University of New Mexico School of Architecture and Planning

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа архітектури та планування розташована вздовж історичної дороги 66 у самому серці Альбукерке, звідки відкривається вид на захід на долину річки Ріо-Гранде та на схід до гір Сандія. Альбукерке / Санта-Фе включає найбільший столичний район в Нью-Мексико з населенням близько 900 000, у більш широкому контексті, який включає сільські села, що існують сотні років, двадцять дві громади Пуебло та націю навахо.

SA + P добре відомий своїми зв'язками з регіоном та розумінням цінності безпосередньої роботи над ключовими питаннями проектування та розвитку в державі та регіоні, включаючи критичні питання стійкості та планування / проектування здорових громад. Школа має сильну репутацію викладацької діяльності та надання професійного розуміння того, як історія, культура та фізичне середовище формують (і формуються) в регіоні. Члени факультету беруть активну участь у діяльності державних установ, громадських організацій, державних ліцензійних рад та громадських організацій, а також беруть участь у наших професійних асоціаціях.

Історія

Школа архітектури та планування - одна з дев'яти шкіл / коледжів Університету Нью-Мексико, що підтримує міцні історичні зв'язки як з Інженерним коледжем, так і з Коледжем образотворчих мистецтв. Перший професійний ступінь в галузі архітектури був акредитований в 1967 році, а програма магістра архітектури отримала першу акредитацію в 1968 році. У 1975 році Школа архітектури та планування була визначена квазіавтономною професійною школою разом із юридичними, медичними школами , Машинобудування та медсестринство.

Програма шкільного співтовариства та регіонального планування була створена в 1980 році. Вона є одним із засновницьких навчальних підрозділів в міждисциплінарному ступені магістра управління водними ресурсами та відіграє активну роль у вирішенні питань громади в місті. Найновіша програма магістра ландшафтної архітектури була створена в 1999 році.

На додаток до академічних програм, Школа брала активну участь у розробці та розвитку кварталів та місцевих організацій по всій державі. З 1969 року Центр допомоги проектуванню та плануванню (DPAC) надає громадські послуги з питань планування, проектування та екологічних досліджень містам Нью-Мексико.

Розташування

Альбукерке

Address
87106 Альбукерке, Нью-Мексико, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія