніки, медицини, авіації та безпілотних літальних систем.

 • Розташування: Grand Forks, Північна Дакота
 • Зарахування: 13 581
 • Співробітників: 2369
 • Акредитація: Комісія з вищого навчання
 • Класифікація Карнегі: RU H (Дослідницькі університети - висока активність)

Основні факти щодо ООН

 • 38% збільшення 4-річного випускника за останні 3 роки
 • 24 Середній розмір класу
 • 17 легкоатлетичних команд дивізіону ІКА
 • На 13% нижча вартість навчання та плата, ніж аналогічні установи в 11-державному регіоні
 • 275+ Студентські клуби та організації
 • 4 # Найбільш дружня військова школа в країні

Дані, надані університетською аналітикою та плануванням.

Університет з найкращою цінністю

Кожен акредитований коледж чи університет пропонує освіту, але не кожна школа готує учнів до того, щоб реально вплинути на те, як це робить УНД. УНД все більше вважається однією з провідних наукових та науково-дослідних установ в країні. Фактично, Національний науковий фонд займає УНД №151 в країні.

Ми послідовно входимо до числа кращих за якістю освіти, доступністю та результатами кар’єри. Шукайте в нашій базі даних 250+ академічних програм, щоб знайти те, що вас цікавить.

Дослідіть кампус

Кілька разів в історії УНД переживало такі великі фізичні зміни. Наша бібліотека Честера Фріца проходить капітальний ремонт, як і історичний дім першого президента УНД, який стане новим центром залучення для аспірантів. Також триває робота над абсолютно новим Меморіальним союзом.

Двигун можливостей

УНД, як єдиний університет в державі, який має випускники, юридичні та медичні школи, продовжує лідирувати в освіті лікарів регіону, юристів, інженерів, науковців та професіоналів бізнесу.

 • 3126 вторинних робочих місць, створених у результаті ділової активності ООН
 • 300 млн. Щорічних економічних наслідків досліджень ООН

"Далеко, найкращий приз, який може запропонувати життя, - це шанс наполегливо працювати на роботі, яку варто робити".

Президент Теодор Рузвельт

Про СЕМ

Ми виховуємо лідерів світового класу в галузі інформатики, техніки та геології.

Знання вести. Навички до впливу.

Наші випускники змінюють свою конкуренцію, є конкурентоспроможними на світовому ринку та роблять внесок у нашу державу, націю та світ. Випускники КНУ СЕМ можуть очікувати широкого кола можливостей у кар’єрі з високим попитом.

Наші програми

Інженерно-шахтний коледж має сім кафедр, має кілька сертифікатів спеціальностей, неповнолітніх, комбінованих ступенів та аспірантури. Багато наших програм доступні в Інтернеті та визнані Новинами США та Світовим звітом США як провідні інженерні програми в Інтернеті.

Ми надзвичайно пишаємось нашими студентами, випускниками та нашими національно акредитованими програмами. Ми пишаємося першокласними засобами та технологіями, доступними студентам для використання.

Справжні дослідження. Реальні результати.

У нас є безліч центрів та інститутів, де дослідники інженерії нав'язують дисципліни та обмінюються думками на найдальшому краю відкриття. Наше підвищення кваліфікації студентів та наші глибокі стосунки з ключовими галузевими партнерами ще більше зміцнюють наш статус як інтелектуальних лідерів.

Наше бачення

Наше бачення засноване на шести будівельних блоках.

 1. Випускники: Ми створимо випускників, які сприятимуть розвитку суспільства, конкурентоспроможності на динамічному світовому ринку та сприятимуть економічному розвитку Північної Дакоти, нації та світу.
 2. Освіта: Ми надамо студентам персоналізовану освіту, яка сприятиме інноваційності та підкреслює технічні, лідерські та підприємницькі навички.
 3. Дослідження: Ми будемо всесвітньо визнані за досконалість у дослідженні, що сприяє відкриттю, задоволенню потреб суспільства та стимулюванню передачі технологій.
 4. Робоче середовище: ми будемо сприяти надихаючому, сприятливому, високоефективному командному робочому середовищу.
 5. Спільнота: Ми будемо залучати громаду до просування інженерії та інновацій, надихати молоді свідомість, допомагати регіональній економіці процвітати та виявляти громадянську відповідальність.
 6. Випускники: Ми будемо сприяти досягненню наших випускників, залучати їх до шкільних ініціатив і служити джерелом для просування їх успіху.

Festive holiday office party in #WindowsUglySweater Softwear by @Windows

Акредитація

Усі інженерні програми, а також інформатика, акредитовані Комісією з інженерної акредитації (ABC) ABET та підтримуються спеціалізованими викладачами, невеликими розмірами класів та добре обладнаними лабораторіями.

Акредитація на бакалавриат

В даний час коледж інженерії та шахт має сім програм бакалаврських ступенів інженерії. Наступні програми акредитовані АБЕТ.

 • Хімічна інженерія (BS)
 • Цивільне будівництво (BS)
 • Інформатика (BS)
 • Електротехніка (BSEE)
 • Геологічна інженерія (BS)
 • Машинобудування (BS)
 • Нафтотехніка (BS)

Інтернет-програми

Наш режим доставки в Інтернеті пропонує студентам можливість виконати більшість курсових робіт в наших акредитованих бакалаврських програмах в Інтернеті.

У більшості програм студенти зобов’язані виконати свої лабораторні потреби через прискорені літні курси в УНД. Лабораторії для програми BSEE є віртуальними, а програма повністю онлайн. Оскільки наші студенти в Інтернеті мають ті ж вимоги до лекцій та курсових робіт, що й наші студенти в університеті, ми вважаємо цей навчальний досвід по суті еквівалентним, і випускники в Інтернеті отримують такі ж акредитовані дипломи, що і студенти в університеті.

Розташування

Гранд Форкс

Address
College of Engineering & Mines,
Upson II Room 165,
243 Centennial Dr Stop 8155

ND 58202-8155 Гранд Форкс, Північна Дакота, США