University of New Mexico College of Population Health

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про коледж охорони здоров’я населення

University of New Mexico College of Population Health є активною силою в більшій місії ООН щодо покращення надання медичних послуг, доступу та рівності для всіх людей. Хоча наші строгі наукові зусилля, бакалавр наук у галузі охорони здоров’я населення, магістр громадського здоров’я та інші програми, ми є агентами змін у Нью-Мексико та за його межами.

Коледж охорони здоров'я населення, заснований у 2016 році як відповідь на гостру необхідність вирішення проблем охорони здоров'я серед різних громад штату, є другим коледжем у своєму роді в США і першим, хто запропонував ступінь бакалавра наук у галузі охорони здоров'я населення. .

Завдяки освіті, прикладним дослідженням, політиці, обслуговуванню та партнерству Коледж охорони здоров’я населення:

  • Навчіть різноманітну майбутню робочу силу, оснащену компетенцією в галузі профілактики захворювань, оздоровлення, соціальних детермінант, охорони навколишнього середовища, психічного здоров'я, надання медичної допомоги та політики.
  • Використовуйте наш колективний досвід у галузі епідеміології, біостатистики, соціальних наук, охорони здоров’я громади, політики охорони здоров’я та надання медичної допомоги, щоб розробити інноваційні, якісні, керовані даними дані та підтверджені багатьма джерелами доказів для покращення та підтримки соціальних, екологічних та наслідки для здоров’я;
  • Оцініть потреби та активи громади, системи охорони здоров’я та навколишнього середовища, щоб скласти карту захворювань, втручань та політики, що вимагають поглибленої уваги для покращення результатів здоров’я.
  • Мобілізувати та розширити партнерські відносини в рамках Мережі ООН з племінними, регіональними та глобальними громадами, державними та приватними установами та урядовими установами для вжиття заходів, що сприяють покращенню охорони здоров'я та соціальної справедливості для Нью-Мексико, кордону між США та Мексикою, племінних націй, країни , регіон та земну кулю;
  • Зростайте та підтримуйте коледж, який є сильним в організаційному та фінансовому відношенні з кліматом, який цінує та інвестує в людей.

На основі даних. Спільнота мотивована.

Ми відомі на національному рівні своєю роботою в галузі епідеміології, охорони здоров’я корінних американців, охорони здоров’я громади, нерівності в охороні здоров’я сільських районів та спільних досліджень на базі громади. Наші випускники продовжують різноманітну кар’єру в галузі медицини, управління надзвичайними ситуаціями, охорони здоров’я, медичної освіти, гігієни праці, соціальної роботи тощо. Ми навчаємо студентів критичним навичкам, включаючи:

  • Розробка та аналіз політики в галузі охорони здоров'я
  • Аналіз даних про стан здоров'я
  • Пропаганда громади
  • Покращення якості та якості надання медичної допомоги
  • Запобігання захворювань

Коледж охорони здоров’я населення, який є зразком для нації, дає лідерів, які роблять громади здоровішими за допомогою досліджень, даних, аналізу та практичних результатів.

Розташування

Альбукерке

Address
87131 Альбукерке, Нью-Мексико, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: