University of North Carolina Asheville

Введення

Прочитайте офіційний опис

UNC Asheville пропонує освіту, яка є адаптивною, доступною та нескінченно актуальною, оскільки це єдиний кампус гуманітарних та наукових дисциплін в системі Університету Північної Кароліни. Наш невеликий розмір класу, відзначений нагородами викладач та загальновизнана науково-дослідна програма для студентів розвивають зв'язок між цікавістю та критичним мисленням, мужністю та викликом, уявою та впливом, можливостями та відповідальністю.

Навчання тут виходить далеко за межі стін класу. Зосереджуючись на бакалаврських дослідженнях, ми допомагаємо студентам глибше навчатись, незалежно від того, беруть вони участь у науково-дослідних проектах під наглядом викладачів, проходять стажування, пов’язані з кар’єрою, навчаються за кордоном або приєднуються до сервісних проектів, які мають глибокий вплив вдома та в усьому світі. Близько 3600 студентів та близько 330 викладачів, що працюють на денній та заочній формах, оживляють кампус справжнім голодом, щоб прийняти нові виклики та можливості завдяки більш ніж 30 запропонованим спеціальностям.

Оточений горами Блакитного хребта в одному з великих маленьких міст Америки, Ешвіллі, штат Північна Кароліна, UNC Asheville пропонує досвід, де кожен шлях веде до нової перспективи, де є місце для кожного голосу і де майбутнє є кордоном.

Розташування

Ешвілл

Address
University Heights,1
28804 Ешвілл, Північна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія