University of New Orleans Lester E. Kabacoff School Of Hotel, Restaurant And Tourism Administration

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЧОМУ HRT

Життя Лабораторія

Лестер Є. Kabacoff Школа ресторанного і готельного туризму адміністрації пропонує прем'єру вищу освіту готельного менеджменту. Програма мірою наші виняткові магістра є єдиним в штаті Луїзіана. Наш досвід забарвлений на полотні міста Новий Орлеан - лабораторії вітальня гостинності. Ви бачите себе в цій картині?

Розглянемо можливості!

Французький квартал, Mardi Gras, джазові та спадщини фестивалі, великі спортивні заходи! Там немає місця, як Новий Орлеан! Більшість великих мережі готелів представлені в місті і муніципальному районі пропонує широкий спектр можливостей в готелях, ресторанах, харчової сервісних компаній, приватних клубів, туристичних компаній, і конвенція сервісних компаній. Нові підприємства в готельних номерах, річкових і наземних казино, поряд з унікальністю і чарівністю Французького кварталу, наш кухня світового класу, найбільша концентрація відомих шеф-кухарів в одному місті, і джазова музика роблять Новий Орлеан найбільший "вітальня лабораторія "за гостинність та управління туризмом в країні.

Точки Pride

Лестер Є. Kabacoff школа готельного, ресторанного та туризму адміністрації - Ми назвали школа: Лестер Є. Kabacoff школа готельного, ресторанного та туризму адміністрації.

  • У нас є ступінь єдиним магістра в галузі гостинності та туризму адміністрації в штаті Луїзіана.
  • Школа HRT акредитована AACSB.
  • Дев'яносто відсотків усіх наших студентів провести повний або неповний робочий день, безпосередньо пов'язані з їхньою професією.
  • Наш факультет має значний досвід роботи в галузі, включаючи генерального директора, віце-президента підрозділу, та інші.

Розташування

Новий Орлеан

The University of New Orleans

Address
University of New Orleans
2000 Lakeshore Dr, New Orleans

LA 70148, Новий Орлеан, Луїзіана, США
Телефон
+1 504-280-6000

Програми