University of New Orleans Lester E. Kabacoff School Of Hotel, Restaurant And Tourism Administration

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЧОМУ HRT

Життя Лабораторія

Лестер Є. Kabacoff Школа ресторанного і готельного туризму адміністрації пропонує прем'єру вищу освіту готельного менеджменту. Програма мірою наші виняткові магістра є єдиним в штаті Луїзіана. Наш досвід забарвлений на полотні міста Новий Орлеан - лабораторії вітальня гостинності. Ви бачите себе в цій картині?

Розглянемо можливості!

Французький квартал, Mardi Gras, джазові та спадщини фестивалі, великі спортивні заходи! Там немає місця, як Новий Орлеан! Більшість великих мережі готелів представлені в місті і муніципальному районі пропонує широкий спектр можливостей в готелях, ресторанах, харчової сервісних компаній, приватних клубів, туристичних компаній, і конвенція сервісних компаній. Нові підприємства в готельних номерах, річкових і наземних казино, поряд з унікальністю і чарівністю Французького кварталу, наш кухня світового класу, найбільша концентрація відомих шеф-кухарів в одному місті, і джазова музика роблять Новий Орлеан найбільший "вітальня лабораторія "за гостинність та управління туризмом в країні.

Точки Pride

Лестер Є. Kabacoff школа готельного, ресторанного та туризму адміністрації - Ми назвали школа: Лестер Є. Kabacoff школа готельного, ресторанного та туризму адміністрації.

  • У нас є ступінь єдиним магістра в галузі гостинності та туризму адміністрації в штаті Луїзіана.
  • Школа HRT акредитована AACSB.
  • Дев'яносто відсотків усіх наших студентів провести повний або неповний робочий день, безпосередньо пов'язані з їхньою професією.
  • Наш факультет має значний досвід роботи в галузі, включаючи генерального директора, віце-президента підрозділу, та інші.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістр наук в галузі гостинності та туризму управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 місяця September 2018 США New Orleans + 1 більше

Туризм є найбільшим промисловості в світі і в 2011 році буде зайнято більше 260 мільйонів чоловік у всьому світі. Багато людей не знають, що за лінією фронту співробітників, що всі ми бачимо є кадри дуже складний [+]

ЩО ЦЕ? Просунута програма ступеня, щоб краще підготувати майбутніх лідерів в гостинності та туризму. ЧОМУ САМЕ гостинність і менеджера з туризму? Туризм є найбільшим промисловості в світі і в 2011 році буде зайнято більше 260 мільйонів чоловік у всьому світі. Багато людей не знають, що за лінією фронту співробітників, що всі ми бачимо є кадровий дуже складних менеджерів зі складними і складних робіт, що вимагають передових управлінських навичок. Чому повна Магістр? Цей ступінь разом з вашим досвідом роботи дасть вам перевагу, як ви прогрес в більш високих рівнях у вашій кар'єрі. Ви піддаватиметься передових бізнес-концепцій і набути навичок, які матимуть практичне застосування на робочому місці. Ваше особисте розвиток буде посилено за рахунок інтерактивного навчання і у вас буде можливість поділитися своїм досвідом з людьми з різних областей. ЧОМУ ВИБІР Університету Нового Орлеана (ООН)? UNO є провідним міський громадський університет з більш ніж 10 000 студентів і була оцінена як університет, який пропонує найкраще співвідношення ціни та навчання долара. Наша місія полягає у підготовці чітко окресленими, тривимірні осіб, які повністю готові для роботи в якості відповідальних громадян і як кваліфікованих працівників і підприємців, в складних і мінливих умовах нового століття. UNO, членом Університету штату Луїзіана системі, знаходиться на південному березі озера Понтчартрейн в привабливому житловому районі, зручному для фінансових, комерційних та туристичних районів міста Нью-Орлеані. Урочище з прибережної смуги озера власності, на яких Університет розташований серед деяких з наймальовничіших і цінної нерухомості в Новому Орлеані. Додавання до сучасної академічної середовищі університету є освітніх, культурних, ділових та рекреаційних можливостей, які рясніють в... [-]