University of Nevada, Las Vegas School of Dental Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа стоматології UNLV, єдина акредитована стоматологічна школа в штаті Невада, відкрила свої двері восени 2002 року, запропонувавши ступінь доктора стоматології для початкової когорти з 75 студентів. На сьогоднішній день школа отримує понад 1600 заявок на доступні 82 місця в рамках своєї докторантури та пропонує три просунуті програми для випускників.

Освітні програми Школи стоматологічної медицини акредитовані Комісією з питань акредитації зубів (CODA) і зберігають свій статус з 2002 року.

Постійна освіта

Школа стоматологічної медицини вважає, що навчання впродовж життя підвищує якість допомоги пацієнтам, а також особистий та професійний успіх лікарів-стоматологів. Наша програма безперервної освіти фокусується на практичних, інтерактивних та консультативних підходах в освіті.

Стоматологічні кабінети

Стоматологічна школа здійснює клінічні програми у двох закладах у Лас-Вегасі, щороку приймаючи майже 70 000 відвідувань пацієнтів. Всі сайти розташовані вздовж основних автобусних маршрутів і зручні для громадського транспорту, а офіси надають безліч послуг.

Розташування

Лас-Вегас

Address
Shadow Lane,1001
89106 Лас-Вегас, Невада, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: