University of Nevada, Las Vegas School of Integrated Health Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Школі інтегрованих наук про здоров'я в Університеті Невади, Лас-Вегас, працюють кафедри:

Фізика здоров'я та діагностичні науки Кінезіологія та науки про харчування Фізична терапія Здоров'я мозку

Інтегровані науки про здоров'я пропонують майже 20 бакалаврських та аспірантських програм, двох неповнолітніх, програму сертифікатів та стажування після бакалаврату.

Студенти, які цікавляться медичною фізикою, ядерною медициною, всебічною медичною візуалізацією, радіохімією та рентгенографією, повинні звернутися до відділу фізики та діагностики наук про здоров'я. Тим, хто зацікавлений у спортивних тренуваннях, слід звернутися до відділу кінезіології та харчових наук.

Студенти мають можливість брати участь та проводити наукові дослідження, маючи доступ до багатьох лабораторій в університеті та під керівництвом досвідчених викладачів. Оскільки деякі програми можуть бути введені лише на конкурсі, студенти повинні зв’язатися з відповідним директором програми для отримання додаткової інформації про вступ.

Школа інтегрованих наук про здоров'я продовжує надавати позитивний вплив та сприяє еволюційним змінам у галузі охорони здоров'я на місцевому та національному рівнях. Попит на винятковий догляд та турботливі, обізнані професії постійно високий. Школа задовольняє цей попит випускниками, які кваліфіковано підготовлені і готові не лише продовжувати надання першокласних медичних послуг, а й просувати інновації, дослідження та вдосконалені методи доставки у всій галузі.

Викладачі та співробітники Інтегрованих наук про здоров’я приїжджають з усього світу і передають свій досвід у державних установах, професійних асоціаціях, науково-дослідних співпрацях та провідних галузевих організаціях у свої аудиторії.

Розташування

Лас-Вегас

Address
South Maryland Parkway,4505
89154 Лас-Вегас, Невада, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: