University of New Mexico School of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

На початку 1960-х років новаторська група медичних педагогів, завербована з усього Сполучених Штатів, провела зухвалий експеримент. Вони об’єдналися, щоб створити медичну школу в державі, яка опинилася в ендемічній бідності та страшних географічних бар’єрах.

Сьогодні нью-мексиканці виправдано пишаються своєю медичною школою, яка так багато завдячує передбачливості, баченню та мужності тих піонерів освіти. Знову і знову ми дізнаємося про їх безстрашне сумнівання щодо статусу-кво та їх примус запитати: "Чому?" Для нас вони є іконами, але в свої часи вони явно насолоджувались тим, що є іконоборцями.

Школа, яку вони створили, відзначається своїми нововведеннями в медичній освіті і заслужила репутацію, зробивши різноманітність робочої сили лікарів пріоритетом. Її програми в галузі сільської та сімейної медицини визнані на національному рівні, а новаторська програма BA / MD забезпечила новий Pathway для студентів з усього Нью-Мексико для здійснення медичної кар'єри.

Виконання обіцянки можливостей

У 1964 р. Наші засновники бачили цінність медичної школи для нашої держави. Вони розуміли, що багаті та живі культури Нью-Мексико є безцінним надбанням для всіх. Їхній договір із державою мав забезпечити більшу можливість для мексиканців здобути медичну освіту і одночасно допомогти полегшити серйозний дефіцит медичної допомоги у більшій частині штату.

Ми дуже успішно виконали ці обіцянки. Більше 40 відсотків практикуючих лікарів у Нью-Мексико - це випускники нашої школи та програм її проживання. Ми продовжуємо робити особливий акцент на прийомі резидентів штату. Штат Нью-Мексико підтримує нас державним фінансуванням, як і з самого початку. Як і на початку, виклики нашій місії тривають.

Забезпечення різноманітної команди для різноманітної держави

Окрім того, що медичний факультет є викладачем та нашими науково-дослідними програмами, він перетворився на основну частину інфраструктури охорони здоров’я штату Нью-Мексико з програмами у 141 громаді. Через систему охорони здоров’я UNM наші постачальники надають комплексні медичні послуги в центральній частині Нью-Мексико і служать цілому штату як центр направлення для травматизму 1 рівня, а також для багатьох спеціальних медичних та хірургічних служб для дорослих та дітей.

Розташування

Альбукерке

Address
Camino de Salud,2425
87106 Альбукерке, Нью-Мексико, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: